נוסעים לבלגרד ל 5 ימים.

superman1234

New member
נוסעים לבלגרד ל 5 ימים.

המלצות על אתרים שחובה לבקר יתקבלו בברכה.
המלצות על מסעדות טובות יתקבללו גם כן בברכה.
חן חן למשיבים.
לא מגוגל בבקשה. שם כבר ראינו

מור 57

New member
בלגרד

ישנם 3 סיורים חינמים (טיפ בסוף הסיור) שיוצאים מהכיכר המרכזית. 2 מהם מעולים ומומלצים. לאיזור הישן והמצודה והשני לאיזור היותר חדש. הסיורים מסדרים את הראש מבחינת אתרים ומבחינה היסטורית. האוכל מאוד זול, לא יודעת להמליץ על מקום ספציפי.

אני הייתי לוקחת רכב לטיול מחוץ לעיר

בלגרד לדעתי לא מחזיקה 5 ימי טיול, ואני עוד מהאנשים שיכולים לבלות שבוע אך ורק בתוך פראג ולחזור עם חשק לעוד.
אפשר לקפוץ לטיול בנובי סאד או באתרי טבע באזור. לטעמי יותר מעניין מלהישאר את כל הימים בתוך העיר.

superman1234

New member
תודה למשיבים. זו פעם ראשונה שלנו בעיר הזאת.

יתכן ונחליט לשכור רכב ליום אחד.
מה שחשוב לי מסעדה/ות טובה/ות שנהנה ממנה.רצוי מבעלי ניסיון.
קיבלנו המלצה לשתי מקומות : AMBAR ו TORO. נשמח לעוד מקומות.

oren1947

New member
בעיר מסעדות מצויינות,דיל של חמישה ימים ויש הרבה מה לעשות..

ולראות.
מעבר לנהר ישנן מסעדות דגים טובות צפות על המים..
המדרחוב השווקים הסימטאות ובכלל..העיר העתיקה והמסעדות קטנות.
ממול למלון מטרופול ישנו דוכן בורקס מהטובות שטעמתי בחיי.

https://www.youtube.com/watch?v=ngJIaD2ipVI&t=2s

guinness76

New member
בלגרד חמודה לגמרי .יפה . לא ממוסחרת.

מדרחוב נחמד עם כל החנויות הרגילות , מתוך אחת הסמטאות ( גוגל מאפס יסייע בעניין הזה) אפשר להגיע לבית הכנסת של בלגרד ( לדעתי הכניסה היתה בחינם אם אני זוכר נכון ) . המון מסעדות האוכל זול, יש גלידריות נחמדות באזור ומשם אפשר להמשיך דרך הגינה לתצפית על המפגש נהרות של העיר.
צריך לברר כי אני לא זוכר אבל יש חשמלית ( מס' 2 ) שנוסעת לאורך הנהר ועולה עד למפגש בין קצה המדרחוב לגינה שמובילה לתצפית על המפגש נהרות של העיר.

אם חוצים את הגשר למה שנקרא "נובו בלגרד" על גדת הנהר יש טיילת ארוכה ושוק אוכל נחמד.
על מוזיאון ניקולה טסלה אפשר לוותר למרות שהפסל שלו נמצא בקרבת המוזיאון...
אני שהיתי שם בפעם הראשונה במלון קטן 88 rooms שווה לבדוק.
הארוחות בוקר מוגשות על הגג וזה בעיני היה הברקה.
מעבר לכל זה חשוב לזכור בלגרד זו עיר ספורט אדירה 4 מועדוני פאר
2 כדורסל הכוכב האדום ופרטיזן
2 כדורגל הכוכב האדום ופרטיזן
יש בעיר גם את איצטדיון הפיוניר שמכבי תל אביב זכתה בו בגביע אירופה הראשון עם קצת מזל הוא יהיה פתוח.
לחובבי ספורט מומלץ לבדוק מה יש בתפריט אני "נפלתי" על דרבי כדורגל בין 2 המועדונים חוויה עוצרת נשימה.
סה"כ עיר קטנה אפרורית לא נוצצת אבל למי שחובב ספורט או לכמה ימים 3~ זה יעד חביב.וגם זול.

למעלה