יש פה גולשים שלא עובדים וחיים מטיול לטיול?

Grosseto

New member
יש פה גולשים שלא עובדים וחיים מטיול לטיול?

כלומר מתפרנסים מאיזה ביטוח חיים של בן זוג שהתפגר, פנסיה וכו'

אני מאוד רוצה להגיע למצב כזה ותוהה אם זה כיף

sharpantie

New member
דברים שרואים מכאן לא רואים משם.

לא כל מה נשנראה כיף הוא באמת כיף! חשבת על זה????

michal@gal

Active member
מנהל
מכירה זוג פנסיונרים כאלה

זה נחמד שאפשר לטייל באופן חופשי, אבל זה לא ממלא את החיים במידה מספקת.
עדיין צריך שתהיה תעסוקה מסודרת בארץ בין הטיולים.

Faria

New member
לא מסכים איתך

אמנם אני לא פנסיונר ועדיין מעביר את ימי בעבודה במשרד.
אבל אין לי ספק שאם היתה לי האופציה הכלכלית לא לעבוד עוד דקה בחיי הייתי קופץ על זה בשמחה. בין טיולים אפשר לקרוא, לראות טלוויזיה, ללכת להצגות/קונצרטים, לפגוש חברים לצאת לשתות ולאכול.
תעסוקה מסודרת זה מיותר.
&nbsp

michal@gal

Active member
מנהל
לזה אני מתכוונת במונח "תעסוקה" אצל פנסיונרים

הולכים לחוגים, מתנדבים, קונצרטים/הצגות, מטיילים בארץ. העיקר להיות עסוק בין לבין ויהיה בשביל מה לקום בבוקר.
להיות עסוק לא בהכרח אומר עבודה.
&nbsp
&nbsp

אור22222

New member
אשמח להגיב. רואה הרבה בלוגריות כאלה

אני עוקבת באינסטגרם
יש המון בלוגרים שכל "עיסוקם" הוא לטוס ממקום למקום ולתעד אתרים מושלמים.
ואני תוהה- כיצד יש להם כסף?! האם הם עובדים?!
לדעתי זה כיף, מי שאומר אחרת- משקר לנו או לעצמו

לאונידס

Active member
בעצם השאלה היא אם יש כאן כאלה שלא צריכים לעבוד לפרנסתם

ויש להם הכנסה פאסיבית מספקת כדי שיוכלו לממן לעצמם טיולים בחו"ל בחלק מזמנם הפנוי.
&nbsp
לי נראה מאוד כייף אם יש לך מספיק כסף לעשות מה שבא לך ולעבוד רק אם אתה רוצה ולא כי אתה חייב.
מבין את הרצון שלך, לצערי אני גם כן עדיין לא שם, אבל לא ממליץ להגיע למנוחה והנחלה בזכות בן זוג שהתפגר.
&nbsp

אני מקווה שיום אחד כך יהיה ויש לכך סיכוי לא רע

אם זה כיף אני לא יודעת. אני חושבת שכן אבל צריך לשים לב למצב הנפשי בחיים כאלה, שכן יישארו אתגרים, שכן יהיה מה לעשות.

דווקא מפני שטיול עולה הרבה כסף ואני יכולה להרשות אותו לעצמי רק פעם-פעמיים בשנה, אולי שלוש, יש לזה ערך. כמו שלא ברור בכלל שאם היה לי זמן בלתי מוגבל לקריאת ספרים, 7 ימים בשבוע, הייתי באמת קוראת את כל מאות הספרים שעוד לא קראתי. אולי דווקא מפני שאין הרבה זמן וכל שעתיים-שלוש של קריאה רציפה יקרות מפז, עושה את כל החוויה יקרת-ערך.

ועוד משהו: ככל שהשנים עוברות, אני מבינה שהעניין מבחינתי הוא לא לבקר בכמה שיותר יעדים, אלא להעמיק במה שבחרתי. לצורך העניין זה לא משנה אם אמשיך לבקר באיטליה כל החיים או אבקר בעוד 20 מדינות. על כל טיול, אפילו באיטליה, אותו אני עושה, יכולתי לעשות 10 טיולים אחרים. אבל אני מתרכזת בחוויה, ברגע, בלהרגיש את המקום בכל הגוף והנפש, ואחר כך במה שנשאר איתי חודשים לאחר מכן. ולכן לא משנה כל כך אם אבקר בעוד איקס מדינות או אתרים, כי לעולם לא אצליח לראות הכל. כי מה שבאמת משנה זה מה שיש, לא מה שיש הלאה או מה שעוד לא הספקתי.

dudi4321

Member
יש בFB זוג שנמצא בטיול אינסופי

והבחורה מתארת בפרוטרוט את המסעות שלה. הם עזבו עבודות מכובדות כדי להתנסות. אם תרצה אחבר אותך לקבוצה שהיא יצרה ובה כל החוויות.
היה גם פוסט שהסבירה את מה שהחליטו ושלא תמיד השהות בטיול היתה נעימה. הם גם בוחרים מקומות לא יקרים ומחפשים דילים זולים.
נדמה לי זו "מטיילת מחוץ לקופסה"

למעלה