מסלול מטורונטו למונטריאול

מסלול מטורונטו למונטריאול

מבקש התייחסות למסלול:
יום 1 - נחיתה בטורונטו (טיול חצי יום בעיר)
יום 2 - כפרי האיימיש _חזרה לטורונטו
יום 3 - מפלי הניאגרה + העיירה ניאגרה און זה לייק
יום 4 - המשך שהייה באזור הניאגרה המשך לביקור חצי יום בטורונטו
יום 5 - נסיעה לאוטווה (ביקור חצי יום בעיר)
יום 6 - בוקר באוטווה +פארק אומגה+ הגעה למונטריאול

כה זמן להקדיש לביקור בכפרי האיימיש?

דניאלה1311

Active member
מנהל
אין כל כך הרבה מה לראות שם
היינו בכמה כפרים לאו דווקא באזור שאתה רוצה לבקר בו. לא חושבת שיש הבדל גדול. ראינו את הכרכרות שלהם, בית התרבות שלהם אני חושבת ששעה שעתיים זה כל מה שצריך אלא אם יש שם משהו יוצא דופן כמו פסיטבל או משהו דומה.

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני בספק, אבל זה כל כך אישי
אני טיילתי עם איש איימיש לשעבר ונכנסנו, בין השאר, לצרכניה של האיימיש
ולכל מיני מקומות שאולי בדרך כלל מבקרים לא נכנסים. אני בספק אם בילינו
חצי יום אבל לך על זה, מקסימום תגיע ליעד הבא שלך מוקדם יותר או, אם תמצא משהו מרתק, מאוחר יותר. אני משתדלת לא לקבוע מסמרות כמה זמן אבלה במקום מסויים. לכן אהבתי את המדריכים של מישלן כל כך. שם היה כתוב נניח: ביקור בקתדרלה X זמן משוער בין שעה לשעתיים וזה מה שיש לראות בקתדרלה.... או סיור בחומות העיר העתיקה Y בין שעתיים לשלוש. לפחות לא הרגשתי רע אם סיירתי בפחות זמן או יותר זמן ממה שהומלץ.

אני מאד ממליצה לך להיות גמיש. קח לעצמך חצי יום ואם לאחר שעה תבין שאין יותר מה לעשות? הלאה למקום הבא, ואם מצאת "מכרה זהב" שווה שהות ? תשאר. אני מזמן סיימתי לארגן לעצמי טיולים עם הצורך לראות כמה שיותר. רושמת לעצמי מה מענין לעשות במקום מסויים, עושה סיבוב ולפי מצב הרוח, מזג האוויר, העייפות או ההיפך הרצון לגלות משהו חדש ושונה? מאלתרת.

Boston Guy

New member
מתי? באיזה חודש?

הטמפרטורה באוטאווה בחדשיים הקרובים נעה בין מינוס 7 למינוס 27 מעלות צלסיוס,
כשבשבוע הבא הטמפרטורה ביום תהיה בגיזרת מינוס 18 מעלות, ובלילה תתקרב למינוס שלושים.
אה, כן - וכמעט כל יום ירד קצת שלג. חוץ מהימים שבהם ירד הרבה שלג.

בפסח, אמצע אפריל

Boston Guy

New member
בשנה ממוצעת כל האזור עדיין קפוא באמצע אפריל

אי אפשר לדעת מה יהיה השנה - יש שנים שאנחנו עדיין חוטפים פה סופות שלג באמצע אפריל, ויש שנים שבהן מזג האוויר באמצע אפריל זה כמו באמצע חורף ישראלי ממוצע. אבל באזורים שעליהם אתה מדבר האדמה עדיין קפואה, מסלולי הליכה בטבע עדיין דורשים ציוד חורף (יש קרח ושלג על האדמה וצריך נעלי קרח, ביגוד מתאים וכיוצ"ב), ורוב האטרקציות התיירותיות שהן outdoor (אתרי תיירות, פארקי שעשועים, קמפינגים וכיוצ"ב) עדיין סגורות. "עונת התיירות" הרשמית מתחילה בחודש יוני באזור שעליו אתה מדבר.

לא מדבר בכלל על זה שכל העצים עדיין ערומים כי העלים טרם צמחו חזרה, ושאתה צריך להיות מוכן לנהיגה בשלג ועם אתגרים כמו "קרח על הכביש".

מצד אחד - יהיו הרבה פחות תיירים ויהיה פחות צפוף באתרי התיירות.
מצד שני - יש לפחות 50% סיכוי שיקפא לכם התחת.

placid1

New member
ההצעה שלי למסלול:

ום 1 - נחיתה בטורונטו (טיול חצי יום בעיר)
יום 2 - מפלי הניאגרה + העיירה ניאגרה און זה לייק
יום 3 - המשך שהייה באזור הניאגרה המשך לביקור חצי יום בטורונטו
יום 4 - נסיעה לאוטווה (ביקור חצי יום בעיר)
יום 5 - אוטווה +פארק אומגה (תברר שפתוח)
יום 6 - מונטריאול

בהתחשב בעונה ובמה שיש לראות פה, הייתי מתמקדת במונטריאול (לא כתבת כמה זמן אתם מתכננים להקדיש לעיר). אם מזג האויר נעים ויפה (השנה כמעט שאין פה חורף, רק השבוע התחיל להיות קר יותר) אפשר לנסוע ממונטריאול ל Mont Tremblant (~שעה) ו/או ל Quebec City (~שעתיים). האזור של מונטריאול פי אלף יותר יפה ומעניין מאזור טורונטו.

Boston Guy

New member
פלסיד - אם את יכולה, תציצי בפורום "עוברים לקנדה - הגירה"

מישהו שואל שם לגבי מבחני רישוי לרופא שיניים בקנדה.

למעלה