עצירת בדרך בין מנהטן והניאגרה

zahalul

New member
עצירת בדרך בין מנהטן והניאגרה

שלום,

נסיעה ברכב ממנהטן מפלי הניאגרה זה יותר מ 6 שעות.
תוכלו להמליץ על עצירה שווה בערך באמצע הדרך ?

אפשר גם 2 עצירות.
תודה מראש,
צהלול

liat1271

New member
אנחנו עשינו אמנם בדרך ההפוכה

את Watkins Glen מסלול הליכה קל. עם הרבה מפלונים לאורך המסלול. לא רחוק משם יש את מוזיאון הזכוכית בקורניג https://www.cmog.org/
אפשר גם לבקר בקמפוס של אוניברסיטת קורנל, אומרים שזה יפה, לא הייתי שם.
תבדוק גם מה אפשר לעשות ברוצסטר.

האנפה

New member
אנחנו עשינו כל מה שליאת כתבה פלוס שופינג בג'רזי גארדנס

ולקח לנו 3 ימים. 6 שעות זה לא ריאלי.
פגשנו בדרך אוטובוסים של תיירים שיצאו מניו יורק מוקדם בבוקר והתכוונו להגיע למפלים לפנות ערב, או שנסעו כל הלילה כדי להגיע למפלים בבוקר.
מעבר הגבול היה מהיר בשני הכיוונים, חיכינו אולי 10 דקות בכל צד.

liat1271

New member
לא צריך לחבר את גרסי גרדנס עם נסיעה למפלים

דרך אגב אני יודעת שיש אאוטלטס בצד האמריקאי, כדאי לבדוק אם משתלם לקנות שם

לאונידס

Active member
אני מניח שבאותו יום תשכרו את הרכב במנהטן

זאת אומרת שצריך להוסיף מנהלות של לפחות שעה, ראלי יותר שעתיים.
לעזוב את המלון, להגיע לסניף ההשכרה, לחתום חוזה, לקבל רכב, לצאת ממנהטן....
ראלית הנסיעה לניאגרה לצד האמריקאי היא לפחות 7 שעות, אני מניח שאתם רוצים להגיע לצד הקנדי אז תוסיפו עוד שעתיים כולל מעבר גבול.
אני מניח שתרצו לבקר בצד האמריקאי לפני המעבר לצד הקנדי, עוד שעה-שעתיים?
בקיצור אתם צריכים להתכוונן על 12 שעות ראלית, 10 שעות בראיה מאוד אופטימית, בטח לא 6 שעות.
&nbsp
אם לא תקומו ממש מוקדם, בשעות הקטנות של הלילה (ואז צריך גם סניף השכרה שפתוח מוקדם) יהיה לכם מעט מאוד זמן לעצירה בדרך, מעבר לעצירה טריוויאלית לאוכל שירותים ומתיחת רגליים.
&nbsp

zahalul

New member
מעבר הגבול לקנדה

שלום לאונידס,
&nbsp
מלבד דרכונים, האם צריך להכין משהו לקראת מעבר הגבול ?
האם לוקח שעתיים לעבור את הגבול ? תור ארוך ?
&nbsp
תודה רבה,
צהלול

liat1271

New member
לא חושבת שאפשר לדעת כמה זמן יקח לחצות את הגבול

תלוי בכמות האנשים שרוצים לחצות את הגבול באותו הזמן, ובאיזה גשר חוצים את הגבול. לנו לקח פחות מחצי שעה להכנס לקנדה ומעט יותר לחזור לארה"ב, זה היה לפני כמה שנים

Boston Guy

New member
זה יכול לקחת עשר דקות - ויכול גם לקחת 4 שעות

מכיוון שאתה תייר ומן הסתם תגיע למעבר גבול ראשי - יותר סביר שיהיה שם תור, ואין לך את "המסלול המהיר". אני נוהג לעבור את הגבול לקנדה במעברי גבול פחות מרכזיים - שנמצאים לרוב במקומות נידחים שההגעה אליהם יותר מסובכת - ושם לרוב אין תור גדול. מצד שני, בעונת התיירות בקייץ אפילו שם לפעמים נתקעים שעה ויותר אם אין לך "אישור מסלול מהיר" (נקסוס).

לאונידס

Active member
יכול להיות תור קצר, יכול להיות תור ארוך

אני לא יכול לדעת.
לכן אמרתי שבראיה אופטימית אתה יכול לקוות שהמסלול הזה ללא עצירות לטיול לא יקח 12 שעות אלא 10, לא כתבתי שבראיה פסימית (אבל עדיין ראלית) יכול לקחת משמעותית יותר מ 12 שעות.
מספיק עבודות בכביש או תאונה, איזושהי התברברות בדרך וכו' שיתווסף זמן משמעותי לנסיעה.
&nbsp
אם ממילא אתה נוסע מנקודה לנקודה אני במקומך הייתי טס לבאפלו ולוקח משם את הרכב.
אתה לא תחסוך הרבה זמן אבל אתה חוסך נסיעה מאוד משמימה ומייגעת.
תלוי בנסיבות איזה אופציה זולה יותר, נהיגה או טיסה.
&nbsp
לא יודע מה המשך תוכנית הטיול שלכם, אולי אפשר לבוא עם פתרונות טובים יותר.

מ א1

New member
בדיוק מה שעשינו אי שם ב 2013

טסנו לבאפלו, לקחנו רכב בשדה תעופה ומשם עברנו לצד הקנדי. מעבר הגבול לקח לא יותר מחצי שעה. להקפיד שיש איתכם זמין את הדרכונים עם הויזה לארה"ב
ה"ב ואם הויזה בדרכון שפג תוקפו, אז יבקשו לראות את 2 הדרכונים: עם הויזה וזה שבתוקף.

dragon201

New member
איתקה והפינגר לייקס

באיזור איתקה יש מלא מפלים יפים (לא הניאגרה אבל בקנ"מ של הארץ ענקיים)
בכלל כל האיזור של האגמים פסטורלי ויפה

zahalul

New member
תוכל לתת מיקום מדויק בפינגר לייקס ?

שלום,

לפי המפה, הפינגר לייקס זה אזור ענק.
איפה בדיוק כדאי לעצור ?

תודה מראש,
צהלול

anigodin

New member
עצרנו ללילה באולבני

הסיבוב הזה היה חלק מטיול ארוך יותר בסתיו 2012..
&nbsp
אולבני היא לא לא המקום הכי מעניין אבל הגענו לשם רק בערב אחרי טיול בדרך מניו-יורק.
בדרך עצרנו בפוקיפסי שם יש גשר רכבת ישן שכמעט נהרס מחוסר שימוש בשנות ה-80 או ה-90 והפך לגשר להולכי רגל לפני כעשור ומשהו וביקרנו גם מוזיאון התהילה של הבייסבול בקופרטאון.
למחרת,עשינו סיבובון באולבני סביב מבני הממשל (בדיעבד לא כזה מעניין).
ואז המשכנו לכיוון המפלים. גם ביום הזה טיילנו בדרך ועצרנו ברוצ'סטר כדי לבקר במוזיאון ג'ורג' איסטמן (האיש שהמציא את קודאק). מהנה מאוד לחובבי צילום.
לניאגרה הגענו בשעות אחר הצהריים המאוחרות והצטרפנו לסיור מודרך שעבר לצד הקנדי והסתיים במגדל לפנות ערב כשהדליקו את הפנסים על המפלים.
אנחנו הגענו לעיירה ניאגרה פולס בצד האמריקאי ביום האחרון של העונה.. לכן כמעט כל העסקים העונתיים שם היו סגורים או כמעט סגורים וכנראה בגלל זה ובגלל שהיינו בסיור מאורגן, עברנו את הגבול בצ'יק בשני הכיוונים.
&nbsp
אחרי לילה בניאגרה המשכנו לכיוון פנסילבניה ובדרך עצרנו בעיירה קורנינג כדי לבקר במוזיאון הזכוכית של מפעל קורנינג המפורסם. מאוד מעניין.
עצרנו ללינת לילה בעיר אית'קה ולמחרת המשכנו לפנסילבניה.

למעלה