קבלת אישור עבור ביטול טיסה בראיינאייר

geigera

New member
קבלת אישור עבור ביטול טיסה בראיינאייר

שלום
הזמנתי טיסה בראיינאייר לסוף פברואר ואני רוצה לבטל. אני צריך אישור על הביטול כי עשיתי ביטוח ביטול טיסה.
הבעיה היא שהחברה לא מאפשרת לבטל הזמנה, רק לעשות שינויים.
מה עושים?
תודה
ארי

דניאלה1311

Active member
מנהל
מסתבר שצריך תמיד לקרוא את האותיות הקטנות לפני שנפרדים מהכסף

וכך כתוב באתר שלהם לגבי ביטול טיסה

All Ryanair flights are changeable but they cannot be cancelled

You don't need to notify us if you are unable to travel and if you can’t use your outbound flight you can still use your return flight.

Flight dates/times/routes/names can be changed up to 2.5 hours before the flight departure time via My Bookings unless you have already checked in, in which case please contact our call centre.

If you do not travel on your booked flight the air fare, fees and charges are non-refundable but you may apply in writing within one month of the date of travel for a refund of the Government Tax paid. Government tax refunds are subject to an administration fee. click here for fee details. If the refund amount is less than the applicable administration fee, no refund will be made.
https://www.ryanair.com/gb/en/usefu...Refunds/Can-I-cancel-my-booking-before-travel

לאונידס

Active member
אם הכוונה לפוליסה של הפניקס אז (א) מזל שלא ביטלת את הטיסה

בהנחיות של הפניקס כתוב
"בכפיפות לתנאי הפוליסה לביטול טיסה, במידה והמבוטח מעוניין לבטל את הנסיעה וטווח הזמן לפני מועד הנסיעה נמוך מ-10 ימים, המבוטח יודיע קודם לספק התיירות / חברת התעופה על רצונו לבטל את הטיסה. ולאחר מכן יפנה לטריפ גרנטי עם כל המסמכים הרשומים מטה.
בכל מקרה בו טווח הזמן לפני הנסיעה גדול מ-10 הימים והמבוטח מעוניין לבטל את הנסיעה, המבוטח יודיע קודם לחברת טריפ גרנטי על הרצון לבטל את הנסיעה (הודעה למייל [email protected] או לטלפון 08-6995110) ויקבל הנחיות להמשך התהליך לביטול הנסיעה והגשת התביעה
."
אז מזל שלא ביטלת על דעת עצמך, אולי היו נאחזים בסעיף הזה כדי לא לשלם לך.
(ב) ככל שאני זוכר הפניקס יצאו בפרסום שבו הם מציעים לבטל את הטיסה בעצמם במקומך. תבקש מהם שיבטלו ותעביר את כאב הראש אליהם.
(ג) אם לא הצליח נראה לי שאין ברירה, תצטרך לחכות לפברואר כדי לקבל החזר.
אבל כדאי לבדוק עם הפניקס כבר עכשיו אילו הוכחות אתה צריך להביא ל No-show לטיסה

danam30

New member
תנסי למצוא מחליפים

הדרך הכי טובה זה פשוט לחפש מישהו שיטוס במקומך ולשלם את העלות של החלפת שמות כי אחרת זה אבוד לך.

דניאלה1311

Active member
מנהל

תודה רבה

למעלה