אפליקציה למיקום דומה ל-IGO

dudi4321

Member
אפליקציה למיקום דומה ל-IGO

Maps.Me
מתקינים ומורידים המפות של המקומות שנגיע אליהם.
מראה מיקום במטוס כשיושבים ליד החלון.

ANZ1

New member
האפליקציה הכי טובה לניווט בטיולים זה google maps

1. היא מאפשרת להוריד את כל המידע מראש לטלפון שלך ולא צריך אינטרנט
2. היא מאפשרת עבודה בעברית או בכל שפה קיימת אחרת
3. היא היחידה המאפשרת בחירה בן ניווט ברכב, תחבורה ציבורית, נסיעה באופניים או הליכה ברגל, רוב תוכנות הניווט מיועדות לרכב, אבל אם אתה הולך ברגל אתה צריך מידע אחר במסלול אחר.
ואם אתה צריך תחבורה ציבורית אתה צריך לדעת מתי האוטובוס הבא.
4. היא היחידה שיודעת את כל המידע הקיים על האזור מגוגל, כולל חנויות, שעות, וכל מידע אחר קיים.
5. היא מאפשרת שיתוף מסלולים, שמירה, והעברה לכל אחד אחר.
6. היא היחידה שמאפשרת ניווט "לייב וייו", שזה השיפור האחרון והוא מאד חשוב להרבה אנשים שמתקשים בקריאת מפה, אתה מרים את הטלפון, והוא מראה לך על גבי המציאות לאן ללכת
7. היא היחידה שמאפשרת למצוא איפה אתה נמצא ולאן אתה צריך ללכת גם אם אין קליטת GPS על ידי זיהוי הרחוב והבנינים.
בהרבה מקרים אתה נמצא בעיר גדולה, עם בנינים גבוהים שחוסמים את קליטת הGPS ורק גוגל תדע איפה אתה נמצא.
8. היא מאפשרת זיהוי קולי, לא צריך לכתוב את הכתובת , במיוחד אם אתה לא יודע איך כותבים את המקום.

חלק מהפיצרים האלו קיים באפליקציות אחרות, אבל אין שום אפליקציה, שיש לה את כל המאפיינים האלו, ועוד אחרים, כי גוגל כל הזמן משתפרת, והכל בחינם.

אין כמו גוגל מפס.

dudi4321

Member
נראה אותך במטוס בגובה 40,000 רגל

לא גוגל ולא מאפס.
כתבתי מתי הMaps.Me טוב. גם במקומות ללא קליטה של סלולרי ובטח ללא WIFI. או שהגעת למדינה והסים "הנפלא" לא קולט.

בשביל מה צריך מפות במטוס?... לי מעולם לא היה צורך במפות כשלא
הייתי על הקרקע, ואין לי בעיה של חבילת גלישה.
אפשר להתווכח עד מחרתיים, אבל יש אנשים שלא מסכימים איתך וזהו.

dudi4321

Member
זה מפיהוק ושיעמום בזמן הטיסה.

הפעלתי את האפליקציה וראיתי איפה אני בעולם.
לא לקחת כל דבר למקומות רחוקים

ובנוסף ציינתי שיש מקומות ללא קליטת רשתות ואין אינטרנט. ובטח כשמצטיידים עם סים והוא לא פועל איפה שצריך אותו.

אספרסו2

New member
פיהוק משחרר את הלחץ באוזניים

ונסה להתחיל עם הדיילת זה יפיג לך את השעמום.
נתניהו עשה זאת והוא והדיילת הגיעו רחוק.

moco10

New member
אתה יכול לעשות אותו דבר במטוס, ואני עשיתי את זה היום

פשוט תוריד מראש מפות למסלול הטיסה לגוגל מפס.

תכלס, בדרך כלל בטיסה אתה לא מתעניין בכל כפר מתחתך אז גוגל מאפס יספיק גם בלי הורדה מראש - אבל אם אתה רוצה, אפשר.

dudi4321

Member
אני ממש לא נגד כל אפליקציה

רק הוספתי מידע. יתכן שזה מידע מיותר?!

moco10

New member
האמת היא שנכנסתי לשרשור באיחור

וקיבלתי את הרושם שמדובר באיזה יתרון שאין בגוגל מאפס.

dudi4321

Member
גוגל

מנסה להתחמק אם אפשר מכל מה שגוגל מספק (ואוסף מידע). אבל זה אני.

ANZ1

New member
אז אין לך יוטיוב, גימייל, פייסבוק, אינסטגרם, וייז

וכל שאר השירותים החברתיים שכולם מחוברים.

לדעתי המסקנה שלו מבוססת בדיוק על מה שאמרת
כי אם אתה מנסה להתחמק מגוגל ומכל מה שאוסף עליך מידע, זה ממש לא מספיק שלא תשתמש בגוגל מפס, אלא עלייך להפסיק להשתמש גם בכל שאר היישומים שהוא ציין כי כולם מחוברים לגוגל וכולים אוספים עליך מידע.

moco10

New member
זה בסדר להיות פריק של פרטיות, אבל זה לא בדיוק

מסתדר עם זה שאתה כותב פה בפורום

אתה יכול למנוע מגוגל לאסוף עליך מידע במאפס או בשירותים אחרים.
אני דווקא מאוד נהנה מהפיצ'ר של ה timeline שאני יכול לראות בכל יום ב5+ שנים האחרונות איפה הייתי בדיוק. זה מאוד שימושי. אין שום מקום שהייתי בו שאני צריך להסתיר.

כנ"ל. זה מאוד עזר לי לשחזר טיולים בחו"ל, למשל
בשנה שעברה הייתי עם בן הזוג בדבלין, ובשוטטות אקראית הגענו לכל מיני מקומות חמודים, חנויות ומסעדות כיפיות, שלא היו מתוכננים מראש. באוגוסט האחרון היינו עם הילדים באירלנד, ורק באמצעות הטיימליין של גוגל מפס יכולתי לשחזר את צעדינו אז בדבלין ולקחת אותם לאותם מקומות שחשבנו שיאהבו.

למעלה