בן פרנסיסקו/סן דייגו

בן פרנסיסקו/סן דייגו

בוקר טוב

מידי פעם כהרגלי חוזרת לבית החם שיש פה לשאול כמה שאלות;)

מנסה לבנות מסלול לטיול קיץ שלי... האילוץ היחיד כרגע הוא חודש יולי/אוגוסט.

האם יש הרבה מה לראות במקומות הללו? כמה ימים צריך להשקיע? מה המצב מבחינת תחבורה ציבורית? (לא יודעת אם להשכיר רכב מעולם לא נהגתי מחוץ לישראל)

תודה רבה!!

דניאלה1311

Active member
מנהל
שתיהן שוות ביקור וגם הדרך ביניהן יפה

עם עצירות פה ושם כל אחת לפי המועדפים שלה. אם מדברים על הדרך בין לבין לא הייתי בטירת הרסט אבל כן הייתי בסנטה ברברה והיא שווה ביקור. בסן פרנסיסקו עצמה אפשר לטייל יום, שבוע ויש כאלו שאומרים חודש. הייתי מספר פעמים בסן פרנסיסקו, יש מקומות שגם פעם אחת היתה מיותרת כמו למשל הווארף אבל נניח לזה. נסענו בחשמלית התיירותית, עלינו ירדנו, היה לנו רכב וכמובן עשינו את רחוב לומבארדי המפורסם, הגשר, הפארקים ואם בית סוהר ישן עושה לך (אלקטראז) את זה אפשר גם להקדיש יום או חצי יום לבקר שם. אפשר לטייל בסביבה. בקיצור תגדירי לעצמך כמה זמן את רוצה להקדיש לכל הטיול. אם את מאלו (כמוני) שסובלות מג'ט לאג (עשר שעות הפרש בין ישראל לחוף המערבי של ארה"ב) אז קודם כל נוחתים, נחים יום יומיים ואז מסתערים על היעדים.
גם בסן דייגו יש מה לראות היא עיר יקרה ויפה, גם למשל גן חיות או אקווריום ענק מהווים אטרקציה.
שכחתי להוסיף שבסן פרנסיסקו עצמה לא לקחת רכב, גם המחיר של חניה אסטרונומי וגם מיותר. אבל מסן פרנסיסקו לסן דייגו בהחלט לשכור רכב.

בקיצור, יש ויש, תגדירי לעצמך, תחליטי על מסלול ואני בטוחה שנוכל לעזור לך להרחיב או לצמצם לגבי המקומות שכדאי לראות ולא לפספס.

moco10

New member
קצת לא ברור מהניסוח מה הכוונה

האם הכוונה לבקר בשתי הערים הללו, או שאלה נקודות הקצה לטיול בקליפורניה?
יש בהחלט מה לראות בערים, אבל עוד יותר מזה יש מה לראות בקליפורניה עם אופציות שונות לפי המסלול.
ההיילייטס הגדולים זה נסיעה לאורך כביש מספר אחד על החוף או הפארקים הגדולים - יוסמיטי וסקוויה. אם אין יותר מידי זמן, והמסלול לא מעגלי, אז מן הסתם זה או זה או זה.
כאמור זה רק היילייטס - קליפורניה ענקית ומגוונת.

יש הרבה מה לראות,

תצטרכי לבחור את מה שמעניין אותך, וגם אחרי סינון אפשר למלא אפילו חודשיים בקלות, .
בסן פרנסיסקו יש תחבורה ציבורית טובה, אבל ברגע שרוצים לצאת ממנה, צריך רכב.
הייתי טסה לסן פרנסיסקו וחוזרת מסן דייגו, או להיפך.

רבה לכולם!

הבאתם לא מעט חומר למחשבה שעוזר קצת להבהיר את התמונה אני בטוחה שבהמשך אחזור עם עוד שאלות

למעלה