מחירי טיסה ומלון בניו יורק

• פותח הנושא mc80
  • פורסם בתאריך

mc80

Member
מחירי טיסה ומלון בניו יורק

שלום,
אני מתעתד לטוס לניו יורק בספטמבר השנה.
קראתי אין ספור טיפים שישיגו את המחיר הכי משתלם וזול למלון וטיסות, וקצת יצאתי מבולבל גם.

רציתי לשמוע ממישהו שאולי עובד בתחום (אפילו בניו יורק אם יש פה כאלה) ויודע יותר טוב ויותר עדכני מתי כדאי לי להזמין, מאיפה וכדו'.
האם זה נכון שמחירי מלונות יירדו ממש לקראת מועד הביקור? בכמה? שווה לקחת את הצאנס או שלא ישארו חדרים/מיקומים טובים כבר? (מלון במרכז מנהטן- מידטאון)

שאלת חברת טיסה- אליטליה- אני יודע שהיא בתהליך פשיטת רגל לא ברור. החברה ממשיכה לפעול ולמכור טיסות חודשים קדימה. האם כדאי לקנות מהם טיסה לעיר? (אני יודע שזו טיסת עצירה ברומא). הם החברה הכי זולה שיש וזה משמעותי. מישהו טס איתם לאחרונה? יודע כמה הם איכותיים מבחינת מקום לרגליים וכדו'?

YosMan1

New member
בקשר למחירי המלונות בניו יורק בספטמבר:

ספטמבר זה החודש הכי עמוס והכי יקר בשנה במלונות בניו יורק.
הסכוי לחכות לרגע האחרון ולקבל מלונות במחירי מציאה הוא קטן ביותר.
כבר עכשיו מחירי המלונות לספטמבר הקרוב בניו יורק גבוהים מאד והם יעלו ככל שנתקרב לספטמבר.
קודם כל תזמין עכשיו מלון עם זכות ביטול מלאה. ואחר כך אם תמצא במקרה מבצע מדהים או הזדמנות של הרגע האחרון תוכל לבטל ללא עלות.
אבל קודם כל תזמין כי המחירים של ספטמר מאד גבוהים.

לעניין אלאיטליה, זו חברה בסדר גמור מבחינת המטוסים והשרות, אם הם יהיו קיימים עוד חצי שנה זה הימור (יש סיבה למחיר הנמוך), אני אישית לא הייתי לוקח את ההימור הזה.
ו

לאונידס

Active member
בארה"ב מדיניות ביטולי הלינה מאוד גמישה

לכן המלצתי היא להזמין להזמין את הלינה הטובה ביותר שאתה יכול להזמין כרגע, אבל כזו שניתנת לביטול ללא קנסות ובקלות (לוודא שהתנאי מתקיים) ובהמשך אם תהיה עסקה טובה יותר
להזמין את העסקה החדשה, לוודא שהיא התקבלה, ואז לבטל את הטובה פחות.
אם אין עסקה טובה יותר כנראה שעשית בחוכמה שהזמנת זמן רב מראש.

להערכתי אין ממש טעם בסגירת לינה כל עוד לא הזמנת טיסה.

לגבי תנאים בטיסת אליטליה אני מציע שתבדוק אותם באתר seatguru

° זואי °

New member
אלאיטליה בפשיטת רגל כבר הרבה מאוד שנים

ועדין הם עובדים.
&nbsp
טסתי איתם לא מזמן לאיטליה והיה בסדר גמור (אבל אני נמוכה ואין לי בעיה כמעט בשום טיסה)

mc80

Member
אעביר את המידע לשותפיי לטיול ונתקדם בהתאם

לגבי אליטליה, אכן בדקתי לא מזמן ב- seatguru ולכן זה היה נראה כי המקום לרגליים לפחות הוא לא תענוג גדול למי שבמחלקת תיירים רגילה, וכי תוספת למחלקת תיירים פלוס כבר לא משתלם לי ועדיף לשרוד בדוחק אולי. מה גם שאני רזה אז אז אולי זה יהיה בסדר

לגבי מלונות, אתחיל לחפש דיל טוב. מצאתי לפני כמה ימים במקרה את אתר PRUVO (הישראלי להפתעתי), שיאתר לי מחיר זול יותר לאחר ההזמנה שלי. אז אין פה באמת מפסידים כנראה.
טיסות... טריקי אבל כנראה שאין באמת מה לחכות יותר מידי אם זו עונה לוהטת להגיע לעיר. כמה $ לפה או לשם כבר לא יעשו תהבדל אני מניח.
תודה רבה על המידע.

למה דווקא אליטליה?

לא חסרות חברות שטסות לניו יורק... ובמחירים סבירים יחסית... יש לך זמן עד ספטמבר... אם תעשה חיפוש טוב בטוח שתמצא משהו טוב:)
&nbsp
אני טסתי לפני כשנתיים עם אליטליה ואחרי שהוזיזו לי טיסה ושלחו לי מייל על כך רק שהייתי כבר בשדה מחכה לטיסה שנדחתה וויתרתי עם התענוג איתם...

mc80

Member
אין חברת תעופה מושלמת

לכולם קרו כאלו ואחרים.
אבל היא פשוט חברה זולה, נוחתת בעיר נורמלית, ולכיוון היעד הסופי.
אין סיבה מיוחדת מעבר. פרקטיות נטו. עם כל הסיכון שבמצבה הכלכלי.
הייתי שמח ללכת על רויאל ירדן או טורקיש בגלל 2 המזדוות שמאפשרות בחינם, אבל טורקיש כבר ממש יקר (כמעט עדיף ישיר). ירדן סביר האמת אבל הבדל של 50-100$ מאליטליה לאדם אז...

mc80

Member
הלינק לא עובד. באשמת האתר אליו שלחת אותי.

אבל הובנה הכוונה.
תודה!
&nbsp

למעלה