הזמנת חבילה לזוג על בסיס אדם אחד. אפשרי?

• פותח הנושא mc80
  • פורסם בתאריך

mc80

Member
הזמנת חבילה לזוג על בסיס אדם אחד. אפשרי?

היי,

האם אפשרי להזמין חבילת טיסה + מלון ל-2 אנשים, כאשר החיפוש עצמו יתבצע על בסיס אדם אחד והמלון/חדר יהיה לזוג? האתר יציע לי חדר ליחיד או לזוג במצב כזה?
המלון יקבל בצ'ק אין 2 אנשים לחדר זוגי שהוזמן ע"ב אדם אחד? זה מותר/חוקי?
באם כן, יישאר לי להזמין טיסה רק לאדם השני. אני בכוונה שואל על האופציה הזו.

דניאלה1311

Active member
מנהל
זה נשמע קצת מוזר -מדוע לעשות את זה?
למה להזמין חדר לאדם אחד ואז לבוא כזוג? מה הרעיון מאחורי זה?
לדעתי המלון לא יאפשר לכם לקחת חדר ליחיד ולשלם ליחיד כאשר אתם זוג אלא אם
תרמו ואחד יעלה והשני יצטרף אח"כ.
&nbsp
מדוע שלא תנסה לעשות את החיפוש בעצמך?

mc80

Member
העניין הוא לקבל חדר זוגי

ולא יחיד בתוצאות קודם כל, אם זה ייתן כשהחיפוש הוא עבור אדם אחד. ברור שלא נלון בחדר ליחיד. לא מחפשים קומבינה עלובה.
הרעיון הוא עלויות שונות לזוג מיחיד בחיפוש טיסות בעיקר. יש פער בין השניים. ואז הדיל ליחיד הוא זול לכאורה יותר והחדר עדיין זוגי.

ANZ1

New member
אבל זאת גניבה

אם הזמנת חדר זוגי ליחיד
אסור לך להכניס 2 אנשים לחדר
אם יתפסו אתכם בקבלה או בניקיון בבוקר כשיראו 2 מזוודות ו2 אנשים שישנו בחדר, או שיעיפו אתכם מהחדר או שיחייבו אתכם על המחיר המלא.

mc80

Member
לכן שאלתי אם זה חוקי. לא התכוונו לעשות משהו לא תקין.

ברור לי שיש פה סתירה מסויימת, אבל אם בחיפוש ליחיד המלונות (האתרים) מעניקים הצעות לחדר זוגי, מה זה משנה להם תכלס? המחיר עדיין יהיה אותו מחיר מבחינת החדר. העניין הוא לנסות להוזיל את הטיסה. לא את החדר.

לא תמיד הם נותנים חדר זוגי

כשאתה מחפש ליחיד, וגם אם כן, ברור שהוצאות ניקיון על שני אנשים גדולות יותר והוצאות המים והחשמל גדולות יותר והגיוני שגם אם יתנו לך את אותו חדר, הם עדיין ירצו תשלום גדול יותר עבור שני אנשים.
&nbsp
&nbsp

YosMan1

New member
מאידך בחלק גדול מהמלונות אין הבדל במחיר בין יחיד או זוג בחדר

זוגי.
אז אפשר לבדוק באתר המלון הספציפי אם יש הבדל במחיר בין השניים ואם אין אז לא תהיה בעיה.
בניו יורק למשל יש מס לפי מספר האורחים בחדר, אז מצד אחד זה משנה מצד שני זה לא רלוונטי להזמנה כי בצקאין למלון הם שואלים כמה אתם ויחייבו מס לפי מספר האורחים.

butwhy

New member
ניסיון דומה

כמה פעמים הצטרפתי לבעלי (או הוא אלי) בנסיעות עבודה.
המלון הוזמן מראש כחדר זוגי לאדם אחד, ועדכנו מראש שבשלב כלשהו יצטרף עוד אדם.
למלונות שהזמנו בהם לא הייתה בעיה עם זה (ביקשו להוסיף משהו כמו 10 יורו ללילה לאדם הנוסף בלילות שהיינו שניים).
בקיצור, מהניסיון שלי זה אפשרי, רק תעדכנו את המלון קודם ותוודאו שאכן כך (ותהיו מוכנים אולי לשלם עוד קצת).

mc80

Member
מבדיקה ראשונית שעשיתי

עכשיו, בבחירת סוג החדר, עלו תוצאות של חדר יחיד כלול במחיר, ועבור זוגי יש תוספת כסף ללילה. כלומר אוכל להזמין זוגי בהזמנת יחיד פשוטבתוספת מחיר ומצויין שזה חדר לעד 2-3 איש.
אבל... נראה לי שארד מהעניין כי בבדיקה של אותו דיל וחדר זוגי עבור 2 אנשים יצא יותר זול מיחיד עם תוספת לזוגי בכמה מאות דולרים. אז אולי זו לא דוגמא גורפת אבל בהחלט נראה לי ריסקי ולא משתלם בכז. Case closed :))

למעלה