האם יש לי סיכוי לקבל ויזת תייר לארהב אם

ezmeralda90

New member
האם יש לי סיכוי לקבל ויזת תייר לארהב אם

אני עצמאית (איפור ותסרוקות) שלא קשורה למקום פיזי :/ הלקוחות שלי מהארץ אבל לא נראה לי שזה משפיע..אבל בעלי שכיר... וטסים ביחד.. נניח ההורים שלו שניהם שכירים ונתנו להם. והם לא עשירים.

לאונידס

Active member
בודאי, לפי המידע שמצאתי ברשת

<אני עצמי לא עצמאי אז אין לי מידע מנסיון שלי>
"עצמאיים - בנוסף לטופס הבקשה יש להגיע עם רשיון העסק, רשימה של עובדים בעסק המקבלים משכורת מכם, אישור מודפס וחתום על ידי רואה החשבון שלכם, בו הוא מתאר את אופי העסק, כמה שנים הוא קיים, ורווחי העסק בנטו"

אין דרישה שהעסק יקבל לקוחות במקום קבוע.

בארה"ב אוהבים תיירים גם שכירים וגם עצמאיים, העיקר שיוציאו בזמן הטיול כסף שהרוויחו מחוץ לארה"ב

לאונידס

Active member
הבהרה

לא מצאתי את הדרישה המפורשת הזו באתר של שגרירות ארה"ב, שם רשום שעל המבקש להראות את ההיסטוריה התעסוקתית, להוכיח שהוא אדם עובד ויש לו גם סיבה לחזור לישראל וגם יכולת לפרנס את עצמו בארה"ב.
ההמלצה על המסמכים היא ב common practice שדרכו עצמאי יכול להראות שהוא אכן אדם עובד.

כמובן שגם בן זוג של אדם עובד ושהוא עצמו איננו עובד בשכר מחוץ לבית יכול לקבל ויזה.

אני לא עובד במחלקה הקונסולרית של שגרירות ארה"ב ולכן לא יכול לתת מידע מדוייק לגבי הסיכויים, אני רק יכול לתת את התרשמותי מהנסיון שלי ושל מכרי.

ezmeralda90

New member
אין לי עובדים זה הקטע

והעסק מרוויח מעט כי רוב היום אני עם ילד קטן בבית..עובדת פעם ב...

לאונידס

Active member
אז נראה שאין טעם להצהיר על העבודה, נראית לא רלוונטית

הכוונה שלי לא ליזום הצהרה כזו, כמובן שאני לא מייעץ לשקר אם ישאלו אותך שאלה מפורשת
&nbsp
לפי התיאור נראה שאתם משאירים ילד קטן בארץ (לא ביקשת ויזה בשבילו),
לי (ואני אל עובד בקונסוליה) זה נראה כמו קשר מאוד חזק לישראל.
אני מבין שלבעל אין בעיה להראות שהוא עובד במשרה קבועה בישראל, שהעבודה תחכה לו שהוא יחזור, שאתם יכולים לממן את הטיול בארה"ב.
&nbsp
ראיתי אנשים עם נתונים טובים פחות שקיבלו ויזה.
&nbsp

לא צריך להיות עשירים בשביל לקבל ויזת תייר.

צריך להוכיח קשר חזק לארץ. אם בעלך עובד כבר תקופה לא קצרה כשכיר, קל להאמין שהוא לא טס לארה"ב כדי לעבוד בעבודות לא חוקיות.
הדרך שלך להוכיח קשר לארץ, להראות שיש לך עסק קבוע ומכניס. בגלל שקל להעביר עסק כזה למדינה אחרת, זה יהיה תלוי הרבה מאוד ברושם שתעשי בזמן הראיון.
יש לכם ילדים? מכירה נשים שלא הזכירו עבודה עצמאית, אלא אמרו שהן בבית מטפלות בילדים. זה התקבל בלי בעיה, כשהבעל היה בעל משרה קבועה.

ezmeralda90

New member
כן בעלי שכיר באותו מקום שנים

ואני עם ילד קטן ועובדת כעצמאית מדי פעם

אז תתרכזי בזה שאת עם הילד הקטן.

בארה"ב מאוד מקובל שאימהות נשארות עם ילדים בבית עד גיל שלוש, ולפעמים גם עד גיל חמש. זה לא יראה להם מוזר. עבודה מידי פעם כעצמאית, יכולה אפילו לקלקל. תגיעי לבושה בצורה מכובדת. לא ג'ינס עם קרעים, או גופיות עם משפטים אנטי מימסדיים. תראי סולידית, ותדברי בנימוס. את נוסעת עם בעלך, שיכול להביא מכתב מהמעסיק, ורוב הסיכויים שזה יספיק.
שבעלך יבקש ממקום העבודה מכתב שמפרט שהוא קיבל חופשה בת כך וכך ימים, ולאחריה מצפים שישוב לעבודה. תביאו תלושי משכורת מהחודשים האחרונים. הלבוש הסולידי והנימוס, תקפים גם לבעלך.
אם תעשו רושם טוב, יש לכם סיכויים גבוהים לקבל את הויזות.

dts

New member
נראה לי שמלחיצים אותך מעט יותר מידי

אין שום בעיה עם עוסק זעיר (ואף אחד לא חייב להעסיק עובדים גם אם הוא עוסק מורשה דגול) ובעל עובד סדיר ויציב זה + גדול.
אם אין לכם בעברכם נקודות שחורות כמו סרוב ויזה, בעיות עם החוק וכדו' ולא מבקשים ויזה עבור הילד לא הייתי חושש - סיכון קטן תמיד קיים אבל שווה להגיש בקשה.

YosMan1

New member
תביאו אישור מהעבודה שהוא עובד ככה וככה שנים ויהיה בחופש עד

וחוזר לעבודה + אם יש לך אישור רוח על העסק + אם יש לך הסכם שכירות או אישור על הבעלות על דירה ולא צריכה להיות בעיה.
גם עם רק האישור ממקום העבודה של הבעל (+ תלוש) זה צריך להספיק.

למעלה