יעד לטיול

toto747

New member
יעד לטיול

שלום,
התכנון הוא לצאת בסביבות יולי
אין לי בעיה להזמין עכשיו כדי לחסוך בעליות..
מחפש יעד עם דגש על נופים/מפלים/שמורות טבע ושאפשר להגיע אליהם עם תחבורה ציבורית (לא מחפשים להשכיר רכב)
יעד לא יקר (טיסה עד 350 דולר) ובכללי לא מקום שהמחייה שלו יקרה..

ANZ1

New member
אני לא בטוח שיש מקום כזה

שמורות טבע לא נמצאות במרכז הערים,
אלא במקומות רחוקים מהעיר שתנחת בה,
ורחוקים ממלונות, ורחוקים מקניות ורחוקים מתחבורה ציבורית,
במקומות כאלו, גם אם יש תחבורה ציבורית, זה בדרך כלל אוטובוס שעובר מספר פעמים קטן ביום, זה מאד לא נח לנסוע ככה, בטוח כשיש מבוגרים וזקנים ובטוח כשיש הרבה אנשים בקבוצה.

מי שרוצה לנסוע לשבוע לראות טבע
הוא או מוצא מקום אחד ליד שמורת טבע אחת, ישן במקום האחד שיש ומטייל ברגל כל השבוע באותו מקום, זה סגנון טיולים מאד אירופאי ומאד לא ישראלי.
או שוכר רכב ונוסע איתו בכל המדינה ובכל מני מקומות.

ובמיוחד במחיר שאתה מבקש ובעונה החמה והמבוקשת, אתה בכל מקרה תשאר מאד קרוב לישראל, כמו קפריסין או מזרח אירופה, אני לא יודע כמה קל ואפשרי אם בכלל לטייל בתחבורה ציבורית במקומות האלו.

לאונידס

Active member
יולי מייקר את עלויות הטיסה, חייב ביולי?

מי שרצה עלויות נמוכות ביולי הזמין טיסות לפני כמה חודשים טובים, לא עכשיו.
&nbsp
בכל מקרה אם חובה ביולי ועם הנתון של 350$ מקסימום הבחירה שלך לא צריכה להיות מסובכת.
תכנס לאתר האינטרנט של נתב"ג, לדף הטיסות המתוכננות.
תבדוק לאילו יעדים יש בכלל סיכוי למחירים כאלה, זאת אומרת להוריד את כל היעדים הרחוקים כמו אמריקה והמזרח.
מהיעדים שנשארו תבדוק מה קוסם לך, מה נראה לך סביר.
תכנס לאתר האינטרנט של חברת התעופה (רשום בדף האינטרנט של נתב"ג מי חברת התעופה) ותבדוק מחירים.
להערכתי תשאר עם פחות מ 5 אופציות
תחזור עם ה 2-3 אופציות לכאן ונעזור לך לבחור.
&nbsp

gastro101

New member
יוון ההררית, בדוק אם יש טיסות לסלוניקי

ואם יש תחבורה צבורית מסלוניקי להרים
יש אתר בשם יוון והאיים -אולי תמצא בו מידע

sitvaniyot

New member
נסה את אחת מארצות הקווקז

וכדי להגיע לאתרים, מה שאני עושה במקרים כאלו, זה לצאת בתחבורה ציבורית ליעד הקרוב ביותר ולהתארגן דרך מקום הלינה עם מונית או רכב אחר שהם מארגנים עבורי בתשלום כמובן.

למעלה