טיול לקניון אנטילופ באריזונה

טיול לקניון אנטילופ באריזונה

שלום לכם, רוצה לשתף אתכם בטיול, לאלו שיצא להם להיות בסביבה
- מאוד מאוד אהבתי, הקניון מדהים לדעתי.
היינו בעיקרון רק במה שנקרא קניון אנטילופ באריזונה, וראינו גם כמה דברים נוספים, הודוז ומה שנקרא לואון רוק - הסלע הבודד (תראו תמונות) פחות משעה נסיעה.
יש עוד מקומות שם, הקניונים ברייס, ציון וגם הגרנד קניון נמצאים במרחק של שעתיים נסיעה פלוס מינוס, אנחנו היינו רק סופ"ש - טסנו ללאס וגאס ומשם שכרנו רכב...

תודה דניאלה, מה שמצחיק זה שעוד לא הייתי באף אחד

מהפארקים המפורסמים יותר של ארה"ב

תמונות מקסימות,

של אחד המקומות היותר פוטוגניים.
אני לא הצלחתי לתפוס תמונה כל כך שלמה של ה Horseshoe bend, איך עשית את זה?

אסף563

New member
בשביל לתפוס תמונות כאלה צריך עדשה רחבה

צילמתי את ה horseshoe bend בזמנו עם עדשת 10 מ"מ על מצלמת DSLR

אז ברור שאין לי סיכוי.

בנוסף, נדמה לי שצריך להתקרב מאוד לשפת המצוק בשביל הזוית הזאת. עוד משהו שלא הייתי עושה.

לא, זה היה מאוד פשוט - הזוית אין איתה בעיה כיוון שיש להם גדר

בקטע הזה, פשוט שלחתי את הידיים מעבר לרשת (תוך סכנת שמיטת הטלפון) כדי לא לצלם את הרשת וצילמתי את כל התמונות עם הטלפון שלי - יש לי סמסונג S8
&nbsp
צילמתי תמונה רגילה, שום דבר - אני מצרפת כאן תמונה נוספת שלו שצילמתי בפנורמה, שמראה עוד יותר שטח

בטוחה כמעט לחלוטין שלא היתה גדר

כשהיינו שם. נדמה לי שלפני חמש שנים.
עכשיו בדקתי, ובהחלט לא היתה גדר.

יש גדר עכשיו לאורך קטע לא ארוך ומכיוון שצילמתי גם בקטעים

אחרים אני לא לגמרי בטוחה שהתמונה הזו היא מהקטע עם הגדר, אבל נראה לי שכן, כי הגדר ממוקמת בזוית הכי יפה.
&nbsp
אז יש לך סיבה לחזור

&nbsp
ביקרת גם באנטילופ באותה הזדמנות?

באמת יש סיבה לחזור.

היינו גם באנטילופ, בהדרכת צ'יף טסוסי, שהכיר לנו את החליל האינדיאני המשולש. הבן המנגן התלהב מאוד, והיום הוא מנגן על חליל כזה גם בבית.
באותה הזדמנות טיילנו גם בציון, ברייס, גראנד קניון, וווגאס וסביבתה.
הקיץ הזה אנחנו מתכננים להגיע לילוסטון והגרנד טיטון.

אנטילופ זה הנשיונל פארק הראשון שלי האמת, עוד לא

נסענו לפארקים היותר מפורסמים, אבל מאוד התחשק לי דווקא לנסוע לאנטילופ.
אני אשמח לשמוע איך את מתרשמת כשתחזרו מילוסטון וטיטון...
&nbsp
אגב, אם תחזרו לאיזור של יוטה שם, לא יודעת אם יצא לכם - את פייג' לא כל כך אהבתי, אבל היינו לילה אחד בקנב (Kanab), שעה נסיעה מפייג', ומאוד חיבבתי אותה, היה לי נחמד בה, ויש בה אוכל מצוין, מסעדה צרפתית אחת ובאותה בעלות גם מין קפה שאכלתי אצלם לא. בוקר שקשוקה. שהיתה ממש טובה

עד שנחזור לשם, הכל יכול להשתנות.

מפייג' עצמה באמת לא התרשמנו.

LAYL

New member
רק הארה קטנה: אנטילופ אינו שייך לנשיונאל פארק

זהו פארק פרטי של שבט הנאבחו.
התשלום אליו הוא בנפרד ואינו כלול בכרטיס הפארקים.

תודה - אני יודעת שהוא פרטי אבל לכשארצה

ליסוע לפארקים האחרים בסביבה שהם נשיונל, אני אזכור שיש כרטיס פארקים

&nbsp
למעשה, לא כתבתי אבל אם מישהו מתכוון ליסוע אולי יענין אתכם לדעת שאי אפשר ללכת לשם עצמאית, חייבים להזמין מקום בטור. ישנם שני קניונים, UPPER ו LOWER, ויש מספר מפעילים שקיבלו רשיון להפעיל טורים אליהם ורק דרכם ניתן כיום להיכנס.
&nbsp
עוד משהו שלא כתבתי, אם למישהו יש זמן רק לאחד מהקניונים (למעשה מספר מטיילים שדיברנו איתם עשו רק אחד מהקניונים והמשיכו בדרכם, לא עשו את שניהם), אני אישית אהבתי את ה LOWER יותר

למעלה