מלונות בניויורק רגע אחרון

• פותח הנושא mc80
  • פורסם בתאריך

mc80

Member
מלונות בניויורק רגע אחרון

היי, באמצע ספטמבר אני טס לניו יורק. ישן אצל משפחה. אבל רציתי לשהות במנהטן עצמה 3 לילות במלון 4 כוכבים עדיפות באזור מידטאון היקר.
(אנחנו 3 אנשים בחדר אחד)
רציתי לדעת מניסיונכם אם המחירים ירדו לקראת התאריך או שאין מצב? כי המלון אינו חובה ואני לא ממהר להזמין אבל אני רואה ירידה ועליה של מחירים במלונות כל הזמן. לרוב בימים מסויימים של חיפוש.
יש פה מישהו שהזמין לקראת התאריך, כשבוע או כמה ימים לפני ויודע בוודאות שהמחיר יורד בהתאם ללחץ של המלונות לסגור חדרים אחרונים או ביטולים של אחרים?
מישהו פה מתעשיית המלונות יודע משהו בנושא?
תודה!

לאונידס

Active member
לא חושב שיש בפורום מישהו מתעשיית המלונות

מחירי הלינה נעים לפי תפוסה, אם למשל יש כנס גדול אז כנראה שמחירי הלינה דווקא יעלו.
&nbsp
אם אתה מוכן להשקיע עבודה, ואני מתכוון להרבה שעות של עבודה, אתה יכול למצוא חדרים שהמלונות לא הצליחו למכור בהנחה גדולה ב Hotwire ועוד יותר טוב ב priceline.
ממליץ רק אם אתה מוכן להשקיע לא מעט שעות בלימוד השיטה ואחרי כן לא מעט שעות בחיפוש. רק אז אתה יכול להגיע להנחות של גם 30-40% ממחיר החדר.
אם אתה לא מוכן להשקיע - אני לא ממליץ.
מקום טוב להתחיל ללמוד הוא בשני הפורומים הרלוונטים באתר הזה
https://www.betterbidding.com/
Hotwire tips ו Priceline tips
בהצלחה

mc80

Member
אני מכיר את 2 האתרים

וקראתי כמה טיפים להבנת החיפוש שלהם כשאתה מהמר על שם המלון. אבל ממה שראיתי לא ממש משתלם המחיר הסופי ממחיר שמציעים אתרים רגילים. אולי באמת יהיה לקראת תאריך ההגעה.
בגדול זו אכן חידה. קשה לדעת מה יהיה המחיר הכי זול ואיפה. אבל אמשיך לנסות באתרים הללו גם עם הזמן. נדווח כשאזמין אם היתה הצלחה :)
תודה.

לאונידס

Active member
נכון, לא תמיד העסקה דרכם כדאית יותר

לכן אמרתי שחייבים להשקיע בחיפוש.
למשל בווגאס אף פעם לא יצא לי כדאי דרכם, בניו יורק פעמים רבות לפעמים קיבלתי עסקאות טובות, בבודפשט קיבלתי מעולה.
&nbsp
לא ממליץ להזמין דרכם על עיוור.

YosMan1

New member
מנסיון של כמה שנים חודש ספטמבר הוא מהחודשים הכי עמוסים בשנה

בניו יורק.
רוב המלונות הטובים יהיו SOLD OUT ככל שתתקרב למועד.
ומחירים רק יעלו עוד ועוד.
קודם כל תזמין עכשיו משהו שאפשר לבטל בלי קנס שיהיה לך, ואז תוכל בשקט לעקוב ולראות אם קופצת לך מציאה.
אבל קודם כל תזמין כי אחר כך תצטער.

טל מרום

New member
גם אני הזמנתי בתחילת ספטמבר

מלון 4 כוכבים בניו יורק ל- 3 איש.
מכיוון שהזמנתי 9 לילות, היה חשוב לי שהחדר לא יהיה קטן וצפוף.
לקחתי מלון עם חדר שינה, סלון ומטבחון 1444 ש"ח ללילה.
זה הרבה.
יש מלונות במחיר זול יותר עם שתי מיטות זוגיות בחדר אחד.
בשבילי זה צפוף מידי.
חדרים בגודל 29-30 מטר בסביבות 1200 ש"ח ליום.
וחדרים בגודל של 18-20 מטר בסביבות 1000 ש"ח ליום.

כרגע יש לי שתי הזמנות בבוקינג, אני צריכה להחליט על אחד מהם ולבטל את השני. די סגורה על החדר עם הסלון והמטבחון. ייצא אחרי מיסים ועמלות 13,000.

mc80

Member
אכן יקר יצא לך

לנו אין בעיה ככ חדר אחד עם 2 מיטות זוגיות. יש במריוט מרקיז טיימס סקוואר חדרים עם מיטת ספה בנוסף בחדר גדול של כ 40 מ"ר כמעט. ככה שכל אחד על מיטה משלו. מריוט מלון יקר אבל.
אגב תפנה למלונות שהזמנת במייל ותבקש לבטל מראש את הריזורט פי (מס מקומי לכאורה) כי הוא לא חוקי. וזה בדוק. הם מוותרים עליו מהפחד שתדווח על זה או תתבע אותם. זה יוריד משמעותית את העלות.
בוקינג אתר יקר להזמנות. נסה אתרים אחרים בנ"ל. הם יותר משתלמים. ויש אתרי הנחות. תפנה אלי בפרטי אם צריך עזרה.
אני כנראה אזמין בשבוע שתיים הבאים אם לא אראה שינוי משמעותי.

oleyashan

New member
אם אתה גמיש

ויכול להחליט ברגע האחרון אם מתאים לך לישון בניו יורק יש אפפ בשביל זה
זה נקרא
https://www.hoteltonight.com/
תוריד את זה לטלפון ותבדוק כול יום כשאתם כאן ואם תראו מחיר טוב תקפצו על זה
יש עוד שתי אפפים אבל אין לי נסיון איתם

.HotelQuickly 1

2. One Night
=====================
ובהצלחה
WELCOME TO NEW YORK

mc80

Member
אני מכיר אתרים ואפליקציות

אני לא חובב חיפושים בתחילתו. כבר שנים עוסק בזה לפני טיולים. ככה שמכיר את הכל מהכל. פשוט ניויורק וארהב יעד חדש לי ויש לו כללים אחרים ופה המלון פחות לחוץ או חובה לכן יותר גמיש בזמן ההזמנה לפני התאריכים שאנחנו רוצים ולצערי לא גמישים בתאריכים.
דברתי עם אפ' הוטל טונייט אגב והחדרים שהם מציעים זה לזוג בלבד. אם בוחרים בחדר שמתאים ליותר צריך לברר עם המלון לפני אם תהייה עלות נוספת לאדם שלישי וכדו כי לפעמים יש למרות שיש בחדר 2 מיטות זוגיות גם.
מבדיקה שעשיתי אתמול להזמנות של עוד שבוע שבועיים שלוש באותם ימים... ראיתי ירידה גבוהה של מחירים וגם מלונות שלא הוצעו לי עד כה בחיפוש האמיתי. ככה שנראה לי שאזמין כשבועיים בערך לפני ומה יהיה יהיה.

YosMan1

New member
זה בגלל אתה מסתכל על אוגוסט שהוא אחד החודשים הלא מבוקשים

בשנה בניו יורק.
ברגע שאתה תתקרב לספטמבר המחירים יטוסו.
ממליץ לך להזמין מלון עכשיו עם אפשרות ביטול שיהיה לך לביטחון.

mc80

Member
אוקיי. מוזר אבל שדווקא בניויורק

יעד קשיח בדכ מבחינת ביקושים ועוד בקיץ... עדיין מחירים פחות מספטמבר שרב העולם חוזר לשגרה כולל בתי ספר. אבל לקחתי לתשומת ליבי.

sitvaniyot

New member
בניו יורק אין הבדל בין אוגוסט לספטמבר מבחינת ביקושים

אבל מניסיון דבר אחד אני יכולה ןלהבטיח תמצא בטוח חדר מתקבל על הדעת גם ברגע האחרון. (קרה לי בשל תקלה לפני שנה).

LAYL

New member
ספטמבר בניו יורק עמוס

בגלל ועידת האו"ם המתקיימת בעיר
בגלל שזה החודש שבו סוכני תיירות מכל רחבי ארה"ב מגיעים
ע"מ לתכנן את השנה הבאה
בגלל פסטיבל הסרטים המתקיים בעיר
אני חושבת שגם שבוע האופנה מתקיים בספטמבר
וכנראה יש עוד כמה כנסים/ועידות למינהם וכל אלה גורמים למחירים הגבוהים שרק הולכים ועולים ככל שמתקרבים למועד

iris mom of two

New member
מנסיון

אם אתה רואה מחיר טוב, קח אותו.
&nbsp
כמו שנאמר בניו יורק יש מלא כנסים ודברים אחרים, וכך שם עסוקים כל השנה. במידטאון יקר, אבל אישית הייתי מעדיפה מלון יותר על מדיסון מאשר על החמישית. ואישית בכלל אני נמנעת ממידטאון עד כמה שאפשר (רק לשם ההסבר, נהגתי באוטו שלי דרך מידטאון בדרך לאינטרפיד לפני שבועיים, וזה לא פעם ראשונה שהאוטו שלי בקר בניו יורק).
&nbsp
האזור המועדף עלי, אולי בגלל שזה פחות מרגיש ניו יורק, הוא דווקא lower manhatten

mc80

Member
הרגתם אותי. לא נוסע!

סתם

אני מבין שהעיר הזו בעיתיית כל השנה כמעט.
כשאנ עושה סינון מלונות ואיזורים אני לא ממש רואה הבדל בין המרכז לדרום האי.
ומעדיף את המרכז כי נהייה שם סה"כ כמה ימים ורוצים לחוות את אורות הלילה, איזו הצגה "מתחת למלון" והימים הראשונים שלו מבחינת טיולים מתרכזים דיי שם. אז נכון שיש שם 24 שעות תחבורה אבל אם כבר אז כבר. כמה אני כבר שם?? בשביל 50$ לא נתחשבן עכשיו.
מחירים סבירים לעונה עדיין ניתן למצוא גם ברגע אחרון להבנתי ואני לא לחוץ. יהיה מה יהיה. באים להנות. שווה להשקיע בעיר הזו. זו לא אילת או נתניה. גם לא ברלין. פה באמת חשוב לחוות את האמצע של האמצע. לנו לפחות. וקל יותר וקרוב להרבה אטרקציות ברגל. אז נשאר שם ונזמין את מה שיהיה נכון לאותו חיפוש ומציאות בסטנדרטים שלנו.
אגב רק האו"ם ראיתי מתקיים בתאריכים שלנו. אני בספק אם האנשים האלה ישנים במלונות שאני מתכוון
את מנהיג סנגל לא אפגוש במעלית. גם לא אזהה אותו חח
אז יש לי פרופורציות. לא אזמין בכוח דיל יקר מידי.

iris mom of two

New member
סע סע

ניו יורק היא נהדרת לאנשים מסויימים.
&nbsp
אני פשוט לא סובלת אותה. גדולה מדי, מלוכלכת מדי, רועשת מדי. אבל אני אדם של כפר. תן לי מרחבים, הרים לעשות עליהם הייקים, נהרות לעשות עליהם קייאקים, וסלעים לטפס עליהם, ואני מאושרת.

למעלה