מספר שאלות על כרתים

connex

Active member
מספר שאלות על כרתים

שלום לכולם. מחר אני טס בערב עם אשתי ותינוק בן שנה
השהיה תהיה במלון אגרבלה בהרסוניסוס ל3 לילות
כך שבעצם רק שישי ושבת אני יכול לטייל
השאלות הן כאלו:
המלון חצי פנסיון, יש מקומות קרובים לאכול צהרים? איננו מתכוונים לשכור רכב, האם תחבורה ציבורית זמינה? היכן כדאי לטייל בסביבה ועם כמה יורו כדאי להצטייד לצורך הטיול? (לקניות אני מכין סכום נפרד)

einat162

New member
לפי גוגל מפות נראה שהמלון באיזור ממש נחמד לקניות

כולל בתי קפה וסופרמרקט (שעות הפתיחה שלו כל השבוע 8:00-23:00).

לגבי קניות ואוכל - זה ממש משתנה בין אדם לאדם. מבחינתי, חלק מהכיף זה לקנות דברים בסופר מקומי ולחזור איתם למלון, אחרים מעדיפים לאכול רק במסעדות (אני לא יודעת מה רמת המחירים של המסעדות באיזור הזה).

לאונידס

Active member
לפי הקישור המצורף יש כ 50 בתי אוכל בטווח של חצי ק"מ מהמלון

ממליץ שתעבור על הרשימה, תראה אילו מבתי האוכל מתאים לך מבחינת סוג המזון שעות הפתיחה ואווירה כללית
לדעתי כדאי להצטייד בכרטיס אשראי וסכום לא גדול במזומן לקניות קטנות, משהו כמו 100-200 יורו.

לא מכיר תחבורה ציבורית אבל עם תינוק הייתי בודק עם המלון זמינות של מוניות לקפיצות למקומות קרובים.

לא רשמת אילו אטרקציות אתה מחפש, אבל הנה רשימה וסימון האטרקציות על מפה
https://tinyurl.com/yxfyqsyu

connex

Active member
תודה

האמת שעדיין לא תכננו
אבל בגדול דברים שאני מחפש בכל טיול בחו"ל זה אוכל מקומי, הבנתי שיש גם יקבים שיהיה מעניין אותי לבקר בהם ולטעום, מוזיאון מסויים ונקודה יהודית: סיור בבית כנסת אם יש והסטוריה יהודית

מיקהפ

New member
אולי בלשון עבר.

3 הודעות ביולי אוגוסט (נכון, אוגוסט לא נגמר),
2 של מאיר, אחת מהן - "עד כאן".
כןעס מאד, יענה באופן אישי לפי מה שהוא כותב, לדעתי מאוכזב שאיש אינו קונה את ספריו, מזמן הצעתי לו למכור במחיר סמלי, לא רוצה, מאד מובן, אבל הוא נשאר עם כל המלאי.

yossialef

New member
וואלה צודקת. בכל מקרה, המידע שם על כרתים עולה על כאן

לידיעה. באם עושים חיפוש על מלון אגרבלה, מקבלים תשובות .

dudi4321

Member
זה "עד כאן" של פייסבוק?

בלי קשר למאיר המומחה לכרתים.
&nbsp

לאונידס

Active member
נראה שהבעלים לא מרוצה מהפורום שלו ומחק אותו מהמועדפים

אם לצטט:
"ב-2017 טסו לכרתים 242.000 ישראלים - נכנסו לפורום 3.
אני מרגיש כמו פראייר ומטופש מאוד לנהל פורום שאת איש זה לא מענין, אלא מכסימום באיזו שאלה על מלון.....
אף אחד לא מעוניין בטיולים באי אבל כן יודעים ללכלך עליו חופשי.
אז הפעם זה סופי, יש לי עדיין כבוד עצמי, ומרגע זה אני מוחק את הפורום מהמועדפים."
האיש כועס שאנשים לא נכנסים לפורום שהוא מנהל, האיש כועס שלא רוכשים את הספר שלו על DOK של 8GB במחיר סמלי (לדעתו) של 250 שקלים,
בכל זאת הפנתי אליו ועכשיו אתה כועס עלי?

אספרסו2

New member
הוא תמיד כעס

על כל מי שהעמיד אותו על טעותו,לעולם לא הודה בטעות.
&nbsp
250 שקל מחיר סמלי

&nbsp
&nbsp

connex

Active member
אז רשמים וחוויות עד כה

הגענו למלון בחצות ביום חמישי לאחר עיכוב של שעתיים בטיסה. מלון 3 כוכבים קרוב מאד כאמור לרחוב הראשי העמוס בחנויות ולחוף. דבר ראשון היה לשדרג את סוג החדר כך שהמיזוג, המקרר והwifi יהיו חינם ולא אצטרך לשלם פר יום. השדרוג גם יצר חדר יותר מרווח. מבחינת הארוחות המבחר דל . בבוקר שני סוגי גבינות, חביתה, נקניקים מבשר שאני לא נוהג לאכול, שתיה קרה ושתיה חמה. בצהרים עשינו סיבוב ברחוב הראשי והמשכנו עד החוף. המליצו לנו לאכול צהרים במסעדה שנקראת אקרוגיאלי אך שהגענו ראינו שהיא רק נפתחת ב13:00 והבן שלי היה כבר רעב אז ישבנו במקום הראשון שראינו שהיה שלט fresh ושם באמת אוכל מצויין ומחיר הוגן מאד (שתי מנות דג סלמון המגיעות עם צ'יפס וסלט, שתי מנות של מיץ פירות קר, כוס בירה גדולה וארוחת ילדים הסתכמו ב51 יורו) אחר כך הלכנו לאקווריום וורלד שזו גרסה מצומקת לאקווריום הגדול יותר אבל בגלל שזאת בעיה להסחב עם תינוק באוטובוסים ולא רצינו לשכור רכב רק בשביל יומיים החלטנו שנשארים באזור. אחר כך בריכה וארוחת ערב במלון שגם היא לא מגוונת. מבחינת בשר היה רק חזיר בצורותיו השונות אז הסתפקתי בפסטה, תפוח אדמה וסלטים. אם גם הערב יהיה ככה אז אצטרך למצוא אולי פיצריה. היום אני מתכנן לנצל את היום לקניות. יש סופר קרוב ומרכז קניות אבל לא כל כך הצלחתי להבין אם מדובר בחנויות עצמן או שיש משהו דמוי קניון

connex

Active member
סיכום היום השני (ובעצם הכל)

מסתבר שאם מחפשים shopping center לקחת הכל בעירבון מוגבל. שניים כאלו היו בחיפוש קרוב. Factory shopping center במרחק של כ-5 דקות הליכה וcrystal shopping center במרחק של כחצי שעה הליכה. המרכזים הללו הם בעצם חנות אחת עם 3 כניסות אחת לביגוד, השנייה למתנות ומזכרות והשלישית דמוי קיוסק. משהו כמו המשביר בהקבלה מאד גסה. צהרים אכלנו במקום שנקרא פיץ' פיט. גירוס עם צ'יפס ושתייה עשה את העבודה. בדרך עשינו גם את המסאז' דגים בכפות הרגליים. באופן מפתיע לדגים שלום. בערב במלון שוב ארוחה דלה אז הסתפקתי בפשטידה, פסטה וקצת גבינות
אחר כך החלטנו ללכת לאכול פיצה במקום שהמליצו לנו עליו- מקום שנקרא posto pizza הזמנו כל אחד פיצה אישית וקיבלנו בגודל משפחתית. כמובן שלא יכלנו לסיים הכל. השירות שם מדהים אבל הפיצה פחות. סימוכין לכך קיבלתי מהצרבת שתקפה אותי בלילה. זהו כך הסתיים טיול של 4 ימים שהיה בעצם יומיים כי צ'ק אאוט עשינו היום ב05:30 בדרך להסעה שתוביל לשדה התעופה ומשם חזרה לארץ. התובנות שלי זה שעוד אחזור לשם בעתיד ועכשיו כבר יודע איך להתארגן מראש והיכן לחפש מידע חשוב. תודה לכל המסייעים והמפנים

למעלה