מישהו פה היה במלון doubletree-guest-suites-times-square?

מישהו פה היה במלון doubletree-guest-suites-times-square?

הוא יקר יחסית, אבל חשבנו להזמין מקום במלון הזה, בעיקר בגלל שהוא מציע סוויטה, וככה נוכל להימנע מהזמנת 2 חדרים.
מישהו פה שהה בו? מכיר? יש המלצות, או אולי אזהרות לגבי המלון?

https://www.booking.com/hotel/us/do...452e7e80c7330097;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl

דניאלה1311

Active member
מנהל
הרשת כשלעצמה רשת טובה
לנו בה מספר רב של פעמים במקומות שונים בארה"ב בעיקר בגלל הסוויטה כמו שכתבת. אנחנו נוסעים בהרכב של 4 ממוברים ושני ילדים וזה מאד נוח. מה גם שאפשר לבשל ובעיקר מקבלים עוגיות שוקולד צ'יפס בכניסה למלון (מקוה שעדיין עושים זאת).

מה אומרות הביקורות בטריפאדוויזר ? גם על זה הייתי מסתמכת בתנאי שלא תתייחסי לביקורות בסגנון האם יש או אין ביצה בארוחת הבוקר (סתם לדוגמה) או שהפקיד קבלה היה לא סימפטי. עבורי קובעים רמת הנקיון, הרעש, והנוחיות. לכן אני קוראת בקפידה חוות דעת. אני מתנצלת שאנני יכולה לקרוא עבורך כי חזרתי אתמול אח"צ משלושה שבועות חופשה בארה"ב. ואני עדיין המומה ובג'ט לאג נוראי.

תודה דניאלה

את עוגיות השוקולד-צ'יפס אנחנו אמורים לקבל, לפחות לפי מה שכתוב באתר שלהם

הביקורות בטריפאדוויזור טובות (היה כתוב שהחדשרים קצת מיושנים, אבל גם היה כתוב שיש מטבחון קטנטן, שזה חשוב לנו) ובבוקינג ממש מעולות (המלון קיבל ציון 8.2), אני יודעת לסנן ביקורות מהותיות לבין כאלה שמתלוננים ש"העוגיות השוקולד-צ'יפס החינמיות היו יותר מידיי מתוקות", ובכ"ז-הייתי שמחה לשמוע ממישהו שהיה במלון הספציפי הזה, ובגלל זה שאלתי פה...
תודה רבה על זה שטרחת וענית לי (ועוד עם ג'ט-לג). ברוכה השבה

Nרב

New member
למה, למען כל שם, צריך מטבחון בניו יורק? תוותרי על זה תאמיני

לי, תעבדי פחות. יש שם באמת הכל בהישג אצבע.

הייתי בנ"י כבר פעמיים, בכל פעם כמה שבועות,

ואכלתי כל יום בחוץ: בוקר צהריים וערב ובין לבין.
נכון שהיה טעים ומגוון, אבל זה אף פעם לא כלל, לדוגמה, סלט טרי (פשוט ובסיסי מאוד)
דווקא בגלל זה מתחשק לי מידי פעם להתארגן עם ארוחת בוקר קלילה או משהו לאכול בערב אחרי יום שיטוטים ארוך ומתיש.
אין לי שום כוונה לעמוד ולבשל אפילו ספגטי, אבל לחתוך כמה ירקות/להכין סנדוויץ' ביתי זריז עם חביתה - זה דווקא כן.

לאונידס

Active member
אני לא מת על לינה בטיימס, רועש מידי בשבילי

במקרה ובכל זאת לן שם אני מבקש לינה בקומה גבוהה בחדר פנימי.
מבחינת נוחות גישה לאטרקציות, אם אתם פעם ראשונה במנהטן כנראה שיהיה טוב לכם.
&nbsp
לא לנתי במלון הספציפי הזה, יש יותר מ 2000 חוות דעת, ממליץ כמו דניאלה לעבור על הביקורות שחשובות לכם.
למשל אם אתם לא באים עם רכב ביקורות על חניה לא חשובות לכם, אם אתם כן רוצים ארוחת בוקר במלון אז ביקורות על הארוחה כן חשובות וכו'.
&nbsp

הלינה בטיימס סקוור נבחרה בגלל המיקום המרכזי.

נהיה שם מעט מידי זמן (לטעמי), אז העדיפות היתה להיות הכי קרוב שיש למרכז התיירותי, ועם גישה טובה לסאבווי.
תודה!

דווקא ארוחת בוקר לא כלולה שם

אבל זה לא משנה לנו.
אנחנו שומרי כשרות, אז נוכל לאכול ארוחת בוקר בהרבה מקומות באיזור, ולקנות מוצרי חלב וכו' בסופר.

בינתיים הזמנו את החדר עם אפשרות ביטול, כך שעוד יש זמן להתחרט.
תודה על התשובה!

iris mom of two

New member
כמו דניאלה לא מכירה את הספציפי

ממזמן לא נשארתי במלון בעיר. אבל מכירה את האזור ואת הרשת.
&nbsp
הרשת טובה למדי. ובהחלט תספק את מה שתצטרכו. המיקום, לדעתי נוראי, אבל אני ממש לא סובלת את טיימס סקוור, שלדעתי הזור התדרדר מאד מאז שג'וליאני עזב את רשות העיר. עדיין בטוח מספיק, אבל לא כמו שהיה תחת בלומברג וד'וליאני ועוד כמה שנים יחזור למה שהיה בשנות ה80.
&nbsp
אבל, אני בטוחה שתהיו בסדר, והמלון אטום מספיק לרעש. זה כן יהיה נוח לברודווי וכדומה. וכן, יש תחנת רכבת ממש מחוץ למלון.

Nרב

New member
איך האיזור התדרדר? לא חשתי בזה בשנים האחרונות כשביקרתי...

iris mom of two

New member
יותר מלוכלך

כל הדמויות שמבקשת כסף לתמונה, שזה סתם אנשים שזה הגיג שלהם, בלי שום אישור.
&nbsp
לא הייתי שם כבר כמה שנים, אני נמנעת מניו יורק, אבל ההרגשה היתה פחות נעימה

Nרב

New member
טוב האמת שגם אני לא מתה על טימס סקוור אבל לא היו לי חוויות

כאלו כשעברתי שם בשנים האחרונות, ואם היו כנראה שהתעלמתי ושכחתי. אני מעדיפה לחרוש את דרום העיר
הנה מסלול לדוגמא שעשיתי (הקלטה בGARMIN)

iris mom of two

New member
גם אני אוהבת יותר את האזור ההוא

אם אני בניו יורק בדרך כלל יוצא לי לבלות באיסט ווילאג'. בעצם הייתי בניו יורק בנובמבר או דצמבר. נשארתי רק מתחת לרחוב 14. חוץ מנהיגה, אבל זה לא נחשב

לפני כמה שנים לנתי באיזור במלון אדיסון

והמיקום, בשבילי, היה מושלם.
כנראה שזה באמת עניין של טעם

למעלה