חום אימים בגרמניה - כל מי שנוסע ממחר וכל שבוע הבא

דניאלה1311

Active member
מנהל
חום אימים בגרמניה - כל מי שנוסע ממחר וכל שבוע הבא
ראיתי עכשיו את התחזית, היום היה 35-36 מעלות בשישי יהיה 38 מעלות (זה השיא בחלק מגרמניה בשאר המקומות יותר קריר כמו למשל 35 מעלות) בשבוע הבא גם משהו בין 32-34 מעלות תלוי איפה בגרמניה.

אני כותבת על זה כי חלק מבתי המלון משלושה כוכבים ומטה אינו ממוזג. כדאי לבדוק, ולשנות מלון אם אכן אין מיזוג, כנ"ל חלק מהמסעדות.

החתולית

New member
פריז 22-28/7 חום של 35-38 מעלות
והיה די קשה, למרות שהמלון היה ממוזג.
&nbsp
היה קשה להסתובב ברחובות, לנסוע במטרו ולשבת בבתי קפה ומסעדות. גם השווקים היומים סבלו, ודוכנים נסגרו מוקדם בגלל החום.
&nbsp
למזלי, יש לי תעודת עיתונאית ויכולתי להכנס למוזיאונים כדי להתמזגן מדי פעם. במקום לאכול צהריים במסעדות קטנות, כפי שתכננתי, אכלתי בחנויות כלבו או במקומות ממוזגים אחרים.
&nbsp
בתחנות המטרו הזכירו ללא הרף שצריך לשתות, והציעו כרטיסים יומיים במחיר של 2 נסיעות.
&nbsp
בדקו טוב טוב את תחזיות מזג האוויר, וקחו בגדים בהתאם.

אספרסו2

New member
מסוכן מאד בגרמניה
היום נמדדו בפרנקפורט טמפרטורת שיא של 39 מעלות.אחת המעצמות המתקדמות בעולם לא משכילה להתמודד כיאות עם החודשים החמים של השנה,אוטובוס שהסיע ילדים ללא מזגן גרם לפינוי עשרה מהם לבית חולים עקב התייבשות.
גרוע מכל גורל הפרות שגם הן לא מתמודדות כראוי ותפוקת החלב ירדה משמעותית.
הפתרון הגרמני המסורתי-פרות שלא יעמדו ביעד-יישחטו.

דניאלה1311

Active member
מנהל
39 מעלות? וואו. נקוה שיתקרר לקראת ספטמבר
זה לא רק גרמניה גם השכנים שלהם באלזס לא ממש יודעים להתמודד עם קיצים שמתחממים. בשנה שעברה המסעדות הטובות שבקרנו בהן היו ללא מיזוג. בפרייבורג בשנה שעברה היה גם 30 מעלות פלוס והילדים שלי הלכו למסעדה מאד פנסי, בלי מיזוג? לא להאמין.

אספרסו2

New member
גם היכן שיש מזגן
הגרמנים נאחזים בתקנות מימים עברו ולמען חיסכון באנרגיה מווסתים את טמפרטורת החדר בערך חמש מעלות מתחת למצב בחוץ,אבסורד.אבל כמו שאת ואני מכירים אותם הצורך לציית לתקנה הכתובה גובר על האמפטיה לסבל האנושי.
ולא,לא עזרו לי ההסברים בקיץ שלפני כמה שנים,לממונה בקולנוע שחם מאד בפנים וילדים קטנים רגישים יותר,היא הפנתה אותי למילה הכתובה והשאירה את התרמוסטט
על 26 מעלות.
באיטליה לעומת זאת,זה עתה דרשתי וגם קיבלתי ויסות ל 17 מעלות בחדר המלון,תענוג.

למעלה