דרכון ביומטרי

דרכון ביומטרי

האם אני חייבת לעבור בעמדות הבידוק המהיר בשדה התעופה אם ברשותי דרגון ביומטרי או אני יכולה לעבור דרך העמדות המאויישות?

anigodin

New member
אם יש לך דרכון ביומטרי את לא חייבת לעבור במאוישות

זה אחד היתרונות של דרכון ביומטרי - לחסוך לך את התור המעצבן.
אז לא תהיה לך חותמת בדרכון שמעידה שיצאת מהארץ או נכנסת אליה, אבל העמדות המהירות רושמות את היציאה והכניסה שלך במחשבי ההגירה בכל מקרה.
אם את מעדיפה להגיע לעמדה מאוישת - ברור שאת יכולה לעשות זאת, אבל למה לך?

&nbsp
אישית, אני אבחר תמיד לעבור בעמדה לא מאוישת ולהתחפף משם כמה שיותר מהר (ביציאה כדי שאוכל סוף סוף לשבת לנוח קצת ובכניסה כדי שאוכל להגיע הביתה כמה שיותר מהר...).

תודה על התשובה

הסיבה לכך היא שאני סובלת מרעד ואני פוחדת שהעמדות המהירות לא יצליחו לזהות תווי הפנים מסיבה זו מעבר למבוכה....

michal@gal

Active member
מנהל
את לא חייבת לעבור בעמדות הבידוק המהיר

מותר לעמוד בעמדות המאויישות.
שווה בכל זאת לנסות את הבידוק המהיר. חוסך הרבה זמן.

anigodin

New member
אני לא בטוח שזה אמור להשפיע

אם הצליחו לצלם אותך לדרכון ביומטרי, אין סיבה שהעמדה האוטומטית לא תצליח לזהות את פניך.
אני מנחש שגם בעמדה שיש אצל הפקידים במשרד הפנים וגם בשדה יש מערכת דומה לצילום הפנים. ההתרשמות שלי מהעמדות האלה שיש אור חזק למדי שמאיר את הפנים כדי שהצילום יצא ברור וחד.
זה דומה קצת לצילום עם פלאש - פלאש הוא אור חזק מאוד שמאיר ברגע הצילום. צילום עם אור חזק מאפשר חשיפה מהירה מאוד ש'מקפיאה' את הסצינה גם בתנאי תאורה בעייתים וגם נועד למנוע טשטוש תמונה במצב כזה.

לאונידס

Active member
גם עם דרכון לא ביומטרי אפשר לעבור בדיוק באותה צורה

זיהוי הפנים עובד גם מדרכון רגיל ואפילו בטרמינל 1,
מהנסיון שאני וחברים צברנו נראה שעיקר הכשלונות בזיהוי בגלל מחסור בתאורה, לא בגלל תזוזה, אבל כמובן שהנסיון שלנו מוגבל.
&nbsp

התורים אינסופיים ועד שיש

איך לחמוק מהם אומרים תודה רבה..
&nbsp
מה גם לא מזמן לחברה שאין חה ביומטרי (אגב גם לי אין אבל יש לי את הכרטיס ההוא שהנפיקו פעם..)
&nbsp
שכחו להחתים לה את הדרכון ולרשום במחשב שחזרה ארצה... לא רצו לתת לה לטוס ועיכבו אותה בשדה.. לא נעים.

גם בצילום הייתה בעייה

התמונה נראה לי אפילו לא תקינה...שונה מהתמונה של הילדים ובעלי כי לא יכולתי לשבת ישר והראש היה בהטייה....
רשמו הערה במחשב....אולי אפשר לעבור עם טביעת אצבע?

למעלה