מישהו טס עם WOW AIR?

ronengeles

New member
מישהו טס עם WOW AIR?

אני מתכנן לטוס לארה"ב בספטמבר, ולחברה הזאת יש את השעות טיסה הכי נוחות (לצרכים שלי).
אחרי תוספות ושידרוגים, הם ממש לא יוצאים זולים, ככה שאין לי בעיה לטוס גם עם סוויס או לופטנזה מבחינת המחירים, אבל השעות של WOW פשוט הרבה יותר נוחות.
השאלה אם למישהו כבר יצא לטוס עם החברה הזאת, והאם סביר לטוס איתם לארה"ב (בכל זאת לואו קוסט)

ronengeles

New member
תודה, אבל לא ממש עוזר

אני טס לבוסטון, ככה שהמחירים שלהם לניו יורק לא מאוד אטרקטיביים.
Wow הכי מסתדרים לי מבחינת הימים והשעות, אבל גם עם השידרוגים אני דיי חושש מהם כי זאת טיסת לואו קוסט.

inבאלי

New member
חברתי מבוסטון טסה איתם ארצה לפני כמה חודשים

היא היתה מאד מרוצה מהטיסה ארצה.
הבעיה היתה שביטלו את הטיסה חזרה מישראל לבוסטון ומשום שהיתה חייבת לחזור בהקדם, הסוף היה שהיא קנתה כרטיס חדש לטיסה בחברה אחרת חזרה לבוסטון.
הם הציעו לה לחכות כמה ימים ואז לעלות על טיסה חזרה - פתרון שהיה לא רלוונטי עבורה.
בחברה סדירה אני רוצה להאמין שהיה מציעים פתרון שלא מצריך לחכות כמה ימים אלא מקסימום יום יומיים.

ריקי5

New member
WOW

אנחנו טסנו אתם לקנדה. היה מצוין. המטוסים חדשים ונוחים
הלאו קוסט מתבטא רק בזה שעל כל דבר צריך לשלם. חוץ מזה השירות שלהם מצוין. אפשר לקנות אוכל במטוס אם רוצים.

ronengeles

New member
ממש טוב לשמוע את זה?

את יכולה לתת עוד קצת פרטים?
בעיקרון חשבתי לקחת את הכסאות XXL בכל בטיסות, ואולי את הרחבים בטיסה האחרונה. הם באמת מרווחים ונוחים?
אני טס עם פעוט. יש מקום במעבר ללכת הלוך וחזור 1000 פעמים?
אין לי בעיה לשלם, הם פשוט יוצאים הכי נוח מבחינת הימים, שעות ועצירות ביניים

ריקי5

New member
WOW

קודם כל קח בחשבון שהטיסה הארוכה היא זו מישראל לריקייויק ולא זו מריקייויק לניו יורק.
אנחנו לקחנו מושבי XXL והיה מאד נוח. לא יודעת להגיד לך בקשר למעבר.

ronengeles

New member
תודה על התגובה

בסוף הזמנתי דרך אייר פראנס במחיר דומה.
מקווה שעניין השביתות יסדר עד הטיסה

למעלה