טלפונים בחו"ל

xfwind

New member
כיבוי והפעלה - זה חשוב

סים מקומי שפתוח לכל ה-eu

זה זול ונוח יותר מפוקט ווייפיי. יש היום באירופה אפשרות לרכישת חבילות שתקפות לרוב מדינות האיחוד האירופאי.
בעיניי חשוב ללכת למשרד של חברת התקשורת ולא לאיזה פיצוציה שמוכרת, כדי למנוע בעיות עתידיות (כבר נתקלתי במקרים של תיירים שהבטיחו להם שהסים פתוח לכמה ארצות ובארץ השנייה התברר שלא כי האדם בקיוסק לא ממש ידע להתקין כמו שצריך, ואז לך חפש אותו כשאתה בארץ אחרת).
אני אישית נכנסתי לסניף של וודאפון בספרד (יש המונים, חיפוש קצר בגוגל מפות ימצא אותם), הסברתי מה אני רוצה ושחשוב לי שאוכל לגלוש גם בארצות הבאות, ושילמתי 10 יורו על חודש גלישה של 1.5 מגה אם אני זוכרת נכון, כולל כמות מסוימת של שיחות פנים בספרד. אבל יש חבילות שונות לבחירה עם יותר דאטה למי שצריך. עבד בקלות גם כשהגעתי לארצות נוספות, הונגריה למשל.

יש גם סימים ישראלים שעושים את אותו הדבר, אבל לרוב בארץ דורשים יותר כסף. סים ישראלי טוב אם אתם רוצים גם שיחות לארץ, אני עושה את השיחות דרך וואטסאפ או סקייפ ממילא.

החתולית

New member
בדקו את חברת LEBERA

למיטב ידיעתי יש להם עסקה שכולל סים משולם מראש כולל נדידה במדינות מסויימות באירופה.

milk man

New member
Lebara

לי יש סים של לברה צרפת.יודע שהוא עובד בכל מדינות האיחוד,לברה אמרו לי.מה שכן,צריך פעם בחודש להפעיל

אותו,אפילו הודעת טקסט,אחרת הסלים ננעל.אפשר להזמין את הסים באתר שלהם,אם יש כתובת בצרפת

"סימזול" ישראל

בדקתי לא מעט אופציות, והנגעתי למסקנה שחברת "סימזול" היא הטובה.
הכרטיס טוס לכל מקום בלי קשר באיזו מדינה אתה נמצא, אפשר לבקש גם זמן או נפח לגלישה, תוספת כסף לכרטיס בשיחת טלפון חינמית אחת.

לא לגעת בכרטיס סים יווני.
עושה רושם שהממשלה היוונית נגד תיירים (צריך גם להזדהות בדרכון)
היה לי כרטיס כזה קרוב ל-20 שנה.
בכל פעם יש הוראות אחרות,
בשנה האחרונה עלו מחירי השיחות,
אם נשאר כסף בכרטיס הוא הולך לטובת המדינה,
כאשר אתה קונה זמן אויר 33% יורדים כמיסים (קנית ב-30 יורו, לטלפון נכנסו 20...)

למעלה