רוצה להיות בקומה גבוהה במלון

lo1981

New member
רוצה להיות בקומה גבוהה במלון

חשוב לי חדר מול הים במלון גבוה בקומה גבוהה..
1. איך אפשר לעשות זאת בבוקינג?
2. האם יש עוד אתרים להזמנת חדרים, בהם ניתן לעשות חיפוש לפי גובה המלון, או שיש אפשרות באתר להזמין חדר בקומה גבוהה?

(היעד באירופה ליד הים, עוד לא קבעתי יעד , פשוט הקטע של החדר ממש חשוב לי)
תודה רבה

moco10

New member
אתה יכול לבקש בקשות מיוחדות בשדה ההערות

ולקוות לקבל תשובה מהמלון. כמובן, תעשה כך רק כשיש אפשרות לביטול כך שלא תצטרך להתחייב לפני קבלת תשובה.

חוץ מזה, תמיד אפשר להתקשר ישירות למלון בלי קשר לאם תזמין דרך בוקינג או לא.

ANZ1

New member
ב2 צעדים

1. כנס לבוקינג , תמצא לך חדר מסוים עם נוף מסוים שמוגדר בתאור של החדר,
תראה כמה הוא עולה
2. ואז תפנה למלון, ותבקש את אותו חדר עם קומה גבוהה,
אתה תגלה שהם יציעו לך מחיר זהה או יותר נמוך מבוקינג,
והם יוכלו להבטיח לך חדר גבוה.
אין שום סיבה להזמין היום חדרים דרך כל אתרי ההזמנות, בכל הפעמים שאני בדקתי היה יותר זול להזמין ישירות במלון.

אספרסו2

New member
באופן כללי נכון

אבל לפעמים תנאי התשלום ואפשרות הביטול בבוקינג יותר נוחים,הם פלטפורמה חזקה מול בעלי המלונות בעוד שתייר בהזמנה ישירה נידרש לתשלום מראש חלקי או מלא.

lo1981

New member
איך אפשר לחפש בבוקינג מלונות גבוהים?

אני מעדיף דווקא את המלונות הלא יקרים (3 כוכבים בסדר גמור מבחינתי). אבל חשוב לי מלון עם הרבה קומות.
האם יש אפשרת לעשות חיפוש כזה, למלונות גבוהים?
או לחילופין האם יש מקום בו כתוב את מספר קומות המלון?

תודה על לאלו שענו לי :)

moco10

New member
לא יודע אם אפשר בבוקינג אבל למה לא לנסות בגוגל?

לא ברור לי אם באמת חשובה לך הקומה הגבוהה או שבעצם חשוב לך הנוף, והקומה הגבוהה זו כבר מסקנה שלך.
אני מציין זאת כי יהיה יותר קל לחפש ולקבל סקירות שמדברות על נוף מוצלח מאשר לחפש גובה ביניין.

lo1981

New member
תודה על הרעיון

ובהחלט אנסה אותו. פשוט חשבתי שאולי יש גם אפשרת באתרים מסויימים *לאו דווקא בוקינג* לעשות סינון לפי מספר קומות/גובה המלון..

moco10

New member
לא נתקלתי באפשרות כזו

ההתענינות שלך הספציפית בגובה הביניין היא גם משהו שאני נתקל בו לראשונה, אז אני מנחש שאין לכך ביקוש.

גם אני תמיד מחפשת את המידע הזה, אבל מסיבה הפוכה

בשל המנעות מעלייה במעליות, חשוב לי להשתכן במלונות קטנים יחסית ונמוכים, עד ארבע או חמש קומות. ובאמת לא פשוט לאתר את המידע.
אני בודקת בבוקינג, באתר המלון ובטריפאדוויזר ומסתכלת גם על תמונות המבנה מבחוץ. חבל שלא מציינים זאת באתר. זה היה מקל.
פעם אחת גם פניתי למלון דרך בוקינג בבקשה לקומה נמוכה ונענתי בחיוב.

לאונידס

Active member
אין בעיה, עושים הזמנה שניתנת לביטול

כשסוגרים את ההזמנה יש מקום לכתוב בקשות מיוחדות למלון,
יש כאלה קבועות כמו צ'ק אין מוקדם או חדר שקט ויש מקום למלל חופשי
&nbsp
בשדה של המלל החופשי מבקשים אישור על קומה גבוהה ומבהירים שהאישור mandatory.
אם המלון מאשר - אז אתה מסודר
אם המלון לא מאשר - מבטלים את ההזמנה ועוברים למלון אחר.
&nbsp
לא מכיר מיון אוטומטי לפי מספר הקומות של המלון

sitvaniyot

New member
כמה הערות

לרוב הזמנה ישירה מהמלון מניבה מנסיוני מחיר נמוך יותר. יש מקרים שהמלון יגיד לך בשיחה הטלפונית שההזמנה מהבוקינג או אתר דומה אחר תניב מחיר זול יותר.
לא נתקלתי שהמלון ביקש תשלום מראש. הם רק לוקחים מספר כרטיס אשראי אבל לא מחייבים. במעמד התשלום אפשר לבחור אם לשלם באשראי או מזומן. מאד יעיל בסוף טיול כשלא רוצים לחזור עם מזומן במטבע זר שנצטרך שוב להמיר או בארצות שכספן לא קל להמרה!. (אפשר לשלם חלק במזומן והיתרה באשראי).
בקשר לגובה המלון, באתרים מפורסמות תמונות ואפשר לעיין בהן ולראות.
המלונות לרוב נחמדים ומאשרים בקשות מיוחדות כמו קומה גבוהה וכו.. ולפעמים אפילו משדרגים. זה כמובן תלוי בעונה והתפוסה.

לאונידס

Active member
החוזה של מקום הלינה עם booking אומר שאסור למקום הלינה

לתת עסקה זהה לזו שיש ב booking במחיר זול יותר.
בנוסף ל booking יש מדיניות price match כך שאם המלון הפר חוזה ופרסם זול יותר - BOOKING יעדכן את העסקה לזולה יותר.
כמה הערות:
1. יש פטנטים עוקפים כמו חברות במועדון של מקום הלינה שמקנה הנחה. עדיין הכלל נשאר הכלל
2. לא להבין שאני תומך במצב הזה, אני מתנגד לו חריפות וחושב שצריך לאסור בחוק התנהלות כמו של booking כי היא חונקת כל תחרות. אני רק מתאר מצב.
3. בגלל (2) אני גם כן ממליץ עם כל התנאים שווים להזמין ישירות ולא דרך booking, כדי לשמור על תחרות בשוק. עדיין קיימים מקרים בהם עדיף לקבל את הגב של BOOKING.
אני למשל מרגיש שאני צריך את הגב של BOOKING בהזמנות בארץ. לא סומך על ההתחייבות לביטול ללא עלות של סוכנים/מלונות ישראלים.
4. ברוב העסקאות דרך סוכנים כמו HOTELS EXPEDIA ו BOOKING התשלום נעשה במקום הלינה, בדיוק כמו שתיארת בהזמנה ישירה מול המלון.
5. יצא לי לא מעט לשדרג גם בתשלום לקומות עסקים תמורת תשלום כשחשבתי שזה שווה את זה. בד"כ כולל לאונץ' עם כיבוד מחשב עם אינטרנט והחדר עצמו בד"כ טוב יותר.
בד"כ קומות העסקים נמצאות גבוה עם נוף טוב יותר.
ממליץ לבדוק את האופציה
&nbsp

ANZ1

New member
המציאות מראה אחרת

אתה חוזר על הטקסט הזה , אבל אין לו קשר למציאות,
כנס לאתר בוקינג, חפש מלון מסוים בתאריך מסוים,
ואז כנס לאתר של המלון, באותם תאריכים, אותו חדר בדיוק,
ותראה מחיר יותר זול,
עד היום , בכל הפעמים שבדקתי, 100 אחוז מהפעמים, המחיר באתר של המלון יותר זול.
אין טעם לחזור על טקסט שהוא לא נכון.
אני לא יודע למה המצאת את זה,
אבל כדאי שתפסיק לכתוב את זה, כי זה פשוט לא נכון.
אין טעם להטעות אחרים.

דניאלה1311

Active member
מנהל
קודם כל אני מבקשת להתבטא בצורה קצת יותר מכובדת
לאונידס לא זקוק לי להגן עליו אבל ההתבטאויות שלך מקוממות אותי. הוא לא "המציא" שום דבר ואינך יכול לדרוש ממנו להפסיק כי זו אינה בכלל אופציה לומר לו להפסיק.

הוא כותב את דעתו לאור נסיונו וזכותך להגיב מבלי להעליב או לפגוע.
זכותך לטעון שאתה בדקת וזכותו לטעון אחרת.
זו היתה הערה לסדר.

לאונידס

Active member
כנראה שאנחנו לא מדברים על אותו אתר

או חיים באותה מציאות,
כי אני נוסע לא מעט, מזמין הרבה מאוד לינות, משווה מחירים בין הסוכנים הגדולים ולא רק Booking וכמובן משווה לאתר המלון וכמעט לא קורה שהמלון נותן לי עסקה זהה במחיר טוב יותר. קרה אבל נדיר.
אצלך יש תופעה יותר מהפוכה, אצלך תמיד וב 100% המלון נותן עסקה טובה יותר.
&nbsp
מילא הייתי חושב שמשהו מקולקל אצלי, אבל איך זה ש booking ודומיו לא רק שלא פושטים את הרגל אלא גם משגשגים.
&nbsp
או שאתה טוען שאני ממציא ש booking ודומיו עושים price match?
https://tinyurl.com/yczn42db
https://au.hotels.com/customer_care/pillar/price_guarantee.html
במציאות שלי זה קיים ולא המצאה שלי, אולי לך יש מציאות אחרת - לא יודע
&nbsp
להמלצה שלך שאני אפסיק לכתוב משהו שמידיעותי ונסיוני נכון ויכול לעזור לאחרים, אני לא מקבל אותה.
אם תוכיח לי שאני טועה אני אשמח לשנות, אבל אני לא אשנה רק בגלל שאתה החלטת שאני טועה.
&nbsp

מסכים עם כל מה שאמרת פרט להסתייגות אחת

נכון שבוקינג תמיד שווה במחיר או יותר זול מאתר המלון. לי לא זכור שמצאתי אי פעם יותר זול באתר המלון אבל זה יכול להיות במקרה.

ההסתייגות, שקרה לי מספר לא מועט של פעמים שאמרו לי בצ'ק אאוט, במיוחד כשציינתי שזה יעד שאני חוזר אליו הרבה, שאם אכתוב להם מייל בו אציין שלנתי במלון בעבר והמליצו לי לבקש הצעה מיוחדת ומותאמת אישית, אקבל מחיר טוב יותר מהמחיר בבוקינג.

במאמר מוסגר אוסיף עוד שלפעמים באתר המלון מצאתי חדרים ובבוקינג לא. כי מקצים כמות מסויימת לבוקינג. וכשאני רוצה מלון מסויים מכל מיני סיבות ולא נשארו חדרים בבוקינג, אז יש את האופציה של הזמנה ישירה מהמלון.

לאונידס

Active member
זו שיטה של המלון לעקוף את עלל ה"עסקה שווה" בחוזה מול בוקינג

בבוקינג העסקה היא לכל אחד,
העסקה שהמלון מציע לך היא רק לאורח חוזר, יש התניה שלא קיימת בבוקינג.
&nbsp

ברור

ראוי להוסיף משהו ששכחתי קודם, שלפעמים ההנחה שהציעו לי הייתה מגוחכת, יורו אחד מתחת למחיר של בוקינג. אבל לפעמים קיבלתי הנחה רצינית או שווה ערך. למשל מלון באוסטריה שחזרתי אליו לא מעט פעמים כשהייתי גולש שם, היה מציע לי גם הנחה של כ 8 - 10€ ללילה וגם כניסה חופשית לספא שאחרת עולה €10 לאדם ליום. ותמיד בדקתי אותם מול בוקינג, כולל הנחות genius או סתם ההנחות היומיות (התגיות האדומות).

YosMan1

New member
אני הרבה פעמים מצאתי תוצאה הפוכה לשלך, ובכלל אין חוקים

בעניין הזה.
פעם ככה ופעם ככה.
תמיד חייבים לבדוק גם באתרים הגדולים וגם באתר המלון.

אספרסו2

New member
באיטליה ובצרפת

מלון שמחזיק מעצמו יבקש תשלום מראש,חלקי או מלא,לא כולם אבל לא חסרים כאלו שמעדיפים מימון מהלקוח על תשלום ריבית לאשראי בנקאי.

למעלה