מי מבין בתהליך הוצאת ויזת תייר לארהב??

ezmeralda90

New member
מי מבין בתהליך הוצאת ויזת תייר לארהב??

אוף זה לא נותן לי להדביק מה שכתבתי בפורום אחר וזה המון שאלות :((((
אתחיל עם חלק-

1. ממלאים באינטרנט ושולחים אוו מדפיסים ושולחים בדואר?
2. יש אופציה לשלם באינטרנט ומיד לקבוע באינטרנט תור? או שוב..הולכים לדואר..ואז מתקשרים?
3. זוג נשוי, קובעים ראיון אחד או 2 נפרדים? זה באותו יום או שיכולים לקבוע לכל אחד ביום אחר?
4. כמה כסף רצוי להציג כאמצעים למימון טיול לחודש-חודשיים (צריך עוד לשבת על מסלול) לזוג ופעוט?
5. קראתי איפשהו שצריך כבר בטופס להציג מקום מגורים משואר. אבל איך אפשר להזמין מלונות אם עוד לא יודעים אם יאשרו ויזה? ..יש לבעלי סבא שם שכנראה נבקר, אז רושמים את הכתובת שלו? זה שנבקר סבא לא יפגע בסיכוים בכלל שיאשרו? או שבכלל לא מבקשים לכתוב איפה נגור?
6. בעלי שכיר ואני עצמאית. מה אני צריכה להביא כדי להראות קשר לארץ? חוץ מאישור עסק.
7. לפני שמוציאים כ1800 שקל על אגרות, יש טעם בכלל לנסות אם הדירה והרכבים רשומים על ההורים של בעלי? איך עוד אפשר להוכיח קשר לארץ?
בקיצור כדאי בכלל לנסות בתנאים כאלה או מראש לוותר ולטוס שוב לאירופה?

YosMan1

New member
תשובות

1. הכל באינטרנט
2. הכל באינטרנט
3. אם נרשמים כמשפחה אז קובעים תור אחד (עדיף מבחינה טקטית לדעתי) אם נרשמים כל אחד בנפרד אז קובעים תור בנפרד.
4. -10000 דולר?, באמת שזה לא קריטי.
5. רושמים את המקום הראשון שבו מתכוונים לשהות זה חסר משמעות, גם מלון שאתם סתם חושבים עליו ועדיין לא הזמנתם זה בסדר.
6., לבעלך: מכתב מהמעסיק באנגלית שאומר שהוא עובד ככה וככה שנים בתפקיד X, שהוא יהיה בחופש בתקופה Y ושלאחר מכן הוא חוזר לעבודה + תלוש משכורות.
לך: אישור מרו"ח באנגלית שיש לך עסק Y שנים והוא הרוויח X בשנה האחרונה.
8. בהחלט, אישור עבודה ואישור מרוח על עסק זה מספיק. אפשר גם לעשות הסכם שכירות עם ההורים על הדירה....

ezmeralda90

New member
חייבים

לכתוב כמה העסק הרוויח?? כי הוא חדש מאוגוסט של שנה שעברה, ובדוח שנתי האחרון דיווחתי על הפסד בגלל החומרים והציוד שקניתי :/ השנה כבר הרווחתי יותר וזה גדל.

Nרב

New member
אני מכירה בחורים צעירים בני 20+ שאישרו להם ויזה בלי שתהיה

להם שום דירה או עסק או תעסוקה קבועה. זה לא באמת מה שיקבע אם יתנו לכם ויזה. אם במקרה אתם מדעי אטום - זאת בעיה.... בקיצור תביאו כל מה שאפשר ותעשו את הרושם הכי טוב שלכם. סביר להניח שרק אחד מכם בכלל יוזמן לראיון כנציג המשפחה.
תמונה אגב אפשר לצרף לטופס המקוון מסלפי שאתם מצלמים בבית - תוודאו שהאיכות טובה, בתאורת יום ושרואים את כל פרטי הפרצוף שלכם. אצלי זה עבר מצוין.

ezmeralda90

New member
אנחנו לא מדענים חחח

אז מה קובע קשר לארץ אם לא דירה ואוטו?

YosMan1

New member
זה ששניכם עובדים בארץ זה כבר יספיק, אבל צריך להעביר מסר

שאין לכם כוונה להשאר זה הכל.
לכן עדיף להרשם כמשפחה ולבוא ביחד אם מבקשים.
בסופו של דבר זו החלטה במקום של הפקיד.
להיות נחמדים ומנומסים, להביא מקסימום ניירת ויהיה בסדר.
הורים בארץ זה חסר משמעות.
והכי חשוב לא לשקר בכלום, גם לא בערך.

ezmeralda90

New member
כן תשובות ענייניות ונכונות זה אני יודעת

יודעת. יש משמעות לתקופה הנוכחית? חסר טעם לנסות כרגע? או שזה בסדר?

YosMan1

New member
מה מיוחד בתקופה הנוכחית? בכל מקרה מאות אנשים מקבלים כל יום

ויזה לטיול לארהב ורובם במצב הכלכלי שלכם או פחות מזה.
אז באמת שאין לך ממה לחשוש.

ezmeralda90

New member
עוד שאלה

להירשם כמשפחה זה אומר לשלם על כל ה3 בבת אחת? או שאפשר לפחות לחסוך בנתיים את התשלום על הילד עד הרגע שנדע אם יאשרו לנו?

אבל אתם צריכים ויזה גם לילד. הוא אמנם לא יוזמן לשגרירות
אבל אתם תצטרכו להגיע שוב כנציגים שלו אם תרצו להוציא לו ויזה בנפרד. לא חבל לעמוד בתורים האלו פעמיים? תעשו הכול בבת אחת וזהו.

ezmeralda90

New member
אה צריך להגיע במקומו??

חשבתי אם לנו מאשרים אז פשוט אחרי זה למלא תפסים לשלם ולשלטח את הדרכון שחו וזהו..לא ככה ??

delma

New member
לא

לא מאשרים ויזה למי שלא מופיע בעצמו לראיון. ילד מתחת גיל 14 לא צריך לבוא לראיון, אבל אתם צריכים לבוא לראיון בשמו. כך שאם אתם רוצים ללכת שוב - זה עניין שלכם.

mom at work

New member
לא נכון, ילד מתחת גיל 14 לא חייב בראיון

אם אתם מוציאים לו ויזה ביחד איתכם, אתם מביאים את הטפסים איתכם לשגריריות. אם אתם מוציאים לו בנפרד - שולחים עם פדאקס (יש הסברים מדוייקים באתר)

זה כבר סדר עדיפויות שלכם. אני הוצאתי ויזה לי ולילדים במרץ
האחרון. התהליך לקח שעה וחצי, מהרגע שהצטרפתי לתור מחוץ לשגרירות ועד שיצאתי מהשגרירות עם אישור לוויזה. וזה היה ביום יחסית חלש לשגרירות.. לעבור את זה פעמיים בעיניי זו חוויה לא נעימה, במיוחד כשאני מגיעה מהצפון. אבל לי היה ברור מאליו שנקבל ויזה, כך שלא הייתה לי התלבטות.
אבל כן, אתם צריכים להביא בחשבון שתצטרכו להגיע שוב כדי לקבל ויזה לילד.

לאונידס

Active member
רק 1200 ולא 1900 (לא 1800)

אם אתם תעשו את הויזה לילד בנפרד אתם תצטרכו לשלוח את הבקשה בדואר שליחים, שירות שעולה כסף.
אני לא יודע כמה עולה, רשמתי 1900 רק כדי לסבר את האוזן, זו רק הערכה.

אם אני צדקתי בהערכת המחיר, ואם להערכתכם הסיכוי שתקבלו את הויזה קטן מפי 6 מהסיכוי שלא תקבלו - כנראה כדאי לחכות.
אם הסיכוי גדול מפי 6 - לא כדאי לחכות.

למעלה