גלישה בחו"ל

YosMan1

New member
ניסית לשנות את הגדות ה APN כדלקמן:

Name: Lebara
APN: fr.lebara.mobi
Username: wap
Password: wap
או
Name: Lebara
APN: fr.lebara.mobi
Username: web
Password: web

אפשר לראות הוראות לשנוי APN כאן (אבל להשתמש בנתונים שנתתי למעלה)
https://devicehelp.singtel.com/xiao...tivity/set-up-your-mobile-phone-for-internet/

אם זה לא עוזר תנסו קודם לנקות את הגדרות הרשת:
From the Settings menu, look under Backup and reset, under Reset > Reset network settings > RESET SETTINGS > If a PIN, Password, or Fingerprint has been enabled, enter it > Tap RESET SETTINGS again > A confirmation message will display when complete > Menu key or (three-vertical-dot icon) > Create new APN use Menu key again to Save.
ואז ליצור את ה APN

בנוסף תנסו לשלוח SMS למספר 22241 עם המילה LRG

YosMan1

New member
ועוד משהו קטן

אופציית ה הROAMING מופעלת אצלך.
LEBARA זו חברת וירואלית ולכן אופציית ה ROAMING צריכה להיות מופעלת.

תודה מקרב לב על התשובה!

תודה על ההשקעה בתשובה המפורטת! אני מעריכה את זה מאוד! ה roaming היה חשוב במיוחד...

xfwind

New member
חפשו נער שיודע להכנס להגדרות

אנחנו מצאנו כזה במעבדה בקומת הקרקע של חנות גדולה - Le BHV Marais - ברובע המארה - צמוד למחלקת אלקטרוניקה. הגדיר לנו את הנדרש בצרפתית בטלפון.

xfwind

New member
בהצלחה. היינו בסרט אחר/דומה ולא כתבתי לך

כי ההנחיות פה היו ברורות ונחרצות.
קנינו סימים בדואר - ושם לא ממש ידעו (דווקא עם רצון טוב) איך להגדיר את הטלפון שכמובן הפך כולו לצרפתית....
חברה צעירים שפגשנו ניסו והעלו השערות טיפשיות בקשר לסים.
בסוף - הברקה של זוגתי - ומצאנו עצמנו בקומת הקרקע של החנות הנ"ל והפנו אותנו לנער שתפעל את מעבדת הסלולר.
תוך שניות הגדיר וסידר - וכמובן ללא תמורה...

michal@gal

Active member
מנהל
למה החלפה של סים מחליפה את השפה של הטלפון?

xfwind

New member
אנא עארף
הבעיה בהתממשקות מול הספק

להחליף שפות אני יודע...

moco10

New member
בפרפרזה על "לא כדאי לזרוק כסף טוב אחרי כסף רע"

אפשר גם להגיד "לא לזרוק זמן טוב אחרי זמן רע", במיוחד כשהזמן שווה הרבה כסף.
ערך עצמי? האם הוא לא יעלה אם תרגישי שאת מנצלת את זמן החופשה כמו שצריך?

נמצא פתרון

מתעדת כאן למען הנוסעים האחרים:
אז היום הכנסת הסים כבר משנה את כל ההגדרות ולא צריך להתעסק עם כלום.
מה שכן צריך לעשות הוא להפעיל את הכרטיס (לעשות לו אקטיבציה) באתר של החברה, לפי פרטי החשבון שיצרתם בהרשמה.

העובדה המצערת היא שזה מופיע בדף שמגיע עם הכרטיס באופן אגבי בלבד, ולא כפעולה חיונית להפעלה. זה גם מאוד לא אינטואיטיבי בעיני, שאתה צריך אינטרנט כדי שיהיה לך אינטרנט... ומה אם קיבלת את הכרטיס במקום שאין בו אינטרנט? לא ניתן כבעבר להפעיל באמצעות sms או שיחה. וכמובן-צריך לזכור את פרטי החשבון שיצרתם בעת ההזמנה, לא טריויאלי.

למרות הכל, זה פתרון טוב בעיני (על אף שצריך להיות מודעים למגבלות), ולי באופן אישי מתאים יותר כי הוא מאפשר נפח גלישה גדול, ולא צריך לחפש היכן לרכוש.

אני מאוד מאוד מודה לכם על כל המידע, וגם על התמיכה הנפשית והטכנית

xfwind

New member
בכיף. טוב לקרוא. העיקר שתהנו והטכנולוגיה תהיה שקופה...

נתקלתי בקטע דומה בשדות תעופה (בעיקר באסיה) - יש ווייפיי חינמי - ונדרשת הרשמה, ומשלוח קוד למייל...אבל א-י-ן לי גישה למייל כשאין ווייפי...

אני מניח שכל הבחבושים יעלמו מהר כמו שפעם היו גובים כסף במלונות על גלישה.
היום זה תנאי בסיסי יותר ממקלחת...

למעלה