טיסה לברלין- UP, germania או easy jet?

Dog Lover 26

New member
טיסה לברלין- UP, germania או easy jet?

היי חבר'ה,

טס בקרוב לברלין, להפתעתי ולצערי גיליתי שאין טיסות רגילות לשם אלא אך ורק לואו-קוסט / טיסות במטוסים צרי גוף וצפופים.

מבחינת טיסות ישירות - רק UP , easy jet ו- germania טסות ליעד. רציתי להתייעץ איתכם איזו חברה הכי פחות גרועה מבחינת נוחות הטיסה והמושבים? אני בחור די גבוה וסובל מבעיות גב, חשוב לי למצוא את האפשרות הכמה שפחות גרועה...כמובן שאני מדבר רק על טיסה במושבי ה-XL בכל החברות.
(טיסה הלוך לא אופציונלית בחברת germania עקב השעות)

תודה מראש.

טסנו כמה פעמים באיזי ופעם אחת באפ

תמיד במושבים עם המרווח המוגדל
בעלי 1.82 והסתדר מצויין באיזי
האמת שלגבי אפ אני פחות זוכרת אבל היה בסדר כנראה

לאונידס

Active member
אני לא רואה הבדל גדול, לך על מה שמתאים בשעות והכי זול

תקפיד לבדוק לפני שאתה מוסר פרטי אשראי שאכן תפסת מושב XL.

Dog Lover 26

New member
תודה , פשוט הבנתי שבאיזי ג'ט...

החליפו את הכיסאות במטוסים לכיסאות ממש דקים ללא אפשרות להשעין את הכיסא אחורה. אינני יודע אם גם ב-UP זה כך, אך זה נשמע ממש סיוט לטוס כך 5 שעות...

לאונידס

Active member
נכון, באיזיג'ט לא ניתן להטות את הכסאות

להערכתי באל על בכל המטוסים ניתן להטות את משענת המושב, ישנם מקומות ישיבה ספציפיים כמו ליד יציאות החירום בהם לא ניתן..
עובי הכיסא לא נראה לי רלוונטי.
באיזיג'ט לא מחליפים את הכסאות, הם מחליפים מטוסים יחסית מהר (צי מטוסים צעיר) וכמעט כל המטוסים שלהם זהים.
אתה יכול לבדוק באתר הזה
https://www.seatguru.com/
ביקורות על הושבה בחברות תעופה.

Dog Lover 26

New member
הבנתי, אם כך זה מאוד קריטי...

כיוון שמלכתחילה כל כיסאות ה-XL בכל החברות ממוקמים ליד יציאות החירום, תקנו אותי אם אני טועה.
&nbsp
לגבי איזי ג'ט:
&nbsp
https://mediacentre.easyjet.com/en/...-delivery-of-new-more-efficient-186-seat-a320
&nbsp
הבנתי משיטוט ברשת שכיום כל מטוסי ה-A320 מצויידים בכיסאות הללו. קראתי בחוות דעת שאנשים רשמו שהטיסה בלתי נסבלת ושיוצאים עם כאבי צוואר וגב.

לאונידס

Active member
הכסאות שלהם לא נראים לי שונים מהותית משל חברות אחרות

כולל אלו בשירות מלא, למעט העניין של הטיית המשענת.
אני מתכוון גם מול ה 737 של בואינג.
אני טס איתם די הרבה, לא זוכר אנשים שיוצאים מהמטוס בצליעה.
&nbsp
כל אחד והרגישויות שלו, תספר במה טסת בעבר ואיך היתה החוויה וננסה להשוות.
&nbsp
לגבי חוסר האפשרות להטות מושב בחברות שאינן איזיג'ט, הכוונה לכסאות שמשענת שלהם נמצאת לפני דלת החירום, הגב של הנוסע - לא הרגליים.
תכנס ללינק שנתתי, תמצא את המטוס שרלוונטי לך, אם תצביע עם העכבר על הכסא הספציפי תקבל את הפירוט
&nbsp

Dog Lover 26

New member
אז זהו, שכבר נכנסתי לאתר הנ"ל מזמן ו..

תודה על המענה.
&nbsp
לפחות במטוסים של איזי ג'ט, לא רשום על הכיסאות not recline. מה שכן, קראתי באתרים כמו - trip advisor , שם כבר יש חוו"דים שאומרים שבכל המטוסים שלהם ללא יוצא מן הכלל, הכיסאות לא ניתנים להטייה.
&nbsp
UP בכלל לא נמצאים באתר כך שאין אופציה לבדוק.
&nbsp
נסעתי בעבר בטיסות רגילות של אל על, מטוסים רחבים, תמיד היה ניתן להטות את הכיסא אחורה, הרווח של הרגליים לא היה טוב במיוחד, אך אלו היו מקומות רגילים ולא XL.
&nbsp
בכל אופן, אם בכל מטוס שקיים הכיסאות שליד מעברי החירום אינם ניתנים להטייה, אז השאלה פה היא רק באיזו חברה המושבים יותר נוחים, כיוון שאני מתכוון לטוס רק באותם מושבי XL שלמיטב הבנתי ממוקמים תמיד רק ליד יציאות החירום - תקן אותי אם אני טועה.

לאונידס

Active member
נראה לי שקצת בלבלתי אותך, בוא ניישר קו

1. באיזיג'ט כל הכסאות לא ניתנים להטיה.
2. לגבי חברות אחרות, אין כלל כזה שאומר שכסאות XL לא ניתנים להטייה, להערכתי ברובם כן אפשר להטות את הכיסא.
אם הדלת לפני הכסא, במקום בו נמצאות הרגליים של הנוסע, אז הכיסא ניתן להטיה.
אם יש גם דלת מאחורי הכיסא, במקום בו נמצא הגב של הנוסע, אז הכיסא לא ניתן להטיה.
אי אפשר לדעת אם לא רואים את המפה של המטוס.
3. נכון, מבחינת האתר אין UP, יש אל על. תבדוק אל על.
4. קח בחשבון שגם אם יש לך כיסא במעבר החירום והכיסא ניתן להטייה עדיין יכולות להיות הפתעות, למשל אם אתה בכיסא ליד החלון יכול להיות שהבליטה בדלת (בה מאוחסנת מגלשת החירום) מגביל מאוד את המרווח לרגליים. אני חושב שבאלעל ב 747 בשורה 21 יש כיסאות כאלה.

נראה לי שאנחנו הולכים במעגלים.
יהיה פשוט יותר אם תגיד בדיוק באיזו חברה אילו כיסאות פנויים נראים לך רלוונטים ואז חברי הפורום יוכלו לעזור.

Dog Lover 26

New member
אוקיי, אז האופציות הן:

הלוך:
1-איזי ג'ט במטוס A319/A320
2-UP במטוס 737-800

חזור:
1- גרמניה איירליינס במטוס A319
2- UP במטוס 737-800
3- איזי ג'ט במטוס A320/A319

הרוב פנוי כרגע, הטיול מתוכנן לעוד חודשיים ואין בעיה נכון לעכשיו מבחינת בחירת מקומות ב-3 החברות.

לצערי אין עוד חברות עם טיסות ישירות ובחברות הנ"ל לא טסים ליעד עם מטוסים רחבים.

dudi4321

Member
דוקא בחברות שציינת יש מקום לרגלים יותר מאשר באל על

dudi4321

Member
תבחר טיסה לפי שדה התעופה,

טגל או שונפלד הגדול ולפי זה תבחר!
הרכבות מגיעות לשניהם.
&nbsp

dudi4321

Member
העתקתי ואתה צודק. ועם אוטובוס יותר קל

"מטגל אפשר להגיע למרכז העיר באוטובוסים 109 ו-128, אוטובוס JetExpressBus TXL מקשר את שדה התעופה עם תחנת הרכבת המרכזית של ברלין Hauptbahnhof, ועוצר גם באלכסנדרפלאץ ושער ברנדנבורג. אוטובוסX9 JetExpressBus מחבר בין טגל לתחנת Zoologischer Garten."

Dog Lover 26

New member
תודה רבה.

פחות חשוב לי איזה שדה זה יהיה, חשובה לי נוחות הטיסה לפני הכל.

למעלה