צפון איטליה

koganzon

New member
צפון איטליה

מגיעים לצפון איטליה באוקטובר ל 9 ימים בהרכב משפחתי של זוג + 3.
זוהי הפעם הראשונה שלנו באיטליה.
כרגע מתכוון להתמקם בדרום אגם גרדה ולצאת משם בכל יום.
מבדיקה ב googlemaps הנסיעה מדרום אגם גרדה לאזור אגם טאנו, לדוגמה ,הינו כשעה ורבע בכביש המהיר.
בהנחה שבחלק מהימים נעזר בכבישים מהירים ובחלק בכבישים הנושקים לאגם , האם זמן הנסיעה המוערך ע"י googlemaps אכן משקף ?
שואל מכיוון שאם זה משך זמן הנסיעה המוערך אני מעדיף להתמקם בכל התקופה במקום אחד במקום לנייד את המשפחה לכמה מקומות לינה.

תודה

תומלול

New member
אנחנו עשינו טיול כוכב מאגם גארדה ולזכרוני אכן משקף מרחק נכון

היינו לפני כמה שנים בסוף ספטמבר. התקופה שתהיו בה, היא תקופה לא עמוסה ולכן סביר שלא יהיו לכם פקקים ביציאה מאזור האגם (כפי שאומרים שיש בקיץ).
מה שכן, אם זה 9 ימים, אולי כן כדאי לכם לפצל לשני מקומות לינה, בהתאם למקומות שאתם מתכננים לבקר בהם.
קחו בחשבון שבאוקטובר חלק מהמקומות סגורים (כמו המרמולדה בדולומיטים) או סגורים בימים מסויימים וכדאי לתכנן בהתאם.
כייף לכם! תהנו!

koganzon

New member
פחות בונה על אזור הדולומיטים בגלל התקופה ומז"א

מנסיון מביא בחשבון שמעבר מקום לינה יקח לפחות חצי יום טיול כשמדובר במסגרת משפחתית.
היות ומעולם לא היינו באזור ויום אחד ינוצל לביקור בונציה חשבתי על מיקום אחד.
מבין שבדולומיטים יהיה די קר בתקופה ואנחנו עם ילדים כשהקטן בן 3 , לכן לא בטוח שנצפין עד הדולומטים

אספרסו2

New member
ערים מקסימות במיקום אסטרטגי

גם לביקור באטרקציות באיזור וגם לקפיצה לונציה-
Bardolino
Lazise

RonspotNL

New member
אולי אני חוזר לגרדה קצת מוקדם יותר מאוקטובר

אם זו הפעם הראשונה שלכם באיטליה הרי שזו היכרות מצויינת עם איטליה מאוד ייתכן אגב שאתם תאהבו את האיזור של הגרדה ככה שאולי תרצו פחות לנסוע ...

אנחנו היינו באגם משהו כמו שבועיים

ועד כמה שזכור לי גוגל מפס היה די נכון מלבד כשהיו פקקים בצפון האגם פעם פעמיים. אני מניחה שבאוקטובר זו לא ממש תהיה בעיה (אנחנו היינו ביולי).
&nbsp
בכל מקרה, אנחנו היינו שבוע בדרום האגם ושבוע בצפונו מכיוון שהיו מקומות שיותר קרובים לקצה אחד לעומת כאלה שקרובים לקצה האחר, אז לא בטוחה שכדאי 9 ימים להתעקש לא לזוז, אבל זה תלוי באמת להיכן רוצים להגיע.
אני אהבתי את העיירה בצפון יותר מהמקום בדרום האגם אגב, שהרגיש לי יותר המוני והאוכל היה ממש פחות טוב (לפחות בחוויה שלי), ככה ששמחתי שעברנו.

למעלה