פריז

hila218

New member
פריז

היי לכולם
נעים לחזור לפורומים של תפוז אחרי שינויי הפייסבוק וכו...
אנחנו טסים לפריז עם הבנים בגילאי 7 ו11 בעוד חודש וחצי.
נהיה סה"כ 4 ימים מלאים . יש לכם המלצות טובות?
קנינו כרטיסים ליומיים לדיסני אז יש לנו יומיים נטו בפריז.
מה מומלץ? וכו... אשמח לשמוע המלצות, בלוגים.. תודה מראש, הילה

אני לא בטוחה שיש תשובה אחידה לשאלה הזו. אנחנו היינו בפריז
עם שני בנים בגילאים דומים, ובעוד שאנחנו לא העלינו בדעתנו ללכת איתם ללובר (בן זוגי ואני כבר היינו בעבר), הם התעקשו. הסתובבנו שם יום שלם כי הם רצו לראות את האגף המצרי (מדהים), את המונה ליזה (עמוס עמוס עמוס באינסוף אסיאתים דוחפי ילדים) ואת התכשיטים. היינו בלובר מ10 בבוקר עד 5 אחה"צ והם מאוד מאוד נהנו. לא בטוחה שזה מתאים לכל ילד, וגם אותי זה הפתיע שמלכתחילה הם רצו ללכת לשם.
כך שאני חושבת שזה מאוד תלוי באופי שלכם ושל הילדים שלכם. ממליצה לדפדף קצת ב"משפחה המטיילת" של פריז. לנו זה ממש עשה סדר ומאוד עזר לכוון את הטיול.
בגדול אני יכולה להגיד לך שעל הבנים שלי (בעיקר על הבכור, שהיה אז בן 11) פריז השאירה רושם עצום. הוא היה מוכן לשוטט ברחובות במשך שעות.

Grosseto

New member
אני ממליץ

ביום הראשון להגיע למגדל אייפל, לטפס עליו, ואז במעגנה של המגדל לקחת סירה חופשי יומי בין כל האתרים השווים לאורך הנהר,
&nbsp
ביום השני ללכת ברגל מהלוברה עד שער הנצחון דרך הפארקים , גשר ריצ'ארד השלישי,והעמוד המצרי. אפשר גם ללכת לגשר ביר חכים כי הנוף משם לאייפל מהמם

אנחנו היינו חמישה ימים כשהילדים היו

בני 12 וחצי ו 10, ובכלל בעיקרון הם אהבו את פריז, לקחנו אותם לאכול קרואסונים כל בוקר במאפיה ליד המלון, הם מאוד אהבו את הא. בוקר הזאת.
דיסני זה לא בשבילנו, אז היינו 5 ימים בעיר.
הם נהנו מאוד לטפס על האייפל
ניסיתי לעשות משהו שונה עם הלובר, עשינו חפש את המטמון כזה, משהו שמצאתי באינטרנט. זה מאתגר והיה כיף, הילד הקטן קצת פחות אהב
הקטקומבות היה להם מענין, וגם הצלחנו לשמוע הסברים ממישהו שעובד שם אני חושבת, לא יודעת מי הוא, אבל הוא הצטרף אלינו והסביר לנו בצרפתית דברים מענינים, הראה לנו גולגלת עם חור מכדור...
לקחנו אותם לשיט ביום האחרון והם נהנו כי הם הכירו חלק מהמקומות שהמדריכה סיפרה עליהם
הם נהנו מאוד ברקס מוזיאום
ועוד דבר אחרון זה שער הניצחון, הם אהבו את הביקור בו גם
&nbsp
מקווה שתהנו!!

hila218

New member
תודה רבה רבה למורי פישל על קבצים נפלאים

לגבי פריז היפה והנהדרת!!!

למעלה