טיול יום ל mont st michel

טיול יום ל mont st michel

הי לכולם,
במאי אהיה בפריז לכמה ימים ובסוף הטיול אני מתכנן טיול יום למון סן מישל. מצד אחד יש את החברה הזו שמוציאה טיול מאורגן https://www.musement.com/us/paris/v...M1yiWBO6hLSHOPcEx01NeHOCPUkybL3686ftmkm7KMyoQ

מישהו מכיר את החברה ועשה את הטיול הזה דרכם?

מצד שני לנסוע לשם באופן עצמאי ומצאתי את הקישור הזה לרכבת + אוטובוס במחיר מאוד זול. שאר הרכבות ליעדים אחרים כמן רן עולות הרבה יותר כסף. אז מה הקץ'?https://www.oui.sncf/article/le-tra...uu4xtc1uAthDybW6THTxHUTXglDn26cAeNqXjUrUEkgXM

מה אתם אומרים? מה כדאי? ואיך? כל טיפ מתקבל בברכה אז אל תחסכו: הפציצו בתגובות.

לא נראה לי קץ', טורים תמיד עולים

הרבה יותר מלקחת תחבורה ציבורית. הוא נותן לך מדריך שבא איתכם ובטח יספר לכם במהלך הנסיעה על ההיסטוריה של המקום, הם נותנים לכם אודיו לטייל איתו שיסביר לכם במקום והוא רוצה בנוסף להרוויח.
&nbsp
אז מה שאתה עושה תלוי באם אתה חושב שהתוספות האלה שוות לך את המחיר, זה מה שנראה לי.
&nbsp
הטיפ היחידי שהייתי נותנת לך הוא לצאת ולהגיע כמה שיותר מוקדם כיוון שתיירים ממלאים את האי הקטנטן הזה ומאוד מאוד כדאי לבוא לפני כולם כי זה הורס את הביקור לדעתי. אז אם אתה לוקח את הטור, הייתי לגמרי לוקחת את היציאה המוקדמת ב 7 ורבע ואם אתה נוסע עצמאית הייתי מבררת כמה מוקדם אפשר לצאת

רק להבהיר: לא בדקתי לעומק ואני לא מכירה את הלינקים

ששמת, אז אל תיקח את מה שכתבתי בתור מישהי שממליצה על האחד או השני

דניאלה1311

Active member
מנהל
הלינק השני? הכל בצרפתית
בחרת רק חברה אחת לשאול עליה ואני תוהה האם לא בדקת עוד חברות שמוציאות טיולים?
אולי שווה לבדוק עוד כמה חברות.
&nbsp
לגבי הלינק השני? צרפתית אינה ברשימת השפות שאני יודעת.

הלינק הצרפתי

מסביר על נסיעה ברכבת Intercités במיר של 27 יורו. רכבת TGV עולה 65 ומעלה. בגלל זה שאלתי מה הקץ'.

ולגבי הטיול המארוגן שאלתי כי יש כאן אנשים יותר מנוסים ממני ואולי יש פה קוראים שנסעו איתם. מרפרור קצר ראיתי שזו ההצעה הזולה ביותר. אבל אני פתוח להצעות נוספות.

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני לא בטוחה שיש פה כאלו שנסעו דוקא עם אותה חברה
מאד נוח לנסוע ב-TGV תסתכל בהפרש הזמנים בין הרכבת ב-27 יורו לעומת ה-65 יורו
ותחליט האם זמן שווה כסף או לא.
&nbsp
יש נוחיות בטיול מאורגן, אתה לא צריך לדאוג לכלום ויש הדרכה למי שמעוניין לעומת זה שאתה יושב לך לבד ברכבת וצריך לבד לקנות כרטיס כניסה ולהמתין עם ההמונים בתור. כלומר את החישוב הזה של נוחיות, זמן = מחיר רק אתה יכול לעשות.

sitvaniyot

New member
עשיתי את הטיול עם הרכבת והאוטובוס

האוטובוס מגיע כשהרכבת מגיעה ומכוונים אותך לתחנה. קלי קלות. מאחר שיש שם גאות ושפל כדאי לנצל את ההזדמנות ולהשאר ללילה. כדי לראות את שתיהן. זה מדהים כי בשפל הגשר לאי נמצא ממש ביבשה ונראה מיותר.
רק מה להזמין מלון מראש עד כמה שאפשר אם רוצים להיות ליד הגשר.
ממליצה להגיע אחר הצהריים ואז לטייל באי, להשאר ללון לראות את הגאות בבוקר ואז להמשיך כי בבוקר האי מפוצץ בתיירים.

למעלה