דבלין - איפה מוצאים מידע מעודכן?

דבלין - איפה מוצאים מידע מעודכן? טסים עוד חודש לדבלין. בן הזוג נשלח לנסיעת עבודה, ואני מצטרפת ל3 וחצי ימים (שישי עד שני). התחלתי לחפש מידע אבל רוב הדברים שאני מוצאת (כולל כתבות ב"למטייל") הן בנות 8 שנים בממוצע. פחות בעייתי כשמדובר בכנסיות, נניח, קצת יותר בעייתי כשמדובר בהמלצות על חנויות לקצת שופינג.
אשמח לקבל טיפים מעודכנים למה ואיפה כדאי לעשות ב3 ימים בעיר, וגם הפניות למידע מעודכן יחסית (כבר הייתי מוכנה אפילו להשקיע בספר, אבל גם הספרים הקיימים בעברית הם משנת 2010
)
ובכלל, כל מי שבא לו לספר לי משהו בנושא - אשמח

תודה!

כדאי שיהיה. נכון שלא תמיד אתרים של משרדי תיירות בנויים הכי
ידידותי, זו בעיה כאובה קצת באיטליה, עם חריגות פה ושם. אבל באמת, איך אני יכולה לדעת אילו תערוכות יש תיכף, אם אני לא פותחת את האתר של משרד התיירות בבולוניה? יש להם את הכל, אחת-אחת, כולל עתידיות. אין מקום אחר שאני יכולה להשיג את המידע הזה.

מאוד אהבתי את ה-4 ימים שעשיתי בדבלין לפני 4 שנים ויום אחד אחזור, יש לי משפחה בקרבת מקום. אמנם ביקרתי לצורך חתונה ולא היה לי יותר מדי זמן אבל אשמח לשוב ולא כי "צריך".

או אם יש יריד מסוים שלא ידעתי עליו, במיקום שלא ידעתי עליו
רק שם אני יכולה למצוא את המידע. כלומר הוא נמצא באופן מרוכז באתר אחד.

butwhy

New member
היינו לכמה ימים לפני 4 שנים
ממליצה על ה-free walking tour של New Europe אם את אוהבת כאלה (אנחנו חובבי הז'אנר, והחברה הספציפית הזו).
מבחינת קניות אני זוכרת שיש שם את Penneys שזה בעצם פריימרק (אותה רשת), אבל אם תכתבי יותר מה את מחפשת אשאל חברה שגרה שם והיא שופוהוליקית :)
זוכרת שיש שם גם כנסיה שבמסגרת הסיור בה אפשר להתנסות בצלצול בפעמונים, חוויה חביבה. אם זה מעניין אותך אחפש את השם.

האמת שכן, עשינו סיורים חינמיים בברלין והיה מוצלח מאוד. אבדוק
את פריימרק כמובן כבר גיליתי
הפתיע אותי לגלות שאירלנד היא בעצם המקור של פריימרק בעולם, ממש לא ידעתי את זה. את הכמה שעות שלי שם אשמור ליום האחרון. לא בטוחה עד כמה באמת יהיה לי עוד זמן לקניות חוץ מזה, מה גם שאני לא בטוחה שכ"כ זול שם. אבל אם יש המלצות לחנויות בגדים ונעליים מעניינות ולא יקרות (גם לי וגם לילדים), אשמח מאוד לקבל.
תודה!

butwhy

New member
חנויות
החברה אמרה שזה בעיקר פניז, ושלפעמים אפשר למצוא מציאות גם בTK maxx. יש שם גם חנות דיסני אבל אני מניחה שזה לא זול..
תהני!

מיקהפ

New member
לצלצל בפעמון בדבלין? אני זוכרת בקורק.
אם יש כזו בדבלין - מתנצלת,
בקורק בטוח, אם אני לא טועה, גם מוכרים משהו שכתוב עליו צלצלתי בפעמונים של קורק.
וגם מהזמן האחרון, דבלין.
[URL]http://milimvetiulim.bloger.co.il/262953[/URL]

butwhy

New member
לצלצל בפעמונים בדבלין
אנחנו עשינו את זה ב-Christ Church Cathedral

oren1947

New member
3 ימים ואת מחפשת חדשות..הטמפל בר נמצא באותו מקום
ורחובות הקניות[ Grafton Street] [ו Henry Street]גם הם לא הועברו..
ואותו קניון קטן במרכז.
ואולי אפילו אותו נגן בנג'ו מנגן בבר אוליבר

Faria

New member
געגועים לאוליבר בר
היה הבר הקבוע* שלי ב4 ימים בדאבלין במאי 2005.
אבל אז היו שם נגנים אחרים מאלה בסרטון שלך.
הייתי צריך לבדוק מה זה אוליבר אגב, כי מבחינתנו באותו טיול זה היה "הבר הירוק".

*בר קבוע - בר שבו הייתי כל ערב, אבל כל ערב היו עוד לפחות עוד 2-3-7 בארים.

אני מחפשת מידע מעודכן. כמו שאמרתי - ברור שכנסיות לא זזו
רבעים לא שינו את מיקומם. אבל בארים/מסעדות מומלצים זה לא דבר קבוע, שעות פתיחה של מוזיאונים או חנויות יכולות להשתנות במהלך 10 או 8 שנים, רשתות חדשות נכנסות (קצת שופינג, למה לא?) ובנושאים האלו לא כדאי להסתמך על כתבות ומידע משנת 2010. שזה פחות או יותר מה שמצאתי בעברית.

למעלה