כבודה בלופטהאנזה

u r i el

New member
כבודה בלופטהאנזה

עד כמה קשוחים בלופטהאנזה לגבי משקל מזוודה ?

האם המשקל המותר המוצהר הוא 23 ק"ג ?

אספרסו2

New member
הם לא קשוחים,דווקא נחמדים

אבל גרמנים.יש תקנות ולפיהן יישק דבר,אין מקום לשיקול דעת.
&nbsp
23.000000000

אספרסו2

New member
ישנה כאן גישה אחראית

שדואגת לתנאי עבודה תקינים לסבלי המזוודות,לגיטימי לחלוטין.
חשבתי שאתה שואל ברצינות אז עניתי בהתאם אם הייתי לוקח את השאלה לכיוון ההומור השחור בקשר לגרמנים ותקנות היינו מפליגים למחוזות אחרים

u r i el

New member
אתה הרי היית זה שכתב

שהם לא קשוחים ודווקא נחמדים.

לא ?

אספרסו2

New member
כי צריך להפריד בין היחס הבינאישי

לצד המקצועי,כאן אין פשרות וזה מאפיין את הגרמנים.

לאונידס

Active member
מה הקשר לתנאי העבודה של הסבלים? למזוודה של מחלקת עסקים

וראשונה הם מעסיקים גורילות (בניגוד למזוודו של מחלקת תיירים - שם מעסיקים בני אדם) ולכן אין להם בעיה עם תוספת של 9 ק"ג (32 במקום 23)?
&nbsp
לאוריאל, יש כללים, אפשר לנחש עד מחר מה המניע לכל כלל אבל מה שחשוב זה שיש כללים ולכן יש סיכוי סביר שיאכפו אותם.
אתה צריך להחליט לעצמך אם אתה מהמר על אכיפה.
יכול להיות שיהיה כדאי לך לרכוש כרטיס פרימיום איקונומי שיאפשר לך להעלות 2 מזוודות לתא המטען, יכול להיות שתמורת אותה עלות תשדרג את תנאי הטיסה שלך.
&nbsp

אספרסו2

New member
בגרמניה ישנם חוקי עבודה

אני מבין שזה זר לך אבל הכל מעוגן בתנאי העבודה של הסבלים.
אין כאן הימור על אכיפה,כל מזוודה נשקלת.

לאונידס

Active member
בישראל יש הגיון בסיסי - וככל שאני יודע גם בגרמניה

הגיון בסיסי שתקף גם בישראל וגם בגרמניה אומר שמזוודה של 26 ק"ג של נוסע במחלקת תיירים איננה כבדה יותר ממזוודה של 30 ק"ג של נוסע במחלקת עסקים אלא להיפך.
ובכל זאת נוסע במחלקת עסקים לא ישלם תוספת משקל על מזוודה במשקל 30 ק"ג ונוסע במחלקת תיירים כן ישלם תוספת משקל על מזוודה ששוקלת 26 ק"ג.
אלו הם כללי החיוב של לופטהנזה שתקפים לכל העולם והם הרלוונטים לנוסע הפוטנציאלי בחברת התעופה.
סיפורים (שנשמעים לי קצת לא מהימנים) על חוקי עבודה גרמנים שאומרים שצריך לגבות תוספת תשלום על מזוודה של נוסע במחלקת תיירים ששוקלת 23-32 ק"ג ולא צריך לגבות על מזוודה בדיוק באותו משקל של נוסע במחלקת עסקים לא מעניינו של הנוסע.
&nbsp
ותודה על הטיפ ש"כל מזוודה נשקלת"
, באמת לא שמתי לב למה קורה בעמדות צ'ק אין בשדות התעופה. טוב שיש אותך שתשים לב ותסביר לי.

אספרסו2

New member
נוסע במחלקת עסקים לא ישלם שוב

כי זה מגולם כבר במחיר כרטיס הטיסה היקר ששילם .את הנוסע באמת לא צריך לעניין אבל כאן הוא שאל ולכן קיבל הסבר גם אם לך זה לא נראה.
אני לא צריך אותך
על מנת שתאשר עבורי או תכחיש את העובדות בגרמניה.

לאונידס

Active member
הוא קיבל הסבר - שגוי

אין קשר לתנאי העבודה של הסבלים הגרמנים, זו בסך הכל מדיניות תמחור הכבודה של לופטהנזה - לכל העולם.
&nbsp
בדיוק כמו שבאיזיג'ט צריך לשלם תוספת על מזוודה בכל משקל שהוא (שלפעמים עולה יותר מכרטיס הטיסה לנוסע) לא בגלל תנאי העבודה של הסבלים בבריטניה, זו בסך הכל מדיניות תמחור הכבודה של איזיג'ט - לכל העולם.
&nbsp
יש פה בסך הכל חברה שמוכרת שירותים ללקוחות במבנה מסוים של תמחור, העובדה שבאיזיג'ט ובראיין אייר צריך לשלם תוספת למחיר הכרטיס על מזוודה החל מהק"ג הראשון ובלופטהנזה החל מהק"ג ה 24 לא אומרת שבבריטניה ואירלנד יותר אחראים או תנאי העבודה של הסבלים יותר תקינים מאשר בגרמניה.
בסך הכל מדיניות של תמחור שלדעת החברה תביא לה את מירב התועלת. זה הכל.

אספרסו2

New member
מכיון שאין לך מושג

אסביר לך,מקום מושב החברה הוא הקובע מבחינה משפטית ולכן לופטהאנזה עובדת לפי המקובל בגרמניה בכל העולם.
אתה יכול להתפלפל כרצונך,אפשר להוכיח לך את זה בכתובים אבל אני לא רואה בכך צורך.השואל קיבל ממני מענה.
אין טעם להמשך ויכוח למרות שנראה שאתה שש להתפלסף על מה שאין לך בו מושג.

לאונידס

Active member
מה יהיה? גם כשאתה מנסה לברוח מהנושא אתה טועה?

הנושא:
מדובר במדיניות תמחור של שירותים שחברה מסחרית נותנת, זה הכל, ואם השואל לא לא יציית למדיניות הכבודה של החברה הוא כנראה יצטרך לשלם עלות נוספת - גם כן לפי מדיניות החברה.
לא מדובר בחוק הגרמני האירי הבריטי או המצרי.
היית כבר אומר "הנה ציפור" כדי לברוח מהנושא -היית מצליח באותה יעילות (יעילות אפס).
וגם בניסיון שלך לחמוק מהנושא,חוק הקובע, אם הגרמני או המקומי בכל מדינה אפילו כאן אתה שוגה..
אין לי שום רצון להראות לך את השגיאה כי
א. כרגע השאלה הזו לא מטרידה את הפורום. אני אענה עליה אם ישאלו למשל אם חוק מכר מרחוק הישראלי חל על לופטהנזה או אם הדירקטיבה הארופאית חלה על נוסעי אל על.
ב. איתך זו סתם התנגחות חסרת טעם

אספרסו2

New member
מכיון שאין לך מושג

ברור שאין לך מה להראות,לכן אל תבזבז את זמננו בהגיגים חסרי שחר.

למעלה