בית אנה פרנק - מישהו היה לאחרונה ויכול להמליץ לי

בית אנה פרנק - מישהו היה לאחרונה ויכול להמליץ לי באילו שעות להזמין את הכרטיסים? והאם זה בכלל משנה או שכל שעה שאבחר תהיה טובה? האם מאז שהזמנת הכרטיסים אונליין היא לפי שעות, באמת אין תורים?

RonspotNL

New member
אין לי מושג אם משהו השתנה כי תמיד היו תורים ארוכים
(ועדיין) לבית אנה פרנק וגם לכל המוזיאונים הגדולים כאן בהולנד בעיקר באמסטרדם מאוד ייתכן שהזמנת כרטיסים תוכל לעזור אבל מעולם לא הזמנתי כרטיסים בדרך הזו אז אין לי מושג אם אכן זה עוזר להימנע מהתורים

אספרסו2

New member
אם אנה היתה יודעת
שההולנדים הצבועים יעשו מיליונים מאפר זכרונותיה לא היתה עוזבת את פרנקפורט.

RonspotNL

New member
את המוזיאון הקים אוטו פרנק
אביה של אנה בעצם אחרי שהקים את הקרן על מנת לעצור את הריסת המבנה (היה אמור לקום שם מפעל )ולשמר את המבנה אם אתה כותב שטויות לפחות תכתוב אותן עם טיפת טעם ...

אספרסו2

New member
עזוב סיפורים
אתה הרי יודע איפה אתה חי וכנראה לא יורד לשורש תגובתי.ההולנדים יספרו לך ניסים ונפלאות להלל ולשבח ולקדש את המטרה והיא עשיית הון על גורל האומללים שהם הסגירו לידי הנאצים.

RonspotNL

New member
תמשיך לכתוב שטויות
ולהתעלם מהמציאות המוזיאון הוקם ע"י אביה אחרי שאספו כסף לקניית המבנה על מנת לשמר אותו אחרי שהבעלים רצו להקים במקום מפעל ובאו מחאות והפגנות נגד זה (נגד הקמת המפעל) אתה יכול לכתוב שטויות ולהוציא את עצמך כמגוחך זה לא ישנה את העובדות כמו שהן

אספרסו2

New member
המגוחך זה אתה
כי אני מכיר את המציאות.
סיפור כיסוי עוזר להולנדים למכור לך לוקשים.

RonspotNL

New member
עזוב
אמרתי את שלי תמשיך לכתוב שטויות כנראה בכוונה זו הבעיה שלך

einat162

New member
ועדיין, אני בספק שזה היה הרצון שלה...
יש הרבה חלקים מהיומן שלה ש"מצניעים" מהקהל הרחב ועוסק בהתפתחות והתעוררות מינית. היא הייתה נערה אמיתית, והיום היא סמל.

RonspotNL

New member
היא רצתה להיות סופרת
אבל בתקופה ההיא היא כתבה לעצמה ומן הסתם נערה בגיל הזה תתעסק בנושאים האלה גם בזמן מלחמה

תומלול

New member
היינו בדצמבר בשנה שעברה. ההזמנה רק דרך האנטרנט ובזמן
משום מה, כשהגענו היה שם תור עצום, שזה די מוזר כי בערך שבועיים קודם היה כתוב שאין יותר מכירה שלא דרך האנטרנט.
מכוונים את מי שמגיע עם כרטיס מראש ללכת ישירות לכניסה וככל שזכור לי נכנסנו בדיוק בזמן. אגב, יש שם אוזניות אודיו בכל השפות כולל בעברית.
תהנו באמסטרדם - עיר כייפית כל כך!

ממה שהבנתי באתר, את רוב הכרטיסים (80% או משהו כזה) הם פותחים
למכירה אונליין חודשיים מראש. את היתר אפשר לקנות אונליין 24 שעות מראש, ואולי הם כרטיסים ללא שעה נקובה ולכן התור?
בכל מקרה, אם הזמן הנקוב בכרטיס הוא אכן זמן הכניסה, אז אין טעם לקנות כרטיס ל9 בבוקר, כי אני משערת שלא נצליח להגיע לשם כל כך מוקדם

תודה רבה, עזרת לי מאוד

למעלה