טיסה מטרמינל 1

טיסה מטרמינל 1

אנחנו טסים בשבוע הבא לפאפוס וגילינו רק היום שהטיסה היא מטרמינל 1. אין לנו כל כך נסיון בטיסות לחו"ל, אז אשמח לעזרה מבחינת הנסיעה לשדה. יש שתי אפשרויות: רכב או רכבת.
הבעיה ברכב שאנחנו תלויים בחניה, ויש רק חניה אחת שמיועדת לטרמינל 1. מה קורה אם אין מקום? חונים בחניה שמיועדת לטרמינל 3 ואז נוסעים בהסעות לטרמינל 3 ומשם לוקחים שאטל לטרמינל 1? נשמע ממש מסורבל כי אנחנו עם ילדים קטנים.
הבעיה ברכבת שצריך שאטל לטרמינל 1. אנחנו מגיעים ביום חמישי בערב ואם נפספס את השאטל האחרון, ב 22:45, נצטרך להמתין עד 2:00. אגב, אותה הבעיה רלוונטית גם אם לא נצליח לחנות ליד טרמינל 1 (כי חייבים להגיע לטרמינל 3 קודם כדי לנסוע בהסעה לחניון).
מה עושים?

עכשיו ראיתי שנוחתים בטרמינל 3

אז נראה לנו שעדיף לנסוע ברכבת. הבעיה שאין רכבות כמו שצריך השבוע. האם מספיק להגיע ברכבת שמגיעה 2:40 לפני ההמראה? בהתחשב בצורך לנסוע עוד בשאטל.
אנחנו עושים צק אין בבית אבל מגיעים עם מזוודה.

האנפה

New member
נראה לי שאפשר לשכוח מהרכבת לשבוע הקרוב

היה לי התענוג המפוקפק לנסוע ברכבת השבוע. ככה זה נראה - וזה עוד בשבוע שהקווים לנתב"ג פעלו כסדרם. חוץ מהצפיפות (אנשים נאלצו לעמוד כבר מחיפה כל הדרך לנתב"ג) הרכבת יצאה באיחור ועוד עצרה פעמיים באמצע שומקום בגלל "מפגש רכבות". אז אי אפשר לסמוך על הלו"ז שלהם. בשבוע הבא הולך להיות עוד יותר בלאגן. אם אפשר - קחו מונית.

אם בכל זאת מגיעים ברכב פרטי אין צורך להיסחב עם כל המשפחה בשאטלים. אנחנו עושים כך: הנהג מוריד את כולם כולל המזוודות בטרמינל ונוסע לחפש חניה. אח"כ הוא חוזר לבד בשאטל, בזמן ששאר המשפחה מחכה לו בטרמינל הממוזג.

אבל מה אם אין מקום בחניה של טרמינל 1?

הוא יצטרך לחנות בחניה של טרמינל 3, לנסועה בהסעה לטרמינל 3 ומשם לקחת שאטל לטרמינל 1? זה לא ייקח שעה?
וכשחוזרים, יכול להיות שאין שאטל לטרמינל 1 (אם כן נצליח לחנות שם)?
ועוד שאלה, בגלל שנהיה קצת בלחץ של זמן: אם הוא יוריד אותי עם המזוודות, האם אני יכולה כבר לעמוד בכל התורים או שחייבים את כולם?

מונית יקרה מאד

אנחנו מוכנים לשלם קצת יותר אבל יוצא לנו 1000 שח הלוך וחזור, כי אנחנו 6. באף תחנה אין מונית גדולה, רק בהדר לוד מצאתי.
אנחנו מאזור חדרה. אשמח להמלצות אם מישהו מכיר.

לאונידס

Active member
בתקופה הזו לא הייתי סומך על הרכבת

גם אם ההלוך יהיה בסדר לכי תדעי איזו הפתעה הם יסדרו לך בחזור.
לא יודע כמה תחסכו בנסיעה ברכבת לעומת רכב פרטי, כרטיסי הרכבת בארץ די יקרים.
אין לי מושג מה תוכנית הנסיעה שלכם בחו"ל אבל אם היא כוללת השכרת רכב אז הגעה ברכב פרטי תחסוך לכם חלק מכאב הראש של העברת כסא/בוסטר לילד.
&nbsp
כמו שהומלץ, אחד מכם שיפרוק את כולם בטרמינל 1 ואז יסע להחנות, בחזרה גם כן משהו דומה, כולם חוץ מנהג תורן יחכו למזוודה בקרוסלה ועד שהם יגיעו הוא כבר יחכה בפתח הטרמינל.
&nbsp

לאונידס

Active member
חניה בטרמינל 3 אולי עדיפה לכם - כי נוחתים ב 3

ואז הדרך חזרה יותר קצרה.
מעולם לא שמעתי על מישהו שלא היתה לו חניה בנתב"ג, על בעיות ברקבת (לא שגיאת כתיב) שומעים ומרגישים כל הזמן
&nbsp
אם אתם רוצים להבטיח מקום חניה יש עוד אופציה שנהגתי להשתמש בה לפני שנים
https://www.tasim33.co.il/
אז היו בסדר, אין לי מושג מה קורה היום

כבר דיברתי איתם

בשבוע הבא הם לא מקבלים הזמנות קצרות, הכל עמוס.
כמו שרשמתי, בהלוך נהיה בלחץ של זמן לכן הידיפות היא לינות קרוב דווקא בחזור.
ואני מפחדת שכולם יבחרו באוטו פרטי השבוע.
כל פעם שהסתכלתי, ראיתי שיש 190 מקומות פנויים בחניה של טרמינל 1. שזה היה יום לפני הבלגן ברכבת.

לאונידס

Active member
קרוב בחזור זה לחנות בטרמינל 3, לא טרמינל 1

הנחיתה בטרמינל 3, אין נחיתות ב 1.

התבלבלתי

התכוונתי שבהלוך חשוב לי לחנות קרוב. בחזור אין סיבה למהר.
וגם יש מצב שיהיו פקקים. או שבעות הערב המצב סביר?

לאונידס

Active member
כנראה שאין לך את האופציה האידיאלית

דברים לא נעימים יכולים לקרות, אף אחד גם לא יכול להבטיח שלא תהיה פתאום תקלה באוטו.
&nbsp
מבין כל האופציות אתם צריכים לבחור את ההכי טובה או ההכי פחות גרועה.
יש לך אופציה עם רכבת עם היתרונות והחסרונות שדיברנו עליהם
יש אופציה עם רכב פרטי עם היתרונות והחסרונות שלו
ואת צריכה לבחור ממה שיש, אין אופציה לבחור ממה שאין.
&nbsp
לשאלות הספציפיות שלך לרכב פרטי:
מנסיון שלי ונסיון של מכרים, דווקא בדרך חזרה כשעייפים ורוצים כבר לחזור יש עדיפות לחניה קרובה.
אין מצב שאין חניה בכלל, יכול לקחת יותר זמן, לשאטל יכול לפעמים לקחת המון זמן, אבל יש חניה ותמיד יש מי שמכווין את התנועה
&nbsp

מעולם לא נסענו באוטו לכן אני בלחץ

ואנחנו עם 4 ילדים, 2 קטנים.
בעלי זה שנוהג וצריך לחפש חניה אז הוא עוד יותר חושש.

michal@gal

Active member
מנהל
החניון של טרמינל 1 די גדול

והחניון טווח ארוך ליד טרמינל 3 עוד יותר גדול ויש חניונים נוספים שפותחים אם מלא, אך שאין חשש ותהיה חניה.
הסיבוב של להשאיר את הרכב בחניון מרוחק ואז לקחת שני שאטלים כדי לחזור לטרמינל 1 יכול לקחת כחצי שעה. לדעתי לא יקח שעה. בכל מקרה, יש טלפון ותמיד אפשר להתקשר ולהוריד את מפלס הלחץ.
בזמן שבעלך מחפש חניה את כבר יכולה לעמוד בתור לבדיקה הבטחונית אם יש שם תור גדול, אז לפחות תחסכי לו תור אחד.
&nbsp
בכל מקרה בחזרה תצטרכו לקחת שאטל בחזרה לרכב, אז לא משנה אם תקחו את השאטל לחניון טווח ארוך של טרמינל 3 או את השאטל לטרמינל 1. שניהם נוסעים באותה תדירות.
גם בחזור, את יכולה לחכות עם הילדים והמזוודות בכניסה לטרמינל בזמן שבעלך לוקח שאטל ונוסע להביא את הרכב ולאסוף אתכם.

מה דעתכם על לחברת flypark?

ראיתי שהשירות שלהם זהה ל"טסים". אבל על טסים קיבלתי הרבה המלצות.

למעלה