ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות

מול מי ניתן לעשות ביטוח נסיעות מעכשיו ולא רק מרגע של היציאה מהארץ? מעולם לא יצא לי לבטח את כרטיסי הטיסה אבל הפעם רציתי לברר היות ועלות הכרטיסים שלי גבוהה הפעם... (יחסית כן?)

בדרך כלל אני רק מבטחת חודש לפני היציאה עצמה...

תודה לעונים!

xfwind

New member
סוכן ביטוח שאת מכירה וסומכת. לביטוח כרטיסים חלון קצר מהרכישה

סתם מבקרת

Active member
יכולה לספר מה אנחנו עושים

אנחנו עושים את הביטוח דרך ממסי כולל ביטוח כרטיסי הטיסה.
לא מזמן אחי סיפר לי שהוא עושה את הביטוח הזה דרך פספורטקארד.
לשמחתי עד עתה לא נאלצנו לממש את הביטוח הזה ולבדוק את יעילותו ואני מקווה שכך יהיה גם בעתיד.
זה מסוג התשלומים שמעדיפים לשלם ולא להגיע לצורך לממש.

michal@gal

Active member
מנהל
יש ביטוח נסיעות למקרה מחלה

ויש ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא.
&nbsp
ביטוח ביטול מכל סיבה יש רק 2 חברות בארץ שעושות, וצריך לעשות הביטוח תוך שבוע מרכישת הכרטיסים.

לאונידס

Active member
על אילו מהביטוחים את שואלת?

ביטוח מפאת מחלה אכן בד"כ ניתן לעשות חודש עד חודשיים ממועד הטיסה.
הביטוח הוא לא רגע מהיציאה מהארץ, אם למשל המבוטח רכש את הביטוח חודש לפני הנסיעה ויומיים לפני הנסיעה שבר את רגלו והוא לא יכול לנסוע - הביטוח תקף.
&nbsp
רק מחלה קשה מאוד שתתגלה כמה חודשים לפני נסיעה תגרום לביטולה, מקרים רפואיים טריוויאלים נפתרים בד"כ בפרק זמן של חודשים. מי שחושש ממחלות מהסוג הזה צריך לרכוש פוליסה אחרת לגמרי, אובדן כושר עבודה להרבה חודשים וטיפולים רפואיים מאוד מאוד יקרים.
כרטיסי טיסה הם כסף קטן לעומת ההוצאות האלו.
&nbsp
לפני שבועיים שלושה נערך בפורוםדיון בביטוח "מכל סיבה שהיא"
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/229/184109221/טיולים_ופנאי/טיולים_וחופשות_בחול
שגם מסביר שהביטוח הזה ממש לא מכסה "מכל סיבה שהיא" וצריך לרכוש אותו מקסימום 7 ימים לאחר רכישת כרטיסי הטיסה, גם אם מועד הטיסה הוא שנה אחרי רכישת הכרטיסים.

האמת שיצאתי כבר מבולבלת

לרוב אני יודעת שיש ביטוח נסיעות רגיל שתמיד רוכשים לפני הטיסה עצמה (כמו שאמרת חודש לפני וזה מה שאני עושה בדרך כלל...)
&nbsp
לאחרונה אני שומעת כאלו שעשו ביטוח נסיעות גם עוד לפני עבור חלילה ביטול כלשהו עוד לפני הטיסה עצמה...
&nbsp
כמה זה באמת עוזר אלוהיםן יודוע... הביטוח השני שהזכרת עלותו יוצאת לי כמעט כמו כרטיס טיסה נוסף אז לא יודעת עד כמה הוא באמת "משתלם"
&nbsp

dror2311

New member
אני חושב שאת מתכוונת לטריפ גרנטי, ביטוח ביטול טיסה

לאונידס

Active member
הביטוח "השני" - לא לבעיות בריאות

אמור לעלות 5-10% מעלות ביטול כרטיס הטיסה, ממש לא כמעט כמו עלות כרטיס טיסה.
&nbsp
זאת אומרת שאם רכשת כרטיס טיסה בנניח לשם הדוגמה 1000$
1. אם ביטול אומר הפסד מלא של כל דמי הכרטיס, זאת אומרת עלות הביטול היא 1000$, הפוליסה אמורה לעלות לך 50-100$ (לא יודע להגיד במדוייק) ובמקרה של ביטול מסיבה שמזכה אותך בדמי הביטוח את אמורה לקבל חזרה 800$.
2. אם הביטול עולה לך 200$ (חברת התעופה מחזירה לך 800) אז הפוליסה אמורה לעלות לך 10-20$ ובמקרה ביטול מסיבה שמזכה בדמי הביטוח תקבלי בחזרה 160$.
&nbsp
את יכולה לנסות לחולל ביטוח כזה באתר האינטרנט של החברה ולעצור לפני מסירת פרטי אשראי, ככה תדעי כמה עולה.
את גם כמובן יכולה להרים טלפון לחברת הביטוח.
&nbsp
האם משתלם? כמו שראית בלינק בפוסט הקודם כלכלית למעט מקרים יוצאי דופן כשאת יודעת מראש שיש סיכוי גבוה שלא תטוסי - לא משתלם.
אבל כמו שהוסבר בדיון ההוא, ביטוח לא תמיד קונים רק בגלל שיקול כלכלי.
תעשי את השיקולים שלך.
&nbsp

למעלה