טיול לדיסנילד בפריז כדאי או לא?

OrelGold10

New member
טיול לדיסנילד בפריז כדאי או לא?

היי חברים. אני רוצה לקחת את הילדים לפריז לדיסנילד, מצאתי כמה דילים שהם די יקרים ואני רוצה לבדוק אם זה סתם יקר ויש מקומות אחרים שווים וזולים יותר שהם יכולים להנות או שזה שווה?

לאונידס

Active member
מליוני תיירים בשנה בדיסני חושבים שמאוד כדאי

סיכוי גבוה שאם אתה מזמין דיל דרך סוכן ולא מזמין ישירות אתה משלם יותר, הסוכן לא אמור לעבוד בשבילך בחינם.
אתה צריך להחליט אם השירות של הסוכן שווה לך את הכסף ולשלם, או שאתה מוותר על השירות שלו ומארגן לבד את הנסיעה.
&nbsp
בגדול כניסה לפארקים של דיסני עסק די יקר, אבל יש כל מיני דילים של הנחות. יש דילים למשל ללינה + ביקור בפארק, או למשל יש כרטיסי כניסה זולים יותר לפי תאריך
הנה רוב ספטמבר בצבע "ירוק", כרטיסי כניסה בהנחה מאוד משמעותית
https://www.disneylandparis.com/en-gb/tickets/adult-at-child-price/
אתה צריך לחפור את האתר של דיסני ולמצוא מה ההנחות שהכי מתאימות לכם
&nbsp
טיסות אתה יכול לחפש הוזלות באתרי חברות התעופה, למשל אל על או איזיג'ט
https://www.easyjet.com/il
&nbsp
ולינה גם כן אפשר לחפש בהנחה בכל מיני אתרים.
&nbsp
ראשית תחליט אם אתה רוצה לעשות את העבודה ואולי להינות מהנחה מאוד משמעותית, או שתתן לסוכן לעשות את העבודה - ותשלם את שכרו.
&nbsp
אגב אם אתם בעניין של פארק שעשועים באזור יש גם פארק של אסטריקס, אולי גם הוא ימצא חן בעיניכם.

maoraris

New member
פארק מרשים מאוד אנחנו מאוד אהבנו

אם אתם כבר בצרפת אז אני אל הייתי מוותר על נסיעה לפארק, היינו שם עם הילדים והם מאוד נהננו, זה פארק ממש גדול ויש מתקנים לכל הגילאים ובכלי הוא מאוד יפה, מה שכן כמו שאמרו לך תנסה לבדוק על כרטיסים מוזלים, אם יש לך כרטיס של הייטקזון הם עכשיו מגרילים בעמוד פייסבוק שלהם חופשה משפחתית לשם תנסה אולי תרוויח בכל מקרה אני בטוח שתהנו

אנחנו היינו עם הילדים בפריז 10 ימים. שלושה מביניהם היינו
בדיסני.
לא ישנו באתר אלא בעיר. ההגעה לפארק מפריז מאוד פשוטה , באמצעות המטרו.
מבחינתנו שלושה ימים ברצף בפארק זה היה way to much, ולכן העדפנו לפזר אותם לאורך הטיול. רכשנו מראש דרך האתר הרשמי של דיסני כרטיסים לשלושה ימים (אלו למעשה היו כרטיסים של יומיים+1 נוסף חינם), יומיים היינו בפארק המרכזי ועוד יום בפארק הסרטים. הילדים מאוד נהנו, ולנו בהחלט היה עדיף לפרק את החוויה ולא לחוות שלושה ימי דיסני רצופים. דיסני אחלה מקום, אבל אפילו חובבי דיסני כמוני סובלים בשלושה ימים רצופים מהסוג הזה....

למעלה