לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3284232,842 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו מיועד לפרסום שירותי תיירות או לחיפוש שותפים/ות לטיול.
פרסום בנושאים אלו יותר בלוח המודעות בלבד הודעות פרסומיות תימחקנה והכינוי ייחסם מכניסה לפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'2 שיתופים .'
2 שיתופים .
14/09/2018 | 17:18
24
212
1. WIZZ TOURS 
אחרי הבושות שמי שעוקב אחרי מכיר ולא נפרט החלטתי לחזור לוורשה היפה בפעם הרביעית .( 2 עצירות ביניים ועוד פעם לפני ) . 
מלון WESTIN המרכזי הנוח והיפה יחד עם טיסת לואו קוסט של WIZZ עלו יחד 250E הוספתי מקום ועלייה מועדפת עוד קצת בשביל השקט הנפשי .
הטיסה רגילה לחלוטין טרמינל 1 עם התור המיותר בבן גוריון , מכונת כף יד לא עובדת .מכונת שיקוף אחת ותור של חצי שעה . שוב תור לחכות רק בשביל תשאול חצי שעה.
מזל שטסתי ב-31.8 ככה שהמצב היה יחסית טוב הפעם . הדיוטי יקר ולא עמוס .במקרה או בגלל שזה יום שישי או התאריך .
וורשה הנחיתה מאוחרת היה לי מוזר שאני היחידי על המטוס מבין הישראלים שיודע שיש אוטובוס לילה מהשדה לעיר. כל התור היה לדרכונים עשיתי הכל במהירות עם מבט לשעון כי האוטובוס יוצא שם ממש מדוייק יצאתי מהשדה לכיוון התחנת אוטובוס תוך פחות מ-20 דק' ידעתי את הלו"ז של האוטובוס ואחרי שלא מצאתי החלפת כספים כל הדוכנים סגורים בשעה 23:30 מצאתי מכונה החלפתי מעט כסף לאוטובוס ותפסתי את האוטובוס N32 שמגיע יפה למרכז טס בין תחנות ריקות באזור חצות ורבע כבר הייתי במלון הנחיתה היתה בשעה 23:15 .
רק הנחתי את הדברים בחדר ויצאתי לעיר - סופ"ש חזרה למלון 4:30 לעיר יש חיי לילה מטורפים !!! ידעתי את זה ישנתי עד מאוחר ארוחת בוקר מצויינת , אין להם שום מקום להכנת קפה מלבד מכונות פשוטות , אפילו ספל אספרסו היו צריכים להביא במיוחד הביאו ! ביצים עלומות נהדרות פשוט . לא היה סלמון , תפריט זהה כל יום . הכל טרי נקי מאוד דומה לארוחות בוקר ישראליות , המון אלמנטים דומים .
המלון קרוב לתחנת תחתית RONDO ONZ יתרון ענק למי שמכיר את וורשה כי מדובר על עיר ענקית ומרחקי הליכה עצומים.
החדר במלון נקי גדול פונה לרחוב קומה 10 - לא הבנתי למה היתה דלת באמצע החדר מסתבר שמדובר על חדר כפול ונעול מן הסתם .
מים חמים במקלחת באים והולכים - קצת מציק , לא נורא .
המים יוצאים מהמקלחת לא אטום עד הסוף - לא נורא .
האמת שזה די תואם בדיוק חוו"ד שקראתי איפשהו על המלון הזה אבל עדין החוויה מהחדר טובה המלון מומלץ בחום.
לא טיילתי יותר מדי כי זו לא היתה המטרה עשיתי את זה כבר כמה פעמים המטרה היתה יותר להנות ולטוס מאשר לטייל .
יום אחד עשיתי סיבוב פארקים בין הפחות מוכרים של וורשה לא שופן כל האחרים , יום אחד היה לשופינג בין קניונים .
ובין לבין מסלולים בעיר המאלפת.
המחירים משמעותית זולים יותר מבארץ בהכל.פשוט מקבלים יותר עבור הכסף.
הזלוטי לא (!) שווה 1 ל-1 הכיוון הוא חזק לטובת הזלוטי להערכתי 1.2 ש"ח לזלוטי רכבת נהדרת לשדה ( כ"כ פשוט ונוח, 20 דק' לשדה וחזרה לעיר ) כניסה תוך שנייה עם הכרטיס המודפס שיקוף מהיר ( 10 דק' כל הסיפור),הסיום בטרקלין פנטז'יה הנהדר של הפולנים 130 זלוטי עם כוסית וויסקי וכל הפינוקים המון שוקולד וודל הנהדר וטיסה טובה WIZZ . כמה קל לעשות דברים קל.
בארץ נחיתה לאוטובוסים טרמינל 3 רכבת והביתה.

2. מלון אוריינט ירושלים .
ממקום העבודה אפשרו לנו לעשות "סיור סליחות" בירושלים כאשר הסיום היה בכותל בשעה 1 לפנות בוקר של שישי , קצת חשבתי קצת התלבטתי ובסוף החלטתי על מלון אוריינט החדש ירושלים .( לא אכנס לנושא המחיר בשום אופן ).
הסיור היה מאלף מוצלח עם כל הסיפורים על ירושלים וכל הפיקנטריה מחנה יהודה והרובע ההרודייני הארמני היהודי , ארוחת אחה"צ חצי ערב בשרית במסעדה טובה. וסיום בכותל כמובן .
הודעתי למלון על הגעה מאוחרת אחרי 23 נפרדתי מהקבוצה לפני הכותל עשיתי הליכה מהירה לכוון הכותל פתק תפילה קצרה ויצאתי עם גוגל מאפס לכיוון המלון כ-30 דק' הליכה דרך שער ציון בעלייה המטורפת והירידה אח"כ לכיוון עמק רפאים מתחם התחנה.
הגעתי למלון קיבלתי את החדר נראה מדהים כולל מכונת אספרסו ( לא מובן מאליו) אמבטיה עם חלון פונה לחדר שנפתח לכיוון החדר עצמו .מרשים ויפה.מקלחת קצרה ויציאה זריזה אחרי חצות כמובן נלך לשתות איזו בירה בירושלים , אוטובוס לילה הלו"ש בירה קצרה חזרה לחדר.מכאן הדברים מדרדרים במהירות ונורא חבל.
בשעה 5 בבוקר אני מתעורר מרעש חיצוני ( המשאית של הזבל הגיעה ,את הפינוי אפשר היה לשמוע בקלות , חלונות לא מבודדים ), חזרתי לישון , היה לי מוזר אבל פתאום התחלתי להרגיש מאוד חם לא נגעתי במזגן השעה 6 או 6:30 ( מישהו מכיר את הקטע הזה שמשחקים עם הטמפ' של המזגן בחדרים ?, פשוט התחלתי להזיע ממש בכבדות) , חזרה לשינה קלה עד 9 ארוחת בוקר מפוארת מלאה עשירה מזנון ישראלי מלא כל טוב , רק חבל שאף אחד לא ניגש אליי אפילו פעם אחת פשוט התעלמו ממני , אפילו צלחת לא הרימו מהשולחן במלון 5 כוכבים שאמור להיות מהמובילים בירושלים במהלך הארוחת בוקר לא ניגשו אליי לקפה שלא לדבר על חביתה, פשוט ניגשתי לבד הברמנית שואלת אותי "למה אתה קם נבוא אלייך" אמרתי לה שאני יושב מולה כבר חצי שעה והצלחות על השולחן ....
חשבתי באשמתי שצ'ק אין מאוחר אולי יתן לי זכות גם לצ'ק אאוט מאוחר - שוב טעיתי הסכימו לתת לי את החדר עד שעה 13 למרות שביקשתי להאריך נו סה"כ שהיתי בחדר עם מחיר גבוה נורא פחות מחצי יום אז עוד שעתיים זה מה שישבור את המלון ההנאה הקטנה שלי הזו ? עליתי לחדר לפחות אמבטיה לפני שנצא המים פשוט פושרים , אין מים חמים לא במקלחת ולא באמבטיה , סגרתי את הברז פתחתי את הברז פשוט מים פושרים לא חמים על גבול הקרים . כ"כ מאכזב . כמה חבל . 
שילמתי.
יצאתי.
נסעתי.
חזרתי הביתה .
התלבטתי נורא אם לכתוב .
תם ונשלם.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'לא סתם'
לא סתם
<< ההודעה הנוכחית
14/09/2018 | 22:55
22
152
מיליוני יהודים החליטו לקבוע את פולניה כמקום מושבם.
רק לא הבנתי את הקטע עם המקלחות.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'מליוני יהודים החליטו לקבוע את פולניה במקום מושבם - לא נשמע '
מליוני יהודים החליטו לקבוע את פולניה במקום מושבם - לא נשמע
15/09/2018 | 21:09
4
118
לא נשמע כל כך טוב....
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'3.3 מליון יהודים חיו בפולניה'
3.3 מליון יהודים חיו בפולניה
15/09/2018 | 21:16
96
לפני השואה.
מה לא נשמע טוב?
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'פולין היתה המרכז היהודי הגדול בעולם מאות שנים'
פולין היתה המרכז היהודי הגדול בעולם מאות שנים
15/09/2018 | 22:00
2
107
וזה כי פולין נתנה הכי הרבה זכויות ליהודים,
ומי שאחראי לשואה היו הגרמנים לא הפולנים.
הפולנים היו הקורבן של המלחמה בדיוק כמו היהודים,
ופולין היתה המדינה האירופאית היחידה שלא היתה מוכנה למנות ממשלת בובות כמו כל שאר מדינות אירופה , הצרפתים והאיטלקים הצטרפו בשמחה לעבוד עם הנאצים , הפולנים היה העם היחיד שלא הסכים.
ועוד עובדה , יש הכי הרבה חסידי אומות העולם פולנים שעזרו ליהודים מכל עם אחר.

טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'עובדתית,אתה צודק רק במשפט הראשון שכתבת.'
עובדתית,אתה צודק רק במשפט הראשון שכתבת.
15/09/2018 | 22:18
86
כל השאר תלוש מהמציאות אבל זה לא הפורום המתאים לויכוח על עובדות היסטוריות.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'היו תקופות יותר נוחות ופחות נוחות'
היו תקופות יותר נוחות ופחות נוחות
16/09/2018 | 09:00
62
כבר במאה ה-17 היה בפולין אחד הפוגרום הקשים ביותר אי פעם, פרעות חמלניצקי. נהרגו כ 100,000 יהודים, כחמישית מיהודי פולין באותה עת. וזה לא היה האחרון. צריך גם לזכור שלאורך רוב העת החדשה, השלטון המרכזי, המלוכה, בפולין היה חלש והיחס ליהודים היה תלוי בעיקר בבית האצולה המקומי. דבר אחרון, גבולות פולין השתנו כל הזמן עם חילופי שטחים גדולים לאורך ההיסטוריה בין פולין לגרמניה, ליטא, סלובקיה, רוסיה ואפילו רומניה.

אם נדמה לך שהפולנים היו כל כך נחמדים ליהודים בזמן השואה כדאי לך לקרוא על מה שקרה  למשל בעיירה ידוובנה שם נרצחו כל יהודי העיירה על ידי הפולנים וזה המשיך גם אחרי השואה, אולי כדאי שתקרא על פוגרום קיילצה בשארית הפליטה שהיה הכי ידוע אבל לא היחיד.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'סיפור פולני '
סיפור פולני
16/09/2018 | 07:48
3
100
הכרתי מישהי פולניה בחורה מאד מאד נחמדה, קיצר, יום אחד היא אומרת לי בצחקוק מאוזן לאוזן, בואי ניסע לבקר בפולניה במחנות השמדה יהיה כיף גדול , היא התיחסה לזה כאילו זה ביקור באירודיסני וככה גם יתר הפולנים מתיחסים למי שבא לבקר שמה , אלו אתרי תיירות בשבילם ואם היינו יודעים מה הם חושבים עלינו כשאנו באים לבקר את ההסטוריה המדממת זה לא היה גורם שמחה גדולה.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'בלי הכללות'
בלי הכללות
16/09/2018 | 08:40
77
במסגרת עבודתי יצא לי לעבוד משך 4 שנים עם חברה פולנית גדולה. כמובן שנושא ההיסטוריה היהודית עלה אין ספור פעמים, כמעט עם כל עובד בפרויקט (משפחתי מצד אבי מפולין) ודווקא התרשמתי שמאד קשה להם עם זה. הם אפילו לומדים את הנושא כחלק מתכנית הלימודים בבתי ספר.

ואגב, הם גם מאד מעריצים את ישראל איך קמנו מההריסות והגענו לאן שהגענו.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'הסיפור תקף לחלק מהתלמידים היהודים במסע לפולין, אז מה?'
הסיפור תקף לחלק מהתלמידים היהודים במסע לפולין, אז מה?
16/09/2018 | 10:45
70
בגלל שיש כמה כאלה אז נחליט שהדברים תקפים לכל התלמידים היהודים מישראל?
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'מה שמפתיע'
מה שמפתיע
16/09/2018 | 15:54
61
זה לא התממות העבריין והתחמקותו מאשמה ,שמאפיינת כמעט את כל שוכני בתי הכלא
אלא בדומה לתסמונת שטוקהולם,המעטת עצם העבירה על ידי הקורבן,יהודים וישראלים שמאמינים לבדותות שמטרתן לסלף את המציאות המרה והשלכותיה.
-שהרי ההנהגה הפולנית לא שיתפה פעולה אבל היא נמלטה על נפשה לצרפת והשאירה את היהודים כטרף קל על מגש של כסף.
-ביחס לכמות היהודים הפולנים המושמדים כמות חסידי אומות העולם הפולנים בטלה בשישים ולא רלוונטית.
וזה רק על קצה המזלג.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'חברים שלנו ביקרו עכשיו בפולין עם הילדים, באיזו עיירה ראו'
חברים שלנו ביקרו עכשיו בפולין עם הילדים, באיזו עיירה ראו
16/09/2018 | 12:04
12
102
דוכן של צייר שתלה ציורים של יהודים (שצוירו באופן הסטיגמטי ביותר - זקנים עם עם אף גדול וזקן) מחזיקים מטבעות כסף. שאלו אותו על מה הצירים - אמר שצייר יהודים עם כסף כי זה מה שהם אוהבים. ואמר שהוא לא מכיר יהודים באופן אישי.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'מה דעתך על הציורים הבאים?'
מה דעתך על הציורים הבאים?
16/09/2018 | 15:16
6
91
הנה עם קצת מלל, שיהיה יותר קל

אנחנו גדלנו על הספרים האלו
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'זה לא במקום'
זה לא במקום
16/09/2018 | 15:43
4
66
היהודים לא רצו לכבוש את אירופה ולהשמיד את תושביה בניגוד להצהרותייו של נאצר.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'ומה היהודים חושבים על אריתראים , אתיופים,'
ומה היהודים חושבים על אריתראים , אתיופים,
16/09/2018 | 15:51
3
57
רוסיות , מרוקאים, חרדים , בדואים ....
מישהו מהם רוצה לחסל את ישראל ?
הישראלים כנראה העם הכי גזען ובעל דיעות קדומות על כל קבוצה ועם.
אם מישהו יקשיב למה שיש לישראלים להגיד על אחרים הוא יהיה מזועזע.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'אין מקום להשוואה'
אין מקום להשוואה
16/09/2018 | 15:56
2
57
למכונת ההשמדה הנאצית וכמות התרעלה התעמולתית שהובילה אליה.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'טוב, אצלנו יש בלאגן, אצלנו אין "סדר צריך להיות"'
טוב, אצלנו יש בלאגן, אצלנו אין "סדר צריך להיות"
16/09/2018 | 17:12
1
53
ובכל זאת, אין לנו את לני ריפנשטאהל או פייט הרלן שיצלמו לנו סרטים שמראים את הזרים כחולדות מפיצות מחלות או כאנסים של יהודיות טהורות, כרגע אנחנו נאלצים להסתפק בשרי הממשלה שלנו שאפילו הדיקציה שלהם לא משהו.

תכלס, אני לא רוצה או מנסה בפורום של תיירות לפתור בעיות של אנטישמיות או את בעיית הפליטים/מסתננים לישראל, לא נראה לי המקום.
אני מנסה את ההיפך, להסביר שלא כל קריקטורה שנראית לנו פוגענית היא עניין גדול, קצת השוואה לעצמנו נותנת פרופורציות נכונות יותר.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'התגובה שלך היא ממש'
התגובה שלך היא ממש
16/09/2018 | 17:54
51
זילות השואה ולא במקום.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'בווארשה, בעיר העתיקה, רוכלים מוכרים פסלונים של "יהודונים" '
בווארשה, בעיר העתיקה, רוכלים מוכרים פסלונים של "יהודונים"
16/09/2018 | 15:56
4
66
עשויים כך שנראים כמו קריקטורה אנטישמית ומחזיקים מטבע בידיים. צילמתי את הדוכן והמוכר ניגש אלי. אמרתי לו שאני יהודי מישראל ואני מוצא את הפסלונים מאד פוגענים. הוא צחק ואמר שכ 90% מהמכירות שלו הן ליהודים, בעיקר ישראלים שרואים בהן בדיחה. גם דיבר כמה משפטים ביידיש.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'בכל העולם אנשים חושבים שיהודים אוהבי כסף, עשירים וגנבים'
בכל העולם אנשים חושבים שיהודים אוהבי כסף, עשירים וגנבים
16/09/2018 | 16:11
3
69
לא רק פולנים, גם סינים, הודים, בריטים ושאר העולם,
אנשים כמו מיידוף לא עזרו לנושא,
או העובדה שחלק גדול מהבנקים העולמים, וול סטריט או אפילו הבנקים האירופאים בבעלות יהודים, שמות כמו רוטשילד, בלומברג, או כמעט כל נגידי הבנק הפדרלי האמריקאי ושרי האוצר הם יהודים, למרות שיהודים מהווים רק 2 אחוז מאוכלוסית ארצות הברית ו 0.2 אחוז מאוכלוסית העולם.

טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'על איזו תקופה אתה מדבר?'
על איזו תקופה אתה מדבר?
16/09/2018 | 16:33
1
53
סטריאוטיפים ודעות קדומות הן נחלתם של אלו שאינם משכילים מספיק על מנת להכיר במציאות אמיתית.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'בסך הכל זה מאד נוח להאשים מישהו בכל הצרות'
בסך הכל זה מאד נוח להאשים מישהו בכל הצרות
16/09/2018 | 17:08
49
לכן אני צופה שאנטישמיות תמשיך להתקיים. זרמים שונים בכנסיה הנוצרית מלבים אנטישמיות באופן גלוי אפילוי. כך שלצערי אנטישמיות חיה וקיימת. ראה למשל מקרה זה:

https://www.telegraph.co.uk/news/uknews/crime/1148...

היום גם מאד "אין" בחוגי שמאל ואינטלקטואלים לשנוא את ישראל כשהגבול בין שנאת ישראל לשנאת יהודים מאד מאד מטושטש. ראה למשל דוגמא פה:

https://m.ynet.co.il/Articles/5188504

טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'את הבקורת על אוריינט הייתי שולחת להנהלת המלון '
את הבקורת על אוריינט הייתי שולחת להנהלת המלון
17/09/2018 | 20:41
58
לגבי צ'ק אאוט מאוחר , לא מסכימה איתך. יתכן והיתה הזמנה לחדר

אבל מים פושרים ? ארוחת הבקר בחדר האוכל בלי שרות? 
הייתי במלון ישרוטל תל אביב , אכן ניגש מלצר וברר איזה סוג חביתה ואיזה קפה נרצה והגישו 

כתוב להם!
טיולים וחופשות בחו"ל >>

הודעות אחרונות

19:55 | 24.09.18 Oren Katzman
10:48 | 24.09.18 פרח50
12:55 | 22.09.18 yossialef
17:40 | 21.09.18 מיקהפ
10:09 | 21.09.18 koganzon
17:16 | 20.09.18 דיזוני
22:10 | 18.09.18 the girl nxt door
18:47 | 18.09.18 Roaicc

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ