בחמישי בבוקר נפתחת המכירה באיזיג'ט לחורף

• פותח הנושא Nרב
  • פורסם בתאריך

לאונידס

Active member
איכשהו בהרבה תוכניות כלכליות בטלויזיה נדלקו על העניין

בין אם רק על שחרור הטיסות של איזיג'ט ובין עם כתבה שאיזיג'ט במרכזה אבל דיברו גם על חברות אחרות כמו ראיין.
&nbsp
עד היום הייתי רגיל לשמוע מהם המון דגשים על החסרונות של חברות במחיר נמוך, לפעמים גם חסרונות שמזמן לא רלוונטים ולפעמים חסרונות מומצאים.
משום מה לפחות בכתבות שאני ראיתי (ולא ראיתי את כולן) פתאום לא היתה שום התייחסות לחסרונות - גם רלוונטים.
למשל סיפרו על טיסה בראיין בחמישה אירו לקפריסין. לא סיפרו שצריך גם טיסה חזור כך שאנשים עשויים לא להבין שמדובר בכיוון אחד, מאוד הצניעו שמדובר בנובמבר וכו'.
&nbsp
אני תוהה מה גרם לשינוי מדיניות של 180 מעלות.

Nרב

New member
קשה להתעלם מתופעה שאנשים שפעם נסעו פעם בשנה-שנתיים

קופצים עכשיו 5-6 פעמים בשנה לסופש באירופה. זה לגמרי מטורף

לאונידס

Active member
לדעתי די טבעי שהשילוב של מחירים מאוד גבוהים בישראל

עם המוגבלות הטבעית באטרקציות, ברור שבישראל יש פחות מאירופה,
ואפשר לתבל גם עם הרצון בניתוק, רצון לחוות מקומות שונים עם ריח טעם ומראה שונה,
&nbsp
יביא לכך שאנשים יסעו יותר לחו"ל.

Nרב

New member
זה מה שמביא אותי לטוס בהחלט. אין מצב שאוציא 2000 ש"ח ללילה

בארץ לכל המשפחה (אנחנו חייבים שני חדרים, כמעט ואין במלונות כאן חדרי משפחה שזה הזוי), כשהוצאתי סכום דומה לסופ"ש בברלין לזוג (עלה לנו 700 דולר בדצמבר שעבר טיסות ומלון). ואני גם כבר לא בגיל של להתפשר על לינה בקיבוצים על מיטות פח, שמיכת צמר ומקלחון 80*80. מעדיפה חופשה נורמלית שתעלה אותו דבר ברודוס אבל עם כל כך הרבה ערך מוסף במיוחד עבור הבנות שלי (הילת הטיול לחו"ל, פארק מים, קצת שופינג וכו').

יותר מזה...

כמו שאמרתי לחבר לפני יומיים: בחג אין תחבורה ציבורית, וכדי לצאת לבר בתל אביב אני צריכה לשלם מוניות במחיר מופקע - במחיר של המוניות פלוס הקוקטייל ומנה קטנה שהוא הזמין בבר יכולתי לטוס לואו קוסט לבודפשט ואפילו לכסות מחיר לינה של לילה באכסניית תרמילאים בעונה הזו עם אוטובוס הלוך-חזור מהשדה, ושם הברים במרחק הליכה והרבה יותר זולים ואני לא תלויה בדעתה של הרבנות אם מותר לי להתנייד בתחבורה ציבורית או לא.

guinness76

New member
אגב ראיין עשו פה 2 מהפכות רצינית

שאנשים פחות מודעים אליהן :
1. בגלל שהמחירים שלהם כ"כ זולים ללאו קוסט כל שאר הלאו קוסטים המתחרים די הורידו מחירים בעקבותיהם למרות שאין תחרות בינהם על הקווים.

2. וזה היותר יפה שנמל התעופה בפאפוס הוא נמל בינלאומי ובקלות אפשר למצוא משם טיסות המשך לכל יעד אחר באירופה שוב עם ראיין במחירים מגוחכים כרגיל...

כמובן שלאו קוסט לא מתאים לכולם אבל מי שמתאים לו מרוויח בענק.

למעלה