קונקשן של שעה ועשרים עם Air France

kkkhhh

New member
קונקשן של שעה ועשרים עם Air France

הי,

כעיקרון, לא איכפת לי כלל לפספס את הקונקשן כל עוד החברה תעלה אותי בוודאות על הטיסה הבאה. השאלה היא האם אייר פראנס מבטיחה ב-100% שהיא אכן תעלה אותי על הטיסה הבאה או שיש לחברות התעופה תירוצים מוכנים מראש שמפילים את האשמה עלי. חשוב לי לדעת מאחר שאני טס עם ילד קטן. אגב, העובדה שהקונקשן הוא עם klm לא משנה כל עוד הכל נרכש כחבילה אחת מהאתר הרשמי של אייר פראנס - אמת?

תודה!

ANZ1

New member
היא מבטיחה שהיא תעלה אותך לטיסה (כלשהיא) באה

היא לא יכולה להבטיח שהיא תעלה אותך לטיסה הבאה ישר,
כי לא ידוע אם יש שם מקום,
אתה לא מצפה שיורידו מישהו שהגיע בזמן רק כי אתה רוצה לטוס,
אבל אם קנית את 2 הטיסות מבאותה חברה, היא תדאג לך,
וזה יכול לכלול מלון וטיסה למחרת

moco10

New member
אכן אמת, במיוחד במקרה הספציפי הזה

כי AirFrance-KLM זו חברה אחת כיום, למרות שהמטוסים ושמות הטיסה עדיין מופרדים.
אבל זה היה נכון גם עם קוד שייר בחברה אחרת לגמרי.

אין הבטחה ל "טיסה הבאה" וגם לא ברור מתי זה "הטיסה הבאה" . אם מדובר בקונקשן בצומת ראשי כמו שארל דה גול וליעד ראשי, אז הסבירות היא שלא תצטרך לחכות הרבה (וזה כמובן רק אם פספסת את הקונקשן שזה גם בדרך כלל לא קורה).
עדיין, הבטחה אין.

לאונידס

Active member
מבטיחים לעלות אותך לטיסה מאוחרת יותר, לאו דווקא הבאה

יכול להיות שהטיסה המאוחרת יותר לא תהיה ישירה, שתהיה עוד חניית ביניים.
ומכיוון שלא נקבעה הושבה מראש אי אפשר להבטיח שיהיו מקומות צמודים, ולכן אם התנאי הוא ישיבה ביחד יכול להיות שתתעכבו עוד יותר עד למציאת טיסה שפנויים בה מקומות צמודים.
כמה מהר תקבלו טיסה חליפית תלוי בכמות הטיסות המתוכננות לאותו יעד אחרי הטיסה שלכם וכמובן כמות המקומות הפנויים.
קח בחשבון שאם אתם עם מזוודה היא כנראה תמשיך בלעדיכם ליעד ולכן תצטרכו לאתר אותה לא על אותה קרוסלה שכולם יקבלו את המזוודות שלהם.
&nbsp
קרה לי, תמיד דאגו לי, אבל הרשתי לעצמי לפספס טיסות רק כשהפספוס לא ממש בעייתי.
&nbsp
מבחינת טרחה ולחץ יש הבדל גדול בין נוסע בודד ללא מטען שמפספס טיסה בטרמינל שיש בו המון טיסות מאוחר יותר ליעד הסופי לבין טיסה עם ילד קטן עם מטען בטרמינל שהטיסה הבאה ליעד הסופי עוד הרבה שעות ואולי למחרת.
בהרכב הנוסעים שלכם אולי כדאי להימנע ממצב כזה

למעלה