אגם גארדה

lirannm

New member
אגם גארדה

היי , מתכנן את הטיול הבא
איזור אגם גארדה , זוג בני 30 , 5 ימים + -
1.האם חודש מאי זו תקופה טובה?
אנחנו לא מחפשים להיכנס למים אבל מנגד לא רוצים שירד עלינו גשם בטיול.
2.מה נסגר עם מחירי השכרת הרכב באיטליה? מסקירה קצרה נראה שדי יקר שם (או שלא חיפשתי טוב)
3.המלצות לכיוון מסלול בכללי , מאיפה להתחיל ולאן להתקדם , איפה לנחות ומאיפה להמריא?
4. המקומות שהכי הכי ?
5.תודה רבה.( מפתיח לתת פוסט עם מסקנות כמו אחרי כל טיול.)

נתחיל בזה שאני מאוד אהבתי את האיזור

הייתי שם שבועיים עם המשפחה
1. מזג אויר - גוגל מראה לי טמפ של 74/56 לחודש מאי שזה מעולה לדעתי
2. אנחנו שכרנו רכב והיה נראה לנו מחירים סבירים אז לא יודעת
3, 4 - אני אוהבת לנחות במקום שאני רוצה לטייל גם בו יום לפני הטיסה חזרה, אז אנחנו נחתנו בונציה ולפני הטיסה הביתה טיילנו יומיים. אתה יכול גם לנחות במילנו ולטייל שם יום. אני חושבת שהמרחק די דומה מאגם גארדה
&nbsp
אנחנו ישנו שבוע בדרום האגם, בסירמיונה, שהיא מאוד חמודה. וישנו שבוע בצפון האגם בריבה דל גארדה.
אני אישית אהבתי יותר את ריבה, ישנו בעיר העתיקה שם אז מאוד אהבתי את המלון ואת המיקום שלו. יותר אהבתי את האוכל, בריבה היתה סוףסוף פיצה שהיתה טעימה לי, וגם ג'לטו שהיה טעים לי. בסירמיונה התרשמתי שיש הרבה יותר משפחות עם ילדים ובכלל יותר תיירים והאוכל היה פחות טעים לטעמי
&nbsp
לגבי לטייל, מלבד שתי העיירות שציינתי יש עוד מלא עיירות בדרך שאפשר לעצור בהן לקפה ואוכל והסתובבות.
ואז אתם צריכים לחשוב אם אתם רוצים לעשות טיולי יום לורונה, לונציה או לצפון.
אתם אמנם בלי ילדים אבל אם אתם אוהבים פארקי שעשועים ומים אז יש את אלה כמובן.
&nbsp
ונציה היה נורא כיף לבקר, לקחנו טור מודרך בארמון הדוג'ים שהיה מרתק וביקרנו במקומות התיירותיים. כיף שהיא כולה הליכה.
ורונה, ונסענו לשמוע אופרה בקולוסיאום שלהם ערב אחד. האופרה שם אמור להיות חוויה מדהימה למי שאוהב. אני פחות אוהבת אופרה, קניתי את הכרטיסים בעיקר בשביל בעלי והוא מאוד אהב. לא טיילנו בה מעבר לזה
&nbsp
טיילנו צפונה, טיולי יום של כמה שעות מריבה דל גארדה שהיו כיפיים מאוד, מאוד מאוד אהבתי את האיזור צפונה, הנוף מדהים, פחות תיירים. הצלחתי שם לדבר יותר עם לוקלז, אפילו יצא לי לשבת עם חבורת רוכבי אופניים באיזו מסעדה ולדבר על פוליטיקה קצת ובאיטלקית שבורה... עשינו שם מגלשות כאלה בהר שהיה מגניב לגמרי, מאוד ממליצה, שעה וחצי נסיעה מריבה דל גארדה.
&nbsp
באחד הערבים השארנו את הילדים ונסענו לאכול א. ערב מצוינת בטירה, חצי שעה נסיעה מהמלון. נדמה לי שלמסעדה בטירה יש כוכב מישלן, בכל אופן מאוד אהבנו. אם תרצה אני אנסה לחפש את השם שלה.

עוד המלצה למקום שהפתיע אותי

פארק מים תרמיים שלא היו לי ציפיות והיה ממש חמוד, עם מים חמים שיהיה מצוין לעשות במאי. אנחנו הגענו שעתיים לפני הסגירה אני חושבת ולכן שילמנו פחות אבל זה ממש מספיק זמן.
נקרא באיטלקית parco termale del garda

lirannm

New member
תודה רבה שוקולד סגול

והאם לא טיילת בורונה כי היא פחות מעניינת או בשל אילוצים של הטיול?

אני ויתרתי על ורונה כי היינו רק שבועיים ולא

קראתי משהו עליה שנדלקתי עליו. עניין של עדיפויות..

מאי יכול להיות תקופה נפלאה, זה שיא האביב. אבל כמובן,

אי אפשר לשלול אפשרות של גשם באף חודש. צריך לקוות שלא יהיה. ואם יהיה, בקרו בוורונה, פאדובה, ויצ'נצה, מנטובה, טרנטו, ונציה, אחת מאלה שאפשר לבקר בהן גם בגשם כי יש מה לראות גם בחללים סגורים. ובדקו עד כמה מנטובה קרובה, לדעתי יותר מוונציה ואם אכן, ותרו על ונציה לטובתה, מנטובה נפלאה, כמו גם ורונה כפי שכר ציינתי. בוונציה בקרו ליותר מיום אחד בטיול אחר.
נראה לי שהמקום לנחות בו הוא מילנו. אם אין אופציות טובות, ונציה גם, בולוניה אולי.

אני גם מאוד אוהבת את הבלוג של רוסי ומשתמשת בהמלצות שלה

כדי לתכנן טיולים שלי. אז הנה למשל:
http://rossiwrites.com/italy/day-trips-italy/best-towns-lake-garda-italy

וגם זה. לדעתי האופציות 4,5, 7, 8, ו-10-13 יכולות לתת לכן רעיונות. יש פה גם חזרה קצת על הלינק הקודם אבל אדרבא, יעזור להחליט.
http://rossiwrites.com/italy/verona/day-trips-from-verona-italy

aditami

New member
טיול באגם גארדה

היי,
טיילתי בצפון איטליה ובאזור גארדה פעמיים, פעם חופשה זוגית ופעם עם ילדים. בשתי הפעמים טסנו למילאנו עם אלעל. כיום יש כבר טיסות זולות יותר לואו-קוסט למילאנו - שדה התעופה מלפנזה או ברגמו. איזיג'ט, RIANAIR ועוד מוצאים לשם טיסות. חשוב להביא בחשבון שטיסות הלואוקוסט פעמים רבות בשעות שאינן נוחות, לפנות בוקר או באמצע הלילה, ואז תצטרכו ללון בסמוך לשדה התעופה.
אחד הימים המוצלחים ביותר בטיול היה הטיול לפסגת הר מונטה באלדו ברכבל, ולאחר מכן למפלי וארונה. הרכבל למונטה באלדו יוצא מהעיירה מלצ'סינה, בצפון מזרח האגם. ומסתובב על צירו תוך כדי נסיעה, וכך הנוף הנשקף עוצר נשימה.
מפלי וורונה - למקום קוראים: Parco Grotta Cascata Varone. זה נמצא בצפון אגם גארדה, מעל ריבה דל גארדה.
כאן יש לך את סיפור הטיול המשפחתי שלנו לאגם גארדה, ובו לא מעט המלצות לאתרים ואטרקציות:
http://www.metaylimbkipa.com/family-trip-in-lake-garda
מומלץ גם לבקר באגם קומו או מאג'ורה, אנחנו היינו שם יממה מופלאה:
http://www.metaylimbkipa.com/family-trip-in-lake-como/

למעלה