לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3353533,535 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו מיועד לפרסום שירותי תיירות או לחיפוש שותפים/ות לטיול.
פרסום בנושאים אלו יותר בלוח המודעות בלבד הודעות פרסומיות תימחקנה והכינוי ייחסם מכניסה לפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'כתבה במרקר על איך וויזאיר מסתירים את התשלום על צקאין בשדה'
כתבה במרקר על איך וויזאיר מסתירים את התשלום על צקאין בשדה
06/09/2018 | 16:06
42
162
בתהליך ההזמנה אין שום התראה על כך,
המידע היחיד על כך מוצג בעקיפין, בתנאי המסלול היקר רואים שהוא כולל צקאין באינטרנט ובשדה חינם, מזה צריך להבין (בלוגיקה מדהימה) שבמסלולים האחרים יש צקאין באינטרנט חינם אבל מאידך הצקאין בשדה זה בתשלום (שגובהו לא מצויין בשום מקום).
נראה על פניו שיש פה הטעיה מכוונת, לגבי התשלום למיזוודות יש שלוש התראות במהלך ההזמנה אבל לגבי התשלום לצקאין בשדה אין אף לא התראה אחת.
https://www.themarker.com/consumer/tourism/.premium-1.6455340

טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'יש לא מעט חברות לואו קוסט שגובות על צ'ק אין בשדה'
יש לא מעט חברות לואו קוסט שגובות על צ'ק אין בשדה
06/09/2018 | 16:30
4
107
וזה בדיוק העניין בלואו קוסט - אתה צריך לבדוק תמיד את האותיות הקטנות ביותר, ספציפית לטיסה שלך. 
אני האמת תמיד מניחה מראש שזה חובה, ועושה צ'ק אין לפני ההגעה לשדה. כולה כמה דקות, וחוסך את הבלגן או הפתעות שכאלו. 
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'אפילו כולן לדעתי, רק שלא יסתירו ויבלבלו אלא יציגו זאת במפורש'
אפילו כולן לדעתי, רק שלא יסתירו ויבלבלו אלא יציגו זאת במפורש
06/09/2018 | 16:43
31
לצפיה ב-'מסכים, והם גם ממש לא מסתירים את העיניין'
מסכים, והם גם ממש לא מסתירים את העיניין
08/09/2018 | 05:49
2
61
להניח שהצ'ק אין בחינם,  כי ככה אתה רגיל מחברות רגילות, זה לא שונה מאשר להניח שהמזוודה בחינם, גם בגלל הרגל קודם. כל בן אדם סביר מודע לכך שלאו קוסט זו תפיסה שונה ויש לקרוא בזמן הזמנת הכרטיס מה כלול ומה לא.

בנוסף, המידע באתר ברור לחלוטין. בדף הבית מוצגים בבירור שלושה מסלולים וכשלוחצים על כל אחד יש פירוט.  במקרה של "בסיסי" מופיע מייד שזה עם "צ'ק אין באינטרנט".
להגדיר את זה כ"עקיצה" זו פשוט נבזות. זה כאילו מישהו ייגש למשאבת שירות עצמי בתחנת דלק ויתלונן שלא מגיע המתדלק לעשות את העבודה.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'הם כן מסתירים את זה, זה לא כתוב במפורש בשום מקום'
הם כן מסתירים את זה, זה לא כתוב במפורש בשום מקום
08/09/2018 | 12:01
1
18
לצפיה ב-'זה כן כתוב הכי מפורש שבעולם'
זה כן כתוב הכי מפורש שבעולם
09/09/2018 | 07:22
42
לצפיה ב-'מעניין, הנוסעים לא יכולים לבצע צ'ק אין בסלולרי באותו מעמד?'
מעניין, הנוסעים לא יכולים לבצע צ'ק אין בסלולרי באותו מעמד?
07/09/2018 | 13:36
3
90
כשהם עוד בתור לדלפקים ואז הצ'ק אין חינמי

אכן לא בסדר שהם לא מודיעים בצורה בולטת שצ'ק אין בשדה עולה כסף ומגיע להם לחטוף על הראש, אבל אולי הנוסעים היו יכולים לפתור את הבעיה בכמה דקות גלישה סלולרית
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'לא תמיד'
לא תמיד
07/09/2018 | 15:16
2
80
לעתים קרובות אופציית הצ'ק אין אונליין נסגרת זמן מה לפני הטיסה, משהו כמו שעתיים/שלוש - כך שזה השלב שבו אתה כבר בשדה. 
אבל כמו שאמרתי: הכי בטוח פשוט לגלוש ביום הטיסה (אפילו לא חייבים גלישה סלולארית אלא מהווייפיי של מקום הלינה) ולסדר את נושא הצ'ק אין אונליין בעצמכם. כיום בהרבה חברות גם אין צורך להדפיס את הבורדינג פאס אלא אפשר להשתמש בשובר סלולארי - גם אם צריך להדפיס, אני תמיד ביקשתי מהקבלה במקום הלינה שיעשו זאת עבורי, ותמיד הדפיסו עבורי ללא תשלום. 

טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'לדעתי בכל החברות ברגע שנפתח הצקאין בשדה אי אפשר לעשות יותר '
לדעתי בכל החברות ברגע שנפתח הצקאין בשדה אי אפשר לעשות יותר
07/09/2018 | 19:10
1
69
צקאין אונליין.
גם בחברות הסדירות.
הם לא רוצים שיהיו להם התנגשויות בן המערכות ומעדיפים לא לתת להם לעבוד במקביל.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'אני מכיר מטיסות בארה"ב, נניח ביונייטד אני יכול להחליף מקום '
אני מכיר מטיסות בארה"ב, נניח ביונייטד אני יכול להחליף מקום
09/09/2018 | 12:44
48
ישיבה גם כשאני בגייט בזמן העליה למטוס.
לא בדקתי את עניין ה check in עצמו

טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'עושים מהומה על לא מאומה'
עושים מהומה על לא מאומה
08/09/2018 | 06:48
4
118
טסתי איתם בעבר בעבר ואני טס איתם גם בדצמבר. הם כותבים בצורה ברורה שיש לעשות את הצ'ק אין באתר שלהם או דרך האפליקציה תוך 48 שעות ממועד הטיסה או תוך 30 יום אם קנית כרטיס משודרג. צ'ק אין בשדה התעופה עולה כסף. יש מקרים שתלונות על חברות תעופה מוצדקות אבל לא במקרה הזה.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-''
08/09/2018 | 09:29
51
גובל בהוצאת דיבה .
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'אתה יוצא מהנחה שכל נוסע צריך להיות בקיא בהלכות לוקוסט מראש'
אתה יוצא מהנחה שכל נוסע צריך להיות בקיא בהלכות לוקוסט מראש
08/09/2018 | 12:04
2
74
ומי שלא זו בעיה שלו.
זה לא עובד ככה, לפי החוק בארץ על כל מוכר חלה חובה להציג באופן ברור את כל העלויות הכרוכות בשרות או במוצר ומי שלא מציג את כל העלויות זו עבירה.
לפי מה שאתה אומר אז כל אדם שלא מתמצא (מבוגר או סתם מי שטס לראשונה בלוקוסט) זו בעיה שלו ומותר לדפוק אותו.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'זה לא שונה מהמון דברים דומים'
זה לא שונה מהמון דברים דומים
08/09/2018 | 12:15
1
81
לשיטתך אסור לגבות מאנשים במסעדות דמי שירות, כי הם לא כתובים בתפריט
(למרות שהם כן כתובים בקטן איפהשהוא, בדיוק כמו שלקוח של חברת לאו קואסט אם יקרא את האותיות הקטניות יקרא גם את זה).
וכשאתה קונה מוצר בארצות הברית ובמדינות אחרות שכתובים בלי המיסים, זאת עבירה לשיטתך, כי אתה תחויב על השירות ועל המיסים, אי אפשר בלי.
אז כל תייר חייב להיות מומחה לדיני מיסים בכל מדינה ? כן.
וכשאתה קונה רכב חדש, אבל לא כתוב במחיר שאתה צריך להוסיף כסף לרישוי וביטוח חובה, ואולי מערכת מעקב.
חפש במודעה של מכירת רכב בישראל, אם כתוב כל העלויות שיעלה להעלות את הרכב לכביש (לא כתוב).
מה זה שונה ?
אם מישהו קונה רכב בישראל הוא צריך להיות מומחה רכב, כדי לדעת שיצטרך לשלם לרישוי וביטוח ? זה לא כתוב במודעה, אבל הוא יהיה חייב לשלם.

אפשר להוסיף דוגמאות על כמעט כל מוצר או שירות אחר.

טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'לא מסתירים בכלל'
לא מסתירים בכלל
08/09/2018 | 23:15
12
92
ראה צילום מסך מהאתר שלהם (קטגוריה All Fees and Charges). יש בזמן האחרון מבול כתבות נגד חברות low cost שגורם לי לתהות אם זה מקרי ותמים.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'זה לא עמוד שמוצג בתהליך ההזמנה בשום שלב.'
זה לא עמוד שמוצג בתהליך ההזמנה בשום שלב.
09/09/2018 | 00:26
11
23
לצפיה ב-'אתה צריך ללחוץ על כללי הכרטיס'
אתה צריך ללחוץ על כללי הכרטיס
09/09/2018 | 07:26
64
וזה מוביל לדף עם הרבה מידע חשוב, שם זה יופיע יחד עם עוד הרבה מידע. לא קראת? תבוא בתלונות רק לעצמך.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'המידע הזה דווקא כן מוצג, כבר בעמוד הראשון שלאחר בחירת טיסה'
המידע הזה דווקא כן מוצג, כבר בעמוד הראשון שלאחר בחירת טיסה
09/09/2018 | 07:34
2
54
אתה כותב "זה לא עמוד שמוצג", אז אומנם אין עמוד שמיועד רק לפיסת האינפורמציה הזו אבל למה שיהיה? אם לכל אחת מפיסות האינפורמציה (מה לא כלול בכרטיס "בסיסי")  היה עמוד ייעודי אז היו צריכים לעבור דרך 5 עמודים נוספים. לא ממש סביר.

האתר של וויז דווקא מצטיין בכך שהוא פשוט וברור, אבל כן, מצופה מהרוכש גם לקרוא את המידע הכתוב.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'לא יכלו לשים שלט קטן "ים"'
לא יכלו לשים שלט קטן "ים"
09/09/2018 | 12:34
1
55
עלות הוספת אופציות בכסף כמו מזוודה מופיעה בצורה בולטת, כולל עלות, ואם אני לא טועה יותר מפעם אחת.
יכלו לרשום שיש אופציה ל check in בשדה התעופה ואת העלות שלה - בדיוק באותה שיטה ואז המידע היה מופיע בצורה ברורה - גם לפי הקריטריונים של חברת wizz שמפעילה אותם כשרוצה למכור איזשהו שירות.

יכול להיות שמבחינה משפטית מספק להציג את המידע שמופיע כמו שמופיע, יכול להיות שלא - אני לא מומחה.
אבל צרכנית לדעתי WIZZ יכלו לתת את המידע בצורה הרבה יותר ברורה, עובדה שכשיש להם אינטרס הם יכולים.
לכן לדעתי טוב שפורסמה כתבה בעיתון, טוב שהמידע הגיע לפורום, מישהו בכל זאת מדגיש את המידע לצרכנים.

אישית לי פחות משנה, אני תמיד מבצע מראש check in - גם אם רכשתי הושבה מראש.

טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'תראה, מה שמפריע לי בכתבה זה השימוש במילה "עקיצה"'
תראה, מה שמפריע לי בכתבה זה השימוש במילה "עקיצה"
09/09/2018 | 13:38
49
ברור שיכולים להציג את המידע בכל מיני דרכים, טובות יותר או פחות. תמיד אפשר לשפר. השאלה היא אם הייתה כאן כוונת זדון לנסות לעקוץ.
דווקא ההשוואה שלך לנושא המזוודה מוכיחה לדעתי שלא. הרי התשלום והרווח על מזוודה גבוה משל צ'ק אין בשדה התעופה. לא סביר שבנושא המזוודה הם בסדר גמור ודווקא על הצ'ק אין הם החליטו לעקוץ.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'אתה טועה מטעה ומוציא דיבה'
אתה טועה מטעה ומוציא דיבה
09/09/2018 | 08:08
4
82
וזה חמור מאד.תתכונן לתביעה.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-' טביעה על שום מה. ציטוט מדמרקר שיטבעו בים הדמרקר'
טביעה על שום מה. ציטוט מדמרקר שיטבעו בים הדמרקר
09/09/2018 | 12:22
3
22
לצפיה ב-'אתה כתבת'
אתה כתבת
09/09/2018 | 12:27
2
56

בתהליך ההזמנה אין שום התראה על כך,
המידע היחיד על כך מוצג בעקיפין, בתנאי המסלול היקר רואים שהוא כולל צקאין באינטרנט ובשדה חינם, מזה צריך להבין (בלוגיקה מדהימה) שבמסלולים האחרים יש צקאין באינטרנט חינם אבל מאידך הצקאין בשדה זה בתשלום (שגובהו לא מצויין בשום מקום).
נראה על פניו שיש פה הטעיה מכוונת, לגבי התשלום למיזוודות יש שלוש התראות במהלך ההזמנה אבל לגבי התשלום לצקאין בשדה אין אף לא התראה אחת.

טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-' התחלת את אוקטוברפסט מוקדם - לא כתבתי כלום '
התחלת את אוקטוברפסט מוקדם - לא כתבתי כלום
<< ההודעה הנוכחית
09/09/2018 | 12:40
1
18
לצפיה ב-'לא כתבת כלום משמע הקלדת?'
לא כתבת כלום משמע הקלדת?
09/09/2018 | 12:45
12
לצפיה ב-'זה לא אמור להיות שם'
זה לא אמור להיות שם
09/09/2018 | 15:50
1
60
בתהליך ההזמנה מפורטים פריטים/שירות שאתה יכול להזמין מראש - למשל מזוודה נוספת, ארוחה, הושבה. לא מפורטים קנסות. אתה הרי לא יכול לשלם את זה מראש. 

כל הנושא הזה הוא די התממות, ובעיקר מופרז לגמרי לקרוא לזה "עוקץ" ולעשות כתבת "חשיפה" מעניין כזה. מי שמזמין טיסת לואו קוסט צריך לקרוא את האותיות הקטנות. מי שלא רוצה לעשות זאת, יכול להזמין טיסה בשירות מלא, שם אין הפתעות (לרוב). 
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'זה לא "קנס", זאת עמלה על שירות שאתה מקבל'
זה לא "קנס", זאת עמלה על שירות שאתה מקבל
09/09/2018 | 17:27
48
גם לי הפריעה הכתבה. ואגב, מה שאתה מכנה טיסות בשירות מלא להערכתי מודל אשר הולך להיעלם בטיסות קצרות לאירופה כשגם החברות הוותיקות החלו לאמץ את המודל של ה low cost... אבל לא את המחירים. לפחות בקוים שאני טס בהם באופן קבוע ובתדירות גבוהה, שמתי לב למשל שאל על החלה לגבות על בחירת מושב ועל מזוודה מבלי להוזיל את מחיר הכרטיס. כלומר אם נניח טיסה למינכן עלתה עד שנה שעברה +\- $300 כולל מזוודה ובחירת מושב, כיום זה עולה אותו סכום והמושב והמזוודה בנוסף. אגב תשלום על בחירת מושב כבר מופיע בעוד כמה חברות. ולהערכתי הארוחה היא הבאה שהולכת לצאת מהחבילה.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי'
למיטב ידיעתי
10/09/2018 | 11:50
14
62
זו החברה היחידה שגובה בישראל עמלה על צ'ק אין בשדה. נכון שצריך לקרוא את האותיות הקטנות, אבל קצת התאמה לקהל שלו הם מוכרים כרטיסי טיסה ולהרגליו זה לא יותר מדי לבקש. אם הם היו מציינים את זה בבירור בתהליך ההזמנה (ולא בעמוד נפרד שצריך להגיע אליו במיוחד), כמו שהם מציינים את ענין עלות התשלום על המזוודה בשדה (מאוד מאוד ברור ומודגש), היו נותנים שירות טוב יותר. פשוט ככה.
עכשיו עשינו את הצ'ק אין שלהם - אם לא הזמנת מקום מראש, אתה צריך די להתאמץ כדי לעקוף את התשלום על בחירת מקום במהלך הצ'ק אין. זה לא בלתי אפשרי לאדם עם אינטליגנציה ממוצעת ואנגלית סבירה, אבל זה לא שירות טוב, ומשאיר טעם מר. בהינתן שהם לא החברה היחידה הלואו-קוסט שטסה ליעדים אלה מישראל, התחרותיות שלהם לא משהו.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'ראיינאייר ידועה בעולם על גביית כסף על צ'ק אין בשדה'
ראיינאייר ידועה בעולם על גביית כסף על צ'ק אין בשדה
11/09/2018 | 18:02
13
44
זו ממש לא החברה היחידה שנוהגת כך, ואין שום סיבה מבחינתם "להתאים לקהל היעד ולהרגליו" - עובדה שוויז זכתה לגידול עצום במספר הנוסעים בשנים האחרונות בישראל (אפילו חיפשתי, והנה: 73% גידול ב-2017 לעומת 2016), אז משהו כנראה עובד בכל זאת. 
הקהל הישראלי גם לא היה מורגל בכך שהוא צריך לשלם בנפרד על מזוודות עד לפני שנים ספורות, כי הוא לא הכיר את הלואו-קוסט, והנה, הוא התרגל. 

אין בדבריי איזה הלל על וויז, אני לא מכירה את החברה באופן אישי ולא טסתי איתם עד היום. אבל הנושא של גבייה על צ'ק אין שלא בוצע מראש הוא לא חדש. 
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'אין שום בעיה בגביה, רק שירשמו את זה במפורש ובאופן ברור בשלב'
אין שום בעיה בגביה, רק שירשמו את זה במפורש ובאופן ברור בשלב
11/09/2018 | 18:49
7
39
ההזמנה.
אנשים הפנימו כבר שבלוקוסט צריך לשלם בנפרד על המזוודות ועל האוכל ולמרות זאת הם מציגים זאת שוב ושוב במהלך ההזמנה מספר פעמים,
דווקא על עניין התשלום בצקאין בשדה (שזה עניין שאנשים פחות מכירים) אין מילה באופן גלוי או ברור בשלב ההזמנה, רק במשתמע או קבור במקום אחר באתר.
אז כל מה שמבקשים זה שהעניין יהיה כתוב באופן יותר ברור, זה הכל.
לא מבין איך מישהו יכול להתנגד לבקשה כזו פשוטה ומתבקשת.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'גם מי יכול להתנגד לשלום עולמי וחיסול הרעב ?'
גם מי יכול להתנגד לשלום עולמי וחיסול הרעב ?
11/09/2018 | 19:28
37
אבל רק בלונדיניות בנות 18 אומרות את זה.
וגם הן יודעות שזה קשקוש שלא קשור למציאות.
אתה כל יום נתקל במקרים כאלו אבל מתעלם מהם.
אתה כל יום מסמן שקראת , הבנת ואתה מסכים לתנאים כלשהם בלי שקראת אותם.
מה ההבדל ?
אחרי הטיסה שהיו כתובים הוראות שלא קוראים , נוחתים ולוקחים רכב שכור שלא היה כתוב בהזמנה בבירור שאתה תהיה חייב לשלם עוד לביטוחים, ולא היה כתוב בבירור שאם לא תחזיר את מיכל הדלק מלא יחייבו אותך כאילו החזרת מיכל ריק, ואף אחד לא אמר שלך שאתה צריך לצלם את הרכב בקבלה ואתה צריך להחזיר את הרכב מסודר.

סתם להתנפל על נושא אחד שלא שונה מכל תחום אחר בשלבים של תייר או לקוחיש מיליון נושאים כאילו אם בא לך לחפש מלחמות.

טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'אף אחד לא מתנגד לכך. לא זו הנקודה, הפכת את העיניין ב180 '
אף אחד לא מתנגד לכך. לא זו הנקודה, הפכת את העיניין ב180
11/09/2018 | 22:12
33
מעלות.
ההתנגדות היא להאשמות הבלתי מוצדקות נגד וויז לגבי המצב הנוכחי.  לא נרשמה בשרשור הזה שום התנגדות לכך שהם ישנו את האתר כדי שהנושא יהיה עוד יותר ברור.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'לא עלינו על בריקדות להתנגד...'
לא עלינו על בריקדות להתנגד...
12/09/2018 | 03:28
3
35
אנחנו פשוט מרגישים שהכתבה מנופחת וחורגת מפרופורציות. ובכלל, הכתבה הזו בזבזה כל כך הרבה מילים וכנ"ל אנחנו כאן על... כולה 10 יורו קנס בגין אדם שלא קרא לעומק את ההוראות באתר וויז, כאילו מדובר במחדל ראשון במעלה שהופך על פניו את מחיר הטיסה לגזל שאין כמוהו. 

אני בעד שירשמו, אבל זה לא בר השוואה לאוכל/תיקים/הושבה וההקבלה לא מדויקת - אותם אתה קונה מראש. אתה לא משלם מראש על צ'ק אין, לדעתי אין בכלל אפשרות כזו, ה"תשלום" בדיעבד הוא קנס כי לא ביצעת את הצ'ק אין לבדך ונזקקת לשירות נוסף מעבר לחבילה. לכן אין טעם להציג שוב ושוב אופציה להוספת השירות בתהליך ההזמנה, מקסימום לכתוב בגמר ההזמנה שאתה מתבקש לעשות צ'ק אין בעצמך דרך הרשת מבעוד מועד, אחרת תיקנס. 
אגב, לא יצא לי להזמין טיסה איתם אז אין לי מושג מה מוצג או לא במהלך ההזמנה (לפי רמת המקצועיות של הכתבה לך תדע...), אבל באתר עצמו לגמרי מצוין נושא התשלום על צ'ק אין בשדה, בכמה וכמה מקומות, באופן מאוד ברור

טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'במרקר הוא כתב ששילמו 35 יורו לאדם עבור צקאין ובטריפאדוויזור'
במרקר הוא כתב ששילמו 35 יורו לאדם עבור צקאין ובטריפאדוויזור
12/09/2018 | 10:37
2
27
אנשים כותבים ששילמו 30 יורו לאדם עבור הצקאין.
ברור שהכתבה עצמה מתלהמת, היא כולה אגו נפוח "אני כותב בעיתון ותיראו איך אני אתנקם בכם שהעזתם להתנהג לא יפה לאדם כמוני" אבל אם מתעלמים מהטון המתלהם הנקמני של הכתבה אז במהות לטעמי בהחלט יש פה בעיה,
אבל כנראה שהרוב בפורום חושבים שזה בסדר לחייב אנשים בתשלום עבור משהו שהם לא היו מודעים לו, רק בגלל שהם לא טרחו לקרוא את כל האתר של וויז לפני שהם עשו הזמנה.  נסכים שלא להסכים.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'שוב אתה מכניס מילים לפה שלנו'
שוב אתה מכניס מילים לפה שלנו
12/09/2018 | 13:05
1
23
לא אמרנו שזה לא מרגיז ושזה בסדר, או שוויז היא צדיקת הדור, אבל אמרנו שהכתבה מטופשת ומוגזמת, ושכן, בלואו קוסט אין ברירה אלא לקרוא את האותיות הקטנות. ככה זה בנוי, מעצבן ככל שיהיה (וזה מעצבן), ותמיד תמיד כדאי לבצע צ'ק אין מוקדם עצמאית. 
אגב, ממה שאני מבינה, יש בשדה התעופה שתי אופציות לצ'ק אין, אחת מחייבת בקנס של 30 יורו, והשנייה של 10 יורו (כנראה צ'ק אין דרך עמדה לא מאוישת, לא נכנסתי לפרטים כי זה לא באמת עניין אותי). 
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'אוקי, אז בסך הכל אנחנו די מסכימים, אין ספק שהכתבה אכן מתלהמת'
אוקי, אז בסך הכל אנחנו די מסכימים, אין ספק שהכתבה אכן מתלהמת
12/09/2018 | 16:30
5
לצפיה ב-'האמת שלא כולם הפנימו'
האמת שלא כולם הפנימו
12/09/2018 | 09:24
39
היה לי ויכוחון בפייסבוק עם מישהו שהרגיש שמרמים אותו כי הוא צריך לשלם בנפרד על המזוודה. גם אחרי שעשיתי לו חישוב שעם מזוודה, ופריוריטי וכל האוכל והשתיה שאדם סביר יכול לצרוך, הוא מגיע רק לחצי ממחיר כרטיס באל על לאותו יעד (מילנו בקרה זה), עדיין הוא הרגיש שמרמים אותו.

נו, שיטוס אל על, מה אני יכול לעשות. קטונתי 
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'אני נסעתי כמה וכמה פעמים עם ריאנאייר'
אני נסעתי כמה וכמה פעמים עם ריאנאייר
13/09/2018 | 03:45
4
38
מעולם לא התבקשתי לשלם על רישום בשדה וגם התשלום על המזוודות לא היה כזה גדול מה שכן מחכים בתור אם לא הזמנת כסא אבל שוב זה עניין של סדר עדיפויות עם וויז עוד לא נסעתי אז אין לי מושג איך החברה 
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'באתר שלהם רשום שצקאין בשדה עולה 55 יורו למעט ללקוחות פלקסי'
באתר שלהם רשום שצקאין בשדה עולה 55 יורו למעט ללקוחות פלקסי
13/09/2018 | 11:10
1
32
לצפיה ב-'אולי רק בישראל'
אולי רק בישראל
13/09/2018 | 17:44
25
אני כמה  פעמים נסעתי איתם לא שילמתי על ציק אין 
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'ראינאייר שינו לאחרונה את הכללים'
ראינאייר שינו לאחרונה את הכללים
19/09/2018 | 10:36
1
12
ולא לטובת הנוסעים כמובן, להקפיד לגמרי, לשלם במעמד רכישת הכרטיס את האפשרות להעלות טרולי למטוס, אחרת תשלמו הרבה יותר בנתב"ג, גם ענין ההושבה, האתר בנוי ככה, שאתה לא יכול להתקדם לרכישת הכרטיס אם לא תשלם משהו על הושבה, למרות שבתכלס הם כותבים שלא חייבים...זה אמנם רק 5 ומשהו יורו...עדיין, כדאי לשלם ולא להסתבך.
מנסיון של השבוע ברכישת כרטיסים לקפריסין...
מה שכן, לשכור רכב דרכם יחד עם כרטיס הטיסה יותא משמעותית יותר זול, בדוק ...מנסיון...וכמובן חשוב לעשות צ'ק אין בבית.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'אני תמיד הוספתי על מושב'
אני תמיד הוספתי על מושב
19/09/2018 | 12:00
5
רק בכדי לחסוך את כל הטירוף של הרצים לטיסה למושבים בחינם ומניסיון זה יותר משתלם טרולי למטוס מעולם לא לקחתי למעט אולי פעם אחת ולא היו בעיות  אני עוד לא נסעתי לארץ איתם ככה שאולי פעם אחת אנסה אם תהיה לי אפשרות אגב לא שכרתי איתם רכב אבל הסעה לעיר היעד דווקא כן וגם היה מאוד זול ומומלץ וצ'ק אין תמיד עושים מהבית רק  צריך להפקיד מזוודות וזהו
טיולים וחופשות בחו"ל >>

הודעות אחרונות

13:36 | 24.02.20 דניאלה1311
07:13 | 23.02.20 שושן פרא
17:26 | 22.02.20 Jupiter30
06:32 | 21.02.20 Bartleby
12:22 | 13.02.20 xfwind
12:16 | 11.02.20 דניאלה1311
22:09 | 10.02.20 arseny92

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ