כניסה לארה"ב

כניסה לארה"ב

שלום רב,

אני מתכוון לנסוע לארה"ב בעוד 5 שבועות בערך.

יש בידי דרכון גרמני שעליי לחדש ואני הולך מחר לשגרירות על מנת להתחיל בתהליך. מה שכן, שמעתי שזמן הנפקת דרכון עלול לקחת 6-8 שבועות.

הדרכון הישראלי שלי בתוקף, אבל ידוע לי שצריך ויזה לארה"ב שגם הנפקתה עלולה לקחת מספר שבועות, בעוד לדרכון גרמני אין צורך בויזה.

האם ידוע למישהו על אפשרות לזרז את אחד התהליכים על מנת שאוכל לנסוע במועד שתכננתי?

תודה מראש לעונים

לאונידס

Active member
להערכתי עלות הוצאת ויזה היום 600-700 שקלים, סכום משמעותי

אני לא בטוח בסכום המדוייק אבל זו הערכה שלי.
בנוסף צריך להגיע לשגרירות, עלות + זמן נוספים
מתאים לך להוציא סכום כזה אם אתה לא חייב?

תודה רבה לכולם על התשובות!

מעריך מאוד את כל מי שענה.

בסופו של דבר הצלחתי לקבוע תור להיום בבוקר לשגרירות גרמניה, היה תור אחד פנוי במזל ומסתבר שיש להם שירות אקספרס, משלמים עוד 32 יורו ואז הדרכון אמור להגיע תוך שבועיים שלושה. אמרו לי שמכיוון שנכנסים לתקופת חגים אולי טיפה ידחה, אבל לא יותר מאוחר מה-10.1 שזה כן מתאים ללוח זמנים שלי.

באמת היה נראה לי מיותר להוציא ויזה על הדרכון הישראלי ולשלם סכום כל כך גבוה אם אין לכך צורך אמיתי.

יכול להיות שהייתי צריך לחשוב יותר טוב על הדברים, אבל לא חשבתי לעומק על הזמנים שכל זה לוקח.

בכל אופן מעריך מאוד את התשובות של כולכם

תומלול

New member
אין צורך בויזה אבל יש צורך ב ESTA דרך האנטרנט

כדאי לך לשאול בשגרירות הגרמנית מה לוחות הזמנים. לדעתי הם שולחים לגרמניה את החומר ולכן קבלת דרכון חדש לוקחת כחודש.
בכל מקרה, ייתכן ואתה יודע זאת וזה מידע מיותר - לכניסה לארה"ב עם דרכון גרמני יש צורך בהליך רישום באנטרנט. העלות היא מזערית אבל חובה לבצע אותה ובכניסה לארה"ב תדרש לצילום רשתית וטביעת אצבע.
לוח הזמנים שלך נראה לי צפוף מדי.
בהצלחה!

דניאלה1311

Active member
מנהל
אין כל סיכוי לדעתי שתוכל לקבל דרכון גרמני
תוך חמשת השבועות הקרובים מאחר ויש קריסמס והשנה החדשה וכולם יוצאים לחופשה בגרמניה (וגם בארץ) לתקופה של כשבועיים מה-15 בערך עד ה-1 בינואר 2019. ויזה לארה"ב תיקח יותר מהר בעיקר אם תנסה דרך אחת החברות שמפרסמות שהן מוציאות ויזה במהירות. לנו לקח להוציא ויזה עשרה ימים אבל לא היינו צריכים להתייצב בשגרירות וזה קיצר את לוח הזמנים.

moco10

New member
ויזה לארה"ב זה אכן די מהיר, במיוחד בעונה הנוכחית

אבל אף חברה לא יכולה להאיץ את זה. עדיף להגיש לבד.

תוציא ויזה על הדרכון הישראלי.

לבת שלנו פג תוקף הדרכון הגרמני, ושמנו לב מאוחר מידי. התחלנו מיד בתהליך חידוש הדרכון הגרמני, אבל בשגרירות אמרו לנו שאין סיכוי שנקבל את הדרכון תוך פחות מחודשיים. הוצאנו לה ויזת תייר על הדרכון הישראלי, ובשנים הקרובות היא מסודרת.
אני מניחה שבתקופת החגים, חידוש דרכון גרמני לא יקח פחות זמן, אולי יותר.

ANZ1

New member
קח בחשבון עניין חשוב אחד

אני לא יודע בן כמה אתה, ומה אתה עושה, וכמה קשרים לישראל יש לך,
אבל אחוז סירובי הויזה לישראלים הוא גבוה,
אם תבקש ויזה על הדרכון הישראל ותסורב, לא תוכל יותר להשתמש בפטור מויזה בדרכון הגרמני.
התנאי לשימוש בפטור זה שלא סורבת מעולם לויזה ושאין ולא היה לך שום בעיה בארצות הברית.

danam30

New member
תצטרך להוציא ויזה

תצטרך להוציא ויזה בשגרירות האמריקאית שזה עולה משהו 500 שקל פלוס לדעתי.

RonspotNL

New member
גם דרכון גרמני צריך אישור כניסה

אבל היית צריך להתכונן הרבה לפני ...

אהוד153

New member
התלבטות- יעד לטיול זוגי

לאחר שהורדתי מרשימת ההתלבטות המון יעדים, נשארתי עם שתי אפשרויות- טיסה לארצות הברית או טיסה לתאילנד
מדובר בנסיעה שהיא סוג של ירח דבש, שנתיים אחרי החתונה ולארח שחסכנו כל אחד במשך הרבה זמן..כלומר הבחירה חייבת להיות מדויקת:)

למעלה