שאלה למי שביקר בדיסני אורלנדו

שאלה למי שביקר בדיסני אורלנדו

מאיפה הזמנתם כרטיסים ומלון? האם לנתם באחד המלונות של דיסני או מחוץ?

יש לא מעט אפשרויות והאמת שיצאתי די מבולבלת...

תודה לעונים!

לאונידס

Active member
אני ממליץ להכנס לאתר של דיסני ולבדוק מחיר דיל - כולל לינה

באורלנדו ביקרתי מזמן ומאז היו שינויים, אני אנסה לעדכן לפי המידע שקראתי במרשתת.
א. אם רוכשים רק כרטיס כניסה אני ממליץ לרכוש את הכרטיסים בקופות בכניסה.
בניגוד לדיסני פריס לא מצאתי הנחות משמעותיות ברכישה מראש בכל אתר שהוא
לא ממליץ להתחייב מראש אם לא מקבלים תמורה נאותה להתחייבות כזו.
&nbsp
ב. ממליץ לבדוק דיל של מלון + כניסה באתר של דיסני.
יכול להיות שהחבילה תוכיח את עצמה זולה יותר
בהזמנה כזו אפשר לקבל יותר fastpasses, אופציה לקיצור תורים. בתלות בעונה האופציה הזו יכולה לחסוך שעות של עמידה בתור. בזמן שאני ביקרתי האופציה לא היתה אפשרית - תנסי ללמוד את הפרטים מהאתר.
&nbsp

ניסיתי לראות אם ישנה הוזלה בין אתר שמציע דיל של מלון+כניסה דרך האתר הרשמי או דרך חברה מהארץ.
&nbsp
עד כה מצאתי רק שתי חברות שמספקות והאמת שהמחירים די זהים כך שלא יודעת אם לנסות מהארץ או דרך האתר של דיסני וזהו.

לאונידס

Active member
אני לא אוהב להכניס מתווכים אם אני לא חייב

צריך להיות להם ערך מוסף מאוד גדול כדי שאזמין דרך מתווך ולא ישירות דרך נותן המוצר.
היתרון היחידי שאני יכול לראות ברכישה אינטרנטית דרך סוכן בארץ הוא חוק הגנת הצרכן.
מצד שני אני יודע שאף אחד לא דואג לי כמו שאני דואג לעצמי, כשאני מזמין ישירות ובעצמי אני יודע שההזמנה נעשית כיאות, אין איזה ג'ינג'י שבדיוק לא ביצע משהו לא נכון בהזמנה או בכלל שכח להזמין. אם אני רוצה לעשות איזשהו שינוי או רוצה לברר משהו לא זורקים אותי לסוכן כי הוא עשה את ההזמנה ולא אני והסוכן שולח אותי לכל הרוחות כי הפכתי למטרד שכבר לא מביא כסף.
אני מעדיף לסמוך עלי, את תעשי את השיקולים שלך.

מסכימה בהחלט ולכן

אני תמיד מזמינה את כל מה שאני יכולה לבד ולא להסתמך על צד שלישי.... תודה!

אסף563

New member
היינו שם לפני 3 שנים, אזור יוני אם אני לא טועה

לא עשינו הזמנות מראש כי לא היינו בטוחים מתי נגיע לשם, התקשרנו כמה שעות לפני ישירות לדיסני, ביררנו מה החדרים הכי זולים שהיו להם באותו רגע ושריינו ללילה אחד. ביום השני החלטנו להישאר לילה נוסף, הגענו לקבלה וקיבלנו את החדר במחיר מופחת ללילה נוסף. אני לא זוכר את המחירים המדוייקים, אני רק זוכר שהם היו יותר זולים מאופציות אחרות בסביבה וסבירים לחלוטין עד דיי זולים.

למעלה