ברלין - שאלה בנושא מיקום ומלון

תומלול

New member
ברלין - שאלה בנושא מיקום ומלון

שלום לכולם,
אשמח לשמוע מנסיונכם מה נחשב כמקום מרכזי בברלין ומומלץ למקום לינה.
בחיפוש שעשיתי, ראיתי למשל מלונות שבביקורות כתבו עליהם מצד אחד מקום מעולה ומצד שני על אותו מלון ציינו רחוק מהמרכז.
כמו כן, אם מישהו מכם מכיר והיה במלון מיוחד, אשמח לשמוע על המלון.
כשהייתי בוינה ישנתי במלון "היפסטרי" ממש מגניב. כל חדר היה מעוצב בצורה שונה, ארוחת בוקר מיוחדת מאוד. זו הכוונה.
תודה לעונים

בביקורי בברלין לנתי במלון אבבא. ממוקם מאוד קרוב

לקודם (kudam) שהוא רחוב מרכזי. המלון נמצא באזור שרלוטנבורג, קרוב לתחבורה ציבורית שמגיעה לכל האטרקציות ולידו יש סופר שפתוח 24 שעות חוץ מיום ראשון. לא חושבת שהוא מלון מיוחד, אבל כן מלון טוב. ארוחת בוקר די סטנדרטית אבל התאימה לי.

בברלין אני זוכרת לטובה

את המלון הזה-
https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g187323-d279742-Reviews-Movenpick_Hotel_Berlin-Berlin.html

המלון היה פעם מפעל תעשייתי, ומעוצב בצורה שמראה את זה. לא יקר, ועם ארוחת בוקר טובה. ממוקם ממש ליד תחנת רכבת, וסוני סנטר. יש כמה מוזיאונים נחמדים במרחק הליכה קצר. מאז שביקרתי בו הייתי בברלין כמה פעמים בבתי מלון אחרים, כולל באיזורים שנחשבים מרכזיים יותר אבל זה המלון שאני זוכרת לטובה.

אין מרכז אחד.

עדיף להיות קרוב לאטרקציות שמעניינות אותך, ולתחבורה ציבורית.
פעם הייתי ליד גן החיות, גיליתי שרוב הישראלים מתרכזים שם. אני לא הייתי מרוצה, כי הרגשתי קרובה בעיקר לחנויות, ואני לא אוהבת שופינג.
האיזור ליד הרייכסטאג ושער ברנדנבורג היה ממש נחמד, אבל שם היינו בדירה ולא במלון. אני אוהבת גם להיות ליד אי המוזיאונים.
מיטה ואלכסנדרפלאץ גם נחשבים מוצלחים.
הכל תלוי במה שאתם אוהבים ומחפשים.

למעלה