מלון למשפחות ביוון לסוף אוגוסט

חיפאית88

New member
מלון למשפחות ביוון לסוף אוגוסט

אני יודעת אנחנו ממש באיחור אבל מחפשים איזה קלאב או ריזורט שווה ביוון/קפריסין לחצי השני של אוגוסט עבור משפחה מורחבת בהרכב של זוג מבוגר (קרוב ל-70), 5 מבוגרים (30-40) ועוד 5 ילדים בין הגילאים שנתיים ל-14.

אנחנו לא רוצים וילה ולא כל כך מתמצאים באזורים האלו ונשמח להמצות.
בינתיים בדקנו שניים שנראו ממש טוב Candia Park Village ו- Creta Maris Beach Resort בשניהם כבר אין מקום.
הצעות ממש יתקבלו בשמחה!

לאונידס

Active member
טיסות כבר יש?

מה הדרישות שלכם מהקלאב או הריזורט?
לא שיש לי רשימה של קלאבים אבל יותר פירוט יעזור לעזור

חיפאית88

New member
אין טיסות, יש יחסית גמישות בתאריכים

רצוי זה מה-17.7 ל-7 לילות (חדר או שניים מתוכם -4 לילות), אבל יש גמישות, קצת לפני או אחרי וקצת פחות לילות.
&nbsp
רוצים חוף פרטי למלון, מגוון בריכות (גם עם מגלשות כיפיות לגדולים וגם מתחם שמתאים לקטנטנים, עדיף גם פעילויות לבוגרים יותר (ראיתי שיש כאלו עם לימודי גלישה וכזה) ועם משחקיה לקטנים. חדר אוכל עם אוכל טוב ועדיף אם במתחם יש אפשרות לבונגלוז או בקתות ולא רק חדרים במבנה ראשי גדול ורצוי גם עיצוב "אותנטי".
לא כותבת פה מחיר נח, כי ברור לי שאנחנו מדברים על הכיוון הגבוה יותר בסקאלה ובטח כשאנחנו יחסית קרובים למועד המבוקש מאוד.

לאונידס

Active member
למיטב ידיעתי ביוון לפי חוק אין חופים פרטיים למלונות

אבל המלון יכול להציב שמשיות כסאות וכו' משלו ולהגביל את השימוש בהם לאורחים/למשלמים.
&nbsp
אתם יכולים לבחון את הקלאב מד
https://www.clubmed.co.il/r/Gregolimano/y?locale=en-IL
אבל כדאי לחכות להמלצות של כותבים אחרים לאופציוןת נוספות כי אני ממש לא מומחה למלונות עם מגלשות.
&nbsp
אופציה שאולי שווה לכם לשקול היא הפרדה בין פארק מים למלון,
ביוון יש המון חופים שיש בהם שירותים של ספורט ימי לסוגיו, בחלקם של המלון ובחלקם מועדונים נפרדים.
אפשר לקחת לינה קרובה מאוד לחוף כזה ויום אחד לצאת לפארק מים,
הפרדה כזו תגדיל לכם בצורה דרסטית את מבחר פתרונות הלינה.
אנחנו באחד הקיצים האחרונים סיימנו טיול יווני בכמה ימים בקורפו, הבסיס היה בחוף סידארי (יש כמה חופים מאוד יפים), יש מבחר מלונות בקרבה גדולה לחוף עם בריכות ופארק המים לא רחוק.
אם אתם מתחברים - שווה לשקול

חיפאית88

New member
תודה!

יש לך אולי את השם של המלון בקורפו?
וגם, איך מגיעים לשם, צריך עוד טיסה בתוך יוון?

dudi4321

Member
לקפריסין

לבדוק חברות תעופה Ryanair ארקיע, ויש חברה Tus שיוצאת לטיסה מחיפה.
ליוון לבדוק במנוע חיפוש Skyscanner. יש לאתונה ויש לסלוניקי thesaloniki

לאונידס

Active member
קורפו היה רק דוגמה לסבר את האוזן

המקום שאני לנתי בו ממש לא עונה לדרישות שלכם, הוא באמת היה אותנטי.
&nbsp
לא ביררתי מספיק את המגבלות שלכם:
1. מכיוון שאתם רוצים זמן קצר צריך טיסה ישירה. יכול להיות שאיים כמו קורפו לא יתאימו
2. האם אתם תשכרו רכבים לכל הקבוצה? איך תגיעו משדה התעופה למלון? אם לא תשכרו כנראה שתצטרכו מלון שגם מספק הסעה או לרכוש דיל דרך סוכנות נסיעות שגם מספקת העברות.
אתם גם יכולים ליצור קשר עם המלון ולברר לגבי העברות, למשל מלון כזה
http://www.booking.com/Share-7nfQLX
לחילופין אפשר לחפש עוד מישראל נהג עם רכב להרבה נוסעים שיבצע את ההעברה, אבל אני לא בטוח שבכוונתכם לבצע חיפוש כזה
&nbsp
בקיצור סוגיית ההעברות קריטית, בואי נראה מה בא בחשבון ומה לא.

חיפאית88

New member
כנראה שנשכור רכבים

זה כנראה גם הפתרון הכי בטוח מבחינת הילדים הקטנים. לנו לפחות קשה להיות 4-5 ימים רק בבריכה או בחוף ובטח נרצה לטייל קצת, בטח אם נהיה בכרתים אני ארצה לנסוע לקנוסוס וכזה...
&nbsp
לגבי טיסות- כן, רק ישירות. גם בגלל שיש ילדים קטנים ומבוגרים שכבר קצת קשה להם טיסות והסתובבות בטרמינלים,,,

לאונידס

Active member
אם כך ההמלצה שקיבלת לקפריסין נראית לי טובה

תתחילו בחיפוש לינה כמו זו שנתתי לך בלינק, תראי אם את מוצאת משהו מתאים.
יש להקפיד על לינה רק בקפריסין הדרומית ולא בשטח הטורקי.
אמנם יש הבדל בין 10 דקות נסיעה מהשדה למלון לשעה נסיעה אבל בסך הכל האי לא גדול כך שכמעט כל הריזורטים יתאימו.
אין בעיה להתחיל את החיפוש ב booking hotels או expedia כדי לקבל התמצאות כללית, אפשר להזמין דרכם או ישירות באתר המלון. אפשר גם פשוט לחפש בגוגל או מנוע חיפוש אחר.
&nbsp
אחרי שאיתרתם לינה פוטנציאלית אתם צריכים טיסה.
יש לא מעט חברות שטסות לקפריסין, לניקוסיה או לפאפוס.
ראיין אייר ארקיע TUS ואפילו אל על.
&nbsp
לשכור רכב גם כן אפשר עצמאית.
&nbsp
הנסיון שלי אומר שמהרכבת חבילה עצמאית אני מקבל את התוצאה הטובה ביותר אבל אתם יכולים כמובן לגשת לסוכן ולבקש מכם להרכיב לכם חבילה שתכלול טיסה לינה ותחבורה או שניים מהם והשלישי תרכשו לבד.
אגב דרך expedia ניתן גם לרכוש חבילה של כמה מרכיבים.
&nbsp

חיפאית88

New member
תודה רבה!

אנחנו תמיד מרכיבים חבילה עצמית זה לא מבהיל אותנו, רק לרוב לא לכל כך הרבה אנשים וכזאת כמות חדרים...

היי לאונידס, האם היית בקלאב מד שבקישור?

האם הוא מומלץ?

והאם נכונה השמועה שבספטמבר זו סוף עונת הפעילות ואז המחירים להזמנה במלון הזה יורדים דרסטית?

לאונידס

Active member
כתבתי שלא הייתי וכדאי לקבל המלצות מבעלי ניסיון

כשנתתי את הקישור המחירים היו זולים יותר בשבוע האחרון של אוגוסט לעומת השבועות לפניו, תכנס לקישור - המחירים מפורסמים.
אפשר גם להתקשר אליהם, בכל פעם שאני פניתי לסניף בארץ הם היו נעימים ואינפורמטיביים.

נכון, זה מאוד מאוחר להזמנות

לכרתים מגיעים בעונה (חצי שנה) כ-3.500.000 תיירים, מהם (ב-2017) 242.000 ישראלים, למעל 10.000פתרונות דיור (בתי מלון, צימרים, מלונות דירות, אכסניות) .

ההצעה שלי כיוון שאין לי מידע על רמת התפוסה של בתי המלון, תתקשרו לחברת "זקרוס טורס" (פנו בכתב באתרם, תפרטו מה אתם מחפשים ולמחרת תתקשרו בטלפון) שהם ימצאו לכם מלון לפי צרכיכם ויבצעו לכם את ההזמנה.

WWW.ZAKROSTOURS.COM

naama136

New member
כרתים

היי ניתן עדיין להשיג חדרים לתאריכים האלה לריזורטים מעולים...
מה התקציב שלכם בערך?

למעלה