הדרך המהירה להזמין מונית גדולה לנתבג מראש ובמחיר שפוי

Erez1881

New member
הדרך המהירה להזמין מונית גדולה לנתבג מראש ובמחיר שפוי

אנחנו משפחה עם 4 ילדים בני 2, 8 ו 10. עד היום, כאשר נסענו לנתב"ג (מראשון לציון) - הזמנו מונית גדולה שתיקח את כולנו + 5 מזוודות ועגלה. המחיר - 200 ש"ח.
היום, כאשר ניסינו לחזור מנתב"ג לראשון לציון, התברר שיש להמתין עד שתגיע מונית גדולה לנתב"ג, או, שאחת הסדרניות הפנתה אותנו לשתי מוניות סטיישן ואמרה שילדים עד גיל 5 ניתן להושיב על ההורה. בלית ברירה - נסענו כך עד ראשון לציון (150 ש"ח + 150 ש"ח).
אני לא בטוח שזה חוקי. האם זה נכון? למישהו יש טל' / המלצה על בעל מונית גדולה שיכול לקחת 6 נוסעים + 5 מזוודות + עגלה?
מהן האלטרנטיבות?
תודה.

ANZ1

New member
קחו 2 מוניות רגילות

למה אתם חייבים לנסוע כולכם באותו רכב ?
יש לכם 2 מבוגרים, תתחלקו ל2 קבוצות בנסיעה שלוקחת כמה דקות
המחיר לא יהיה שונה מהותית, כי זה אותו כמות אנשים, מזוודות וציוד

לאונידס

Active member
ככל שאני מכיר את החוק - לא חוקי

ברישיון הרכב רשום מה מספר הנוסעים המקסימלי ולא חשוב מה גילם, גם תינוק בן יומו נחשב נוסע.
לא רק שלא חוקי גם מאוד לא בטיחותי.
&nbsp
מה האלטרנטיבה? אולי תזמינו ב gett מונית גדולה? תקחו את הפרטים של אותו בעל מונית שאתם נוסעים איתו מראשון ותקבעו איתו הסעה? בבחירות תצביעו עבור מפלגה שתאשר UBER?
&nbsp

alonau23

New member
יש את סוד הקסם?

אנחנו עשינו חיפוש בגוגל
מצאנו
https://largetaxi.co.il/
חמישה חברותי ואני בתחילת חודש יוני טסנו לרודוס. היינו צריכות תחבורה משתלמת כדי להגיע לשדה תעופה. כחלק מההכנות לנסיעה עולה תמיד השאלה כיצד להגיע לנמל התעופה. למרות ההתלבטות בין רכבת, טרמפ או נסיעה ברכב הפרטי והשארתו בחניון, בסופו של דבר בחרנו באפשרות רביעית - מונית גדולה לנתבג. אני ממליצה בחום!

למעלה