פוזנן /וורוצלב בסוף דצמבר

גלגל4

New member
פוזנן /וורוצלב בסוף דצמבר

עדיין בהתלבטות.
המטרה טיול אמא ובת (גדולה...).
ממש אחרי כריסמס (החלום שלה בין היתר להגיע לסייל בפולין). לצערנו זה כבר אחרי השווקים של חג המולד.
בהנחה שנוחתים בפוזנן ב 26/12 בלילה וחוזרים מוורוצלב ב 30/12. יהיו לנו שלושה ימים נטו.
איך מחלקים את ימים ?
האם נוכל לטייל ברחובות? יש סיורים מודרכים בדצמבר?
אופציה שניה וזולה יותר- ןנחות ולהמריא מפוזנן ואז יש יומיים וחצי. ולהשאיר את וורוצלב לפעם אחרת....
כבר היינו בורשה, קרקוב לא מזמן חזרנו מגדנסק וסביבתה חוששת להתאכזב אחרי יופיה של גדנסק, המוזיאונים המעניינים , הארכיטקטורה היפה (עתיקה ומודרנית)....ממש לא רוצה טיול קניונים....האם יש סיכון לטיול כזה בדצמבר
אשמח לתובנות....

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני רוצה לענות משהו כללי ביותר לגבי טיולים בדצמבר
בכלל טיולי חורף. יש אנשים שחורף לא מפריע להם, לגביהם הקור רק דורש לבוש מתאים וכל השאר זוטות. אנשים כאלו יגידו שזה כיף לטייל בחורף והקור באמת לא מרתיע.

טיילתי בחורף בניו יורק וסבלתי קשות, גם שהיתי באחת המדינות בארה"ב שבחורף מינוס 20 זו לא חריגה מהתחזיות לחורף. שם לא טיילתי אלא נסעתי מבית וחניה מחוממים נכנסתי לרכב מחומם לחנות מחוממת וחזרה. זה לא טיול. את רוצה לטייל.

לכן אם חורף וקור ולהיסחב עם כמה שכבות לא מטריד אותך ואת הנלוות אליך, סעי ולא משנה מה יגידו, את תסתדרי מצויין. מה שחשוב הוא שיש לטייל ברחובות רק כשהשלג מפונה ולהזהר לא להחליק זה אלף בית של טיול רגלי בערים בחורף.

אני בספק אם יש טיולים בדצמבר אולי היו לפני חג המולד. לדעתי תסמני לך מה אתן רוצות לראות ואל תתכנני בדיוק איך שלושת הימים יראו, חכי שתהיי שם ואז לפי המצב (גשם? שלג? רוחות קרות מהקוטב?) תחליטו על התכנית לאותו יום.

YosMan1

New member
קחי בחשבון שבין 24.12-31.12 רוב האירופאים יוצאים לחופש וזה

אומר שהרבה מאד מקומות יהיו סגורים.

וורוצלאב מקסימה

אולי יעניין אותך סיפור הטיול שלי שם.

למעלה