אטרקציות לנער בברצלונה

אטרקציות לנער בברצלונה

בעלי טס השבוע עם הבן לברצלונה. במקור תכננו ללכת לכנס שבסוף לא יסתדר. וכבר אי אפשר לשנות. אז מנסים למצוא אטרקציות, גם אנחנו וגם הילד.
הבעיה היא שחוץ מהרבה ארכיטקטורה והיסטוריה, שזה נחמד, אבל לא ימלא טיול שלם לילד בן 13, לא מצאנו משהו מעניין.
בעלי הזמין להם טיול של יום לסקי.
הילד מצא אקווריום שלי אישית זה לא נראה מלהיב. מישהו היה ויכול להמליץ?
יש סוג של לונה פארק, אבל הוא סגור.
אז אם למישהו יש המלצה לאטרקציה, אשמח לשמוע.
תודה

תומלול

New member
כמה המלצות

* ביקור באצטדיון קאמפ נואו. חוויה (יקרה) נחמדה גם למי שכמונו לא חובב כדורגל. קניית כרטיסים דרך האנטרנט נותנת הנחה וחבל להגיע ולשלם יותר (חבל שבעלי לא הקשיב לי כשאמרתי לו...).
* שוק לה בוקריה, נחמד, נקי ועם אופציות למגוון מזונות לטעימה.
*אנחנו היינו במזרקות הקסם שלדעתי בחורף פתוחות רק בסופ"ש. לא בטוחה אם הייתי עושה מאמץ בקור הזה עם ילד בן 13, אלא אם הוא ממש מת על מזרקות.
*באזור של קניון MARE MAGNUM יש מוזיאון ימי. הייתי שם עם ילד בן 11 ונהנינו מאוד. המוזיאון לא מאוד גדול ויש בו שחזורים של אוניות.
*לפני כ- 5 שנים הייתי במוזיאון של מירו בתוך ברצלונה. נחמד. כמובן אם אתם בקטע של אמנות, יש את המוזיאון של דאלי מחוץ לעיר, אבל אישית לא כל כך התלהבתי.
*אני לא מכירה את האקווריום.
דבר אחרון - כמובן ללכת לאורך הרמבלאס ולשמור טוב טוב על הציוד שלכם. למרות נוכחות מסיבית של שוטרים, יש כמות דומה לפחות של כייסים.
תהנו!

moco10

New member
משחק כדורגל, אם יש בתאריכים שיהיו שם

לדעתי, האטרקציות הרגילות של ברצלונה מתאימות גם לבני 13.

מה שכן, אני ממליץ לא לנסוע ליום לסקי. סקי ליום אחד, יגרום ליותר תסכול מהנאה ובוודאי אם זו פעם ראשונה. לסקי צריך כשבוע. אם אני מבין נכון שיוצאים בבוקר מברצלונה וחוזרים בערב, אז זה כבר ממש הופך את זה ליום מפרך.

RonspotNL

New member
רגע

לכמה זמן הטיול ? אפשר לבקר בגירונה ופיגוארס אם יש לכם זמן אתם יכולים להשכיר אוטו ולנסוע עד הגבול עם צרפת אפשר לקחת טעימות יין לקנות אפילו בקבוק ולבקר בעיר שבצמוד לגבול פרפינאן תלוי בכם יש הרבה דברים שאפשר לעשות

הטיול הוא 5 ימים לא מלאים

ויום אחד של סקי, כך שנראה לי עדיף פעילות בעיר או במרחק נסיעה קצר.
הילד ביקש סקי כי "כולם כבר היו". אם ירצה עוד יום, בכוונה משאירים לסוף את הדברים הכי פחות מעניינים.
כדורגל שניהם ממש לא אוהבים או מבינים, אבל אבדוק. מה הכי מתאים למצב כזה?

לאונידס

Active member
גם אני לא ממליץ סקי ליום אחד וגם לא ליומיים

רק אחרי יומיים מתחילים לבלות יותר זמן על המגלשיים מאשר על הישבן ואז מתחילים ליהנות, לפני כן לדעתי מדובר על סבל.
אם יש שעשועי שלג כמו גלישת מזחלות או אבובים - יכול להתאים והוא יכול ליהנות.
&nbsp
אקווריום יכול להיות נחמד וממילא נמצא בקצה של הרמבלס, אז למה לא.
&nbsp
פורט אוונטורה סגור עד אפריל אבלפארק טיבידאבו פתוח בסופי שבוע במרץ, אולי יתאים לכם.
יש גן חיות בברצלונה שכולל גם דולפינים ומופע דולפינים, אם אתם בקטע - אולי יתאים.
יש בברצלונ המוזיאון מדע די טוב
&nbsp
אפשר לטפס למגדרי הסגרדה פמיליה, להציץ בבנין של מוזיאון MAcBa, להתרוצץ במבוך של אורטה, אם אני זוכר נכון יש מוזיאון שוקולד......בקיצור למרות שלא מדובר בדיסנילנד אפשר להרכיב טיול שיהיו בו גם אטרקציות לדור הצעיר - ולדעתי לא רע שיחווה גם קצת ארכיטקטורה.

מוזיאון המדע של ברצלונה מיוחד מאוד

מאוד נהנינו בו
אל תלכו לקמפ נואו אם אין חיבה לכדורגל
לונה פארק סגור - אני מניחה שהתכוונת לטיבידבו. יש לונה פארק מחוץ לעיר ששווה לבדוק אם פתוח (פורט אוונטורה אם אני לא טועה)
מוזיאון השוקולד קצת סתמי בעיני אבל אפשר להעביר בו שעה.
יש מצודה שלא הייתי בה אבל אולי לנער זה יהיה מלהיב.

האנפה

New member
האטרקציות שהכי הרשימו את הבת שלי (11)

- הרמבלס, כולל שוק הפרחים, שוק האוכל בוקריה, גיחות לתוך הרובע הגותי, הפסלים החיים בקצה השני של הרחוב, ליד עמוד קולומבוס. חזרנו לרובע הגותי בלילה והיא אהבה גם את זה
- קמפ נואו. שתינו לא חובבות כדורגל אבל דווקא היה לנו מעניין
- מוזיאון מירו, היה חלק מיום שלם שבילינו במונז'ואיק. סיימנו בערב במזרקות הקסם, אבל לא בטוח שהן פועלות בעונה הזאת
- מסעדת הארד רוק קפה
- האקווריום
- חנות פריימרק

סביון1

New member
המלצה לא מנסיון (עוד לא היינו, רק הזמנו כרטיסים)

אבל תבדקי - פארק אוונטורה ופרארי לנד

שניהם צמודים זה לזה במרחק כשעה וחצי נסיעה מברצלונה.

Jasmine851

New member
משחק כדורגל בוודאות

מספיק משחק אחד בקאמפ נואו כדי שהוא לא ישכח את החוויה :) יש גם חבילות כדורגל לברצלונה שהן מעולות במחיר גם בתקופה הזאת של השנה. גם סיור מודרך באיצטדיון יעשה את העבודה לדעתי

למעלה