מה לקחת לטיול של 3 שבועות בסין?

מה לקחת לטיול של 3 שבועות בסין?

מה צריך לטיול בסין?
כמה כסף מזומן להביא?
כדאי לקנות VPN ?
מה לארוז מעבר לדברים הרגילים?

דניאלה1311

Active member
מנהל
מתי נוסעים?
טיול עצמאי או מאורגן?
מאד מומלץ VPN בסין
אריזה תלויה בעונה

דניאלה1311

Active member
מנהל
כמה כסף? תלוי על מה אתם מתכוונים להוציא אותו
אנחנו למשל לקחנו טיולים מביג'ין לחומה ולעיר האסורה והיינו בסך הכל 5 ימים אז שלושה שבועות? תסעו מעיר לעיר למשל לשנחאי או לדרום סין? אנני יודעת כמה עולים טיולים כאלו היום אולי תכנס לגוגל ותראה מחירים וזה יתן לך מושג.
בקיצור הייתי לוקחת משהו כמו 4000 דולר או ליתר דיוק אם לא הייתם טסים מחר הייתי אומרת פתחו חשבון דולרי כדי שלא תסחבו את כל הכסף אתכם. אם אומר 200 דולר ליום האם זה אמור לכסות גם מלון? או שהמלון מחוץ לחישוב?

חשבתי דווקא על 500 דולר בגלל החשש שיגנבו. הכל כבר משולם

מבחינת מלונות, וטיולים דרך Airbnb
אז רק תחבורה בפנים וקניות ואני מקווה שבמקומות מרכזיים יותר יהיה כספומט להוציא כסף מזומן שם.
לא חששתם מגנבות של המזומנים?

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני לא נוסעת עם מזומנים בדרך כלל
בא נאמר 500 עד 1000 דולר זה סכום סביר לבזבוזים. אני מבינה שהמלון שולם וגם הטיולים ומה עם אוכל? למיטב זכרוני האוכל לא היה יקר במסעדות הרגילות, המחירים כמובן שונים במסעדות טובות ושהמבחר שם גדול. גם הטעם של האוכל שונה מכל אוכל "סיני" שאתה מכיר מהארץ, לזה צריך להתכונן.
&nbsp
אני בטוחה שיש כספומטים בסין הייתי באמת ניגשת רק לאחד שאולי בתוך בנק או אם אין אז מחוץ לבנק אחד מושך והשני שומר שלא יתקרבו. זה נכון למעשה לרוב המקומות בעולם . לגבי קניות? שם אולי עדיף לשלם בכרטיס אשראי, תשקול את זה.

arieciub

New member
מטיול שערכנו בסין לפני שנתיים לקחנו כמה אלפים של דולרים

היינו 5 נפשות החלפנו במלון ליואנים. תבדוק שהשטרות חדשים ושל 100 דולר יותר קל להמיר אותם. ברוב המקומות השתמשנו במזומן ובחנויות גדולות בכרטיסי אשראי.
לא חששנו מגנבים.
חילקנו את הכסף ביני לאשתי וגם לבנות הגדולות סכומים לא גדולים.
רוב הכסף היה בחגורות מתחת לבגדים ורק לאותו יום בזבוזים.
לידיעתך וואטסאפ לא עובד שם יש אפליקציה אחרת וויצאט.
עדיף חבילה מישראל אין כבר סים לקנות בחנויות.

למעלה