דרום איטליה-טיול מאורגן

דרום איטליה-טיול מאורגן

תפסנו דיל מעכשיו לעכשיו טיול מאורגן 8 ימים, לדרום איטליה. (האם באמת מחיר טוב או שסתם נראה 530EURO)
מה מצב השופינג באזור הזה?
יש דקתלון? נייקי? ושאר הרשתות?

מאיזה טרמינל יוצאות טיסות סאנדור?

מסתבר שהטיסה יוצאת מטרמינל 1

איך הדיוטי פרי שם?
יש הכל כמו בטרמינל 3? איך הגישה מהרכבת ? עד עכשיו יצאתי מטרמינל 3 וזו פעם ראשונה שאני יוצא מהטרמינל 1?
יש כניסה לטרקלין? יש לי זכאות לטרקלין דן. כמה עולה כניסה של אדם נוסף?
יש אפשרות למשוך יורו עם כרטיס אשראי בטרמינל?

איך אני יודע כמה קילו יש לי בכבודת יד?
בדפי מידע ששלחו מחברת התירות כתוב 8 קילו. על הPNR כתוב 5 קילו. איך אדע מה הנכון?

אני לא יודעת לגבי קניות, פה או שם. הרכבת עוצרת בטרמינל 3

אמורים להיות שאטלים ואני תוהה אם יש גם מונית, אני גם אצטרך לעשות את הדרך הזאת בעוד חודשיים. אז אשמח אם תדווח.

צריך להיות דוכן של בנק הפועלים, השאלה אם בטרמינל 1. אולי שם אפשר למשוך אירו. אבל למה לא לבוא מראש עם אירו?

יש לך משקל כדי לשקול את עצמך ללא המזוודה ואיתה? כך תדע כמה היא שוקלת. אם לא...מזוודה במידות המותרות לעליה למטוס, כמה חולצות, כמה מכנסיים, לבנים, כלי רחצה ויש לך 6-7 קילו אולי. אני לא יודעת כמה מותר להעלות למטוס, תצטרך לשאול את המארגנים.

יהיה צפוף. אבל בהצלחה. לפחות בצפיפות וכנראה גם בחום, אתה לא צריך לדאוג לתזוזות ולעניינים מנהלתיים. קח כובע לפומפיי, אם היא בתכנון.

בעיה עם הרכבת

אנחנו מתלבטים לגבי הגעה מצפון הארץ. הטיסה יוצאת ב8 בבוקר.
חשבנו לקחת אוטובוס אחרון לחיפה ואז רכבת בסביבות 11 בלילה מלב המפרץ ופשוט להמתין מספר שעות בשדה. אבל את אומרת שיש עוד דרך מהרכבת לטרמינל 1. תוהה אם זה כן יהיה כדאי בסוף.
האם יש אופציות אחרות מומלצות? מונית עולה כ600שח.
איזו דרך? לטרמינל 1 או לדרום איטליה? על פניו המסלול נראה מדהים. אבל נחכה ונראה! :)
יש לי משקל, כן. על הכרטיס רשום 20ק"ג. ויש אי ודאות לגבי התיק עליה למטוס, בסנדור, בחלק כתוב 5 ובחלק 8 קילו.
אגב, האם מחשב בתיק מחשב יכול להתווסף לטיסה הזאת? (בנוסף למשקל בתיק)

לא יודעת מה לענות. תוגת התחבורה הציבורית, איזו שערוריה

לא יודעת על דרכי הגעה נוספות כי אני גרה בתל אביב. ואני גם לא יודעת לגבי מחשב. אחרים יוכלו לענות כי אני לעולם לא נוסעת עם מחשב.

תשאל לגבי המטען, 5 או 8. אני זוכרת שגם אני, כששקלתי לטוס

צ'רטר, ההגבלה היתה 5. לגבי הדרך בין הטרמינלים, אם בסוף תבחר בשאטל מטרמינל 3. עד שאגיע לדרום איטליה ייקח עוד זמן.

michal@gal

Active member
מנהל
תבדקו אצל מוניות עמל

יש להם שירות מוניות לנתב"ג מאיזור חיפה במחיר של 120 ש"ח לאדם.

לאונידס

Active member
אין טרקלין דן בטרמינל 1

יש את השאטל של נתב"ג שנוסע לטרמינל 1 ולחניה לטווח ארוך, יש פרטים על איך ומה באתר האינטרנט של נתב"ג
יש דיוטי פרי לא קטן.
משקל כבודת יד, תשאל את סוכן הנסיעות מה נכון 5 או 8 ק"ג, בשביל מה שילמת לו?
יש סניף של בנק הפועלים ובנק יהב. זו כנראה הצורה היקרה יותר להמיר מטבע, אם אתה מתכוון להמיר בבנק הפועלים כדאי להזמין מראש באתר האינטרנט של הבנק ואז העמלה נחתכת.
&nbsp
אין לי מושג לגבי שופינג אבל אם אתה רוצה לתכנן בטיול מאורגן צריך שיהיה רשום בתוכנית הטיול
זמן לשופינג או
זמן חופשי (יום שלם או ערב)
ואז צריך לראות איפה השופינג או הזמן החופשי ובהתאם לראות מה היצע החנויות בסביבה.

סתם מבקרת

Active member
מציעה לך לא לבנות על שופינג שם. לא יודעת מה המסלול שלכם אבל

בדרום איטליה, לפי התרשמותי מהטיול שעשינו שם באוקטובר האחרון, המקום היחיד שכנראה אפשר לעשות שופינג הוא נאפולי. אנחנו לא מחובבי השופינג אז לא ממש בדקתי את הנושא ובמהלך הטיול, "על הדרך" לא ראיתי שום דבר שהיה שווה לי קניה ובמחיר נמוך.
לגבי סניפים של רשתות - חפש באינטרנט היכן יש סניפים לכל רשת שאתה מעוניין בה באיטליה. אני יודעת שהילדים שלנו תמיד מצליחים למצוא את הסניפים הרצויים להם, שנמצאים בדרכנו (או עם סטיה קלה מהדרך כי בעצם מה איכפת להם?)
דרום איטליה מדהימה. תהנו

עשיתי חיפוש על אאוטלטים ובאמת ראיתי שהם באזור

נאפולי.
לא מחפש להשתגע, אלא רק לעשות מעט השלמות. יותר בניתי על NIKE וכו. הבנתי שיש מרכז מסויים כ30 דק' נסיעה מנאפולי/20 דק' משדה תעופה לכיוון נאפולי.
עשיתם טיול מאורגן או לבד?
מהמסלול של החברה תיירות, המקום נראה מדהים. נחכה ונראה :)

סתם מבקרת

Active member
אנחנו מטיילים תמיד לבד. לא בשבילנו טיולים מאורגנים. כמו

שכתבו לך, בטיול מאורגן לא בטוח שיהיה לך זמן להגיע לאאוטלטים לשופינג אלא אם זה בתכנית הטיול.

מובן לגמרי

גם אני מעדיף לטייל עצמאית אבל החלטה של ההורים :) מעדיפים את הביטחון והשקט.
תודה לך!

נאפולי.....

לא לוותר על טיול לאקווריום המרהיב שם....ליד הנמל.....יש בסמוך הרבה חנויות עם מותגים ..והרבה שווקים .....מקום מרהיב שם!
&nbsp
וכמובן קחו סיור לאי קפרי......
&nbsp
ת ה נ ו !

למעלה