דעתכם לגבי מסלול בצפ'-מז' ארה"ב והסביבה

הקיזומ

New member
דעתכם לגבי מסלול בצפ'-מז' ארה"ב והסביבה

מעוניין במסלול טיול (נסיעה ברכב ועצירות ללינה) בצפ'-מז' ארה"ב (ואולי קנדה) בתחילת אוגוסט הקרוב למשך 4-5 ימים.
לפני כמה שנים קיבלתי כאן הצעות ליעדים באיזור זה. נק' המוצא: ניו יורק.
חשבתי על מסלול שיורכב מהיעדים הבאים, או חלקם (משמאל לימין):
Shelburne Falls, Kancamagus Pass, Franconia Notch, Burlington, Lake Champlain, Adirondack Mountains, Kingstone, Canada, Naiagara Falls, Ithaca Falls​
וחזרה לארץ (מניו יורק?).

ברור לי שהרשימה צריכה לעבור סינון.
אני מאוד אוהב לנסוע במקומות/מרחבים חדשים. מאד אוהב לראות טבע ונופים, וגם אוהב לטייל במסלולים בטבע (במקרה זה, מסלולים קצרים).
על מה הייתם ממליצים/מוותרים?

האנפה

New member
אחרי הניאגרה

מפלי אית'קה נראים הרבה פחות מרשימים... האוניברסיטה והגנים הבוטניים לעומת זאת שווים סיור

Nרב

New member
שמורת האדירונדק מהממת, אני עוד זוכרת בית מלון על האגם

באחת הערים שהברווזים הגיעו עד אלינו, חולמת לחזור לשם.... אבל הסתובבנו באיזור הזה כשעשינו טיול בניו אינגלנד שלא כלל הגעה לניאגרה.

הקיזומ

New member
תודה. אשמח לקרוא הצעות נוספות.

בין אם לביקור או לויתור (מהמסלול שכתבתי)

iris mom of two

New member
זה המון

כל חלק בטיול זה יומיים...
&nbsp
גם יש לי הרגשה שאין לך הערכה של מרוחקים. תסתכל על מפה. תחליט מה עדיף, ההרים הלבנים או ירוקים. לא צריך את שניהם.

הקיזומ

New member
אבל זה בדיוק העניין..

אני מבין, וכתבתי, שיש צורך להוריד מן הרשימה.
השאלה היא מה.

(בהרים הלבנים הייתי ולא מתכוון לטייל שוב אלא רק אם אכן שווה לנסוע
בדרך החוצה את האיזור)

iris mom of two

New member
לא שווה לנסוע עד לשם בשביל זה

אני אוהבת את הקנגמנגס, אבל לא הייתי יוצאת מדרכי רק בשבילה.
&nbsp
מה שהייתי עושה, אולי זה לעלות על 91 עד להרים הלבנים, ואז לנסוע על חוף לייק שמפליין, דרך מידלבורי שזו עיירה נחמדה לעצור בה לשעתיים שלוש, לברלינגטון. ישנה לילה בברלינגטון, מבלה קצת במדרחוב, אולי כמה טיולים קצרים. יש שם מסעדות מעולות, תגיד מה אתה אוהב אני אמליץ.
&nbsp
ממשיכה לקנדה ופונה מערבה לכוון המפלים, אם מאד בא לך לראות את הניאגרה. זה בהחלט מרשים! אבל מאד תיירותי, יותר תיירות מטבע. משם יורדת בניחותא חזרה לניו יורק. באתיקה הייתי ליום,, היה חביב אבל נראה לי שיהיה לך המון חזרה על מה שעשית

למעלה