טיסה למדריד

anigodin

New member
טיסה למדריד

אבי היקר יצא לפנסיה באופן סופי והחלטתי להפתיע אותו בחופשה קצרה של 5-6 ימים במדריד.
בדקתי מחירי טיסות וראיתי שהטיסות הישירות הן רק של איבריה, אלעל ועוד איזו חברת לואוקוסט (אייר אירופה?) והמחיר לא הגיוני (ואם כן, דורשים תוספת פסיכית של 100 דולר על מזוודה).
לכן בדקתי טיסות לא ישירות והמסלול הכי הגיוני/קצר נראה לי דרך איסטנבול, אתונה, רומא או ציריך (אם כי ציריך הכי צפונית מכולן).
ראיתי בחלק מהטיסות דרך ציריך שיש קונקשן של 45-50 דקות. מנסיוני עם קונקשן במקומות אחרים בעולם, פחות משעה זה בלתי אפשרי אבל הבנתי שקונקשן חייב להיות מאושר ע"י חברות תעופה.

האם זה כך? קונקשן כזה בציריך הוא אפשרי?

דניאלה1311

Active member
מנהל
למעשה הקונקשן יותר קצר ממה שכתוב
עד שהמטוס נעצר ויורדים האנשים זגם לוקח זמן, ואז אתה נמצא בטרמינל הבינלאומי E ונדמה לי שתצטרך לעבור טרמינל. צריך לרדת לקומת הרכבת ולנסוע לטרמינל שלך. אם הם כותבים שזה ניתן, תצטרכו זוג רגלים טובות וקצת יכולת ריצה סביר להניח שתספיקו. אם לא, חברת התעופה אמורה לדאוג לכם. כדאי לבדוק שיש לחברה עוד טיסות ליעד שלכם באותו יום.

לאונידס

Active member
כל כך חשוב לך מדריד? בלתי אפשרי לבחור יעד אחר?

אמנם חברת התעופה אחראית על הקונקשן
ואם אתה מפספס היא אחראית עליך
אבל חברת התעופה לא אחראית על ההנאה מהטיול
&nbsp
זאת אומרת שאם פספסת קונקשן בגלל שהמטוס איחר או כל סיבה אחרת
אז החברה תדאג לכם לטיסה חלופית, אבל יכול להיות שהטיסה המתאימה הבאה ממריאה רק למחרת
ואז אם הטיול 5 ימים הפסדת 20% מהטיול.

anigodin

New member
פשוט מאוד - במדריד עוד לא היינו..

ועל הדרך חשבתי גם לפגוש שם מישהי שלמדה איתי ביפן בשנה שעברה

אני לא נעול על מדריד. אם לא אמצא טיסה במחיר סביר, אשנה יעד.
אני לא מת על קונקשנים בטיסות קצרות, אבל אם ההפרש במחיר בין טיסה כזו לטיסה ישירה יהיה משמעותי וזמן הקונקשן לא גדול, אקח את זה.
אני מודע לבעיות שיכולות להיות בקונקשן ויצא לי לפספס קונקשנים בארה"ב בגלל תקלה במטוס אחד ו-GPS שהלך לאיבוד (אל תשאל..).
&nbsp

אפרופו...

פרסמו היום שכנראה פותחים טיסות של טרוול סרוויס למדריד ב-444$ החל מסוף מרץ.

לגבי אפשרות פספוס טיסות - בעבר פחות דאגתי בגלל זה, אבל בשהותי האחרונה באירופה כמעט כל הטיסות בפנים היבשת שלי איחרו. היו שלל שביתות, בעיות מזג אוויר ותקלות אחרות, ובכמה וכמה מקרים המילה delayed הבהבה על חלק ניכר מלוח הטיסות בשדה. לשמחתי הטיסה היחידה שהיתה קונקשן היתה זו מהארץ.

לך על יעד אחר

אתה מכיר אותי, אני אלך על קונקשן אם מדובר בחיסכון רציני - אבל בטיול קצר כל כך של פחות משבוע זה סתם ניג'וס שמכווץ את זמן החופשה נטו, וכל עיכוב קטן יכול לשבש דברים, ובקונקשן קצר אם אתם מתעקשים על מזוודות יש סיכוי שהן יגיעו יום או יותר אחריכם (להזכירך את חברתנו המשותפת שחיכתה בסרביה למזוודה הנעלמת...). ובאופן כללי: לטיסות זולות ובמיוחד לטיול קצר - אך ורק טרולי להעלאה למטוס.
אבל יש יעדים עם טיסות זולות יותר, ואפילו ישירות.

Grosseto

New member
אבל מה יש במדריד?

אין שם כלום! מקסימום איזה פארק ואיזה כיכר אחת או שניים
&nbsp
מילא אם היית אומר לי סגוביה או טולדו

anigodin

New member
את זה אפשר לומר על כל בירה אירופית

ולפי הגישה הזו, אין טעם לנסוע לשום מקום.
רק מקריאה אתמול בערב בויקיפידה על מדריד, מצאתי כמה דברים שכדאי לראות פרט ל'איזה פארק ואיזה כיכה אחת או שתיים'..

Grosseto

New member
ממש לא נכון

אי אפשר להשוות את מדריד לפריז או לפראג או לונדון, מדובר בעיר אורבנית כמו חולון.
&nbsp
אלא אם כן תגיד לי מקום אחד במדריד ששווה נסיעה

אני אשמח אם תספר איך היה, מכיוון שאני

פחות אהבתי אותה, ואולי פספסתי.
הייתי אמנם רק יומיים, אבל בהכנות שעשיתי לא נדלקתי עליה, אז אשמח שתחזור ותספר

Grosseto

New member
אני מודה שהייתי רק במוזיאון פראדו

אין ליצירות שם בפראדו שום ערך אומנותי, המון ציורים של כל מיני דוכסים מפונפנים, עם הסוסים שלהם.
&nbsp
מוזיאון טיסן לא הייתי, אבל זה נראה באמת מוזיאון שווה.
&nbsp
&nbsp

Nרב

New member
גם בעיני מדריד אחת הערים הפחות מעניינות

שהייתי בהן באירופה

yossialef

New member
לגישתך, אין טעם לנסוע לשום יעד, רק להרעיל את הפורום

Grosseto

New member
אני מנסה למנוע מהבן אדם לבזבז אלפי שקלים וטירטורים בקונקשן

yossialef

New member
גם מפגין וגם מפגיז בכמות אדירה את מנות חוסר הידע שלך

איך בן האדם יגיע לסגוביה או טולדו למשל (אתה ממליץ) בטיסה דרך חולון לדעתך.
באמת כדאי שתפסיק לכתוב להרעיש ולטרטר כאן בפורום.
המשך לנסוע לחולון עיר הילדים.

Grosseto

New member
נו, לפחות אתה מגלה קצת יחס

אלמלא אתה מזמן הייתי חותך מהפורום

oren1947

New member
איזו אימרה מטופשת זאת;

אין מה לעשות שם בעיר הזאת,אני בטוח שכל אחד מאיתנו היה בהחלט מוצא מה לעשות שם,יום יומיים שבוע או יותר.
ולעניין שלנו זאת אומרת לעניין של הבן ואביו כמתנת יציאה לגימלאות,חפש יעד של עיר כלשהי באירופה ללא עצירת ביניים,פשוט עשו לכם נסיעה רוגעת בלי לחץ ובלי למהר,והאמן לי שישנן טיסות ישירות נוחות תוך מציאת יעד בירה או עיר גדולה אחרת כלשהי ובחירת מלון טוב ונוח במרכז.
כנס לאתרי הנסיעות ומצא משהו..
מאד פופולרי כעת אתרי הספע למזג אוויר הזה השורר באירופה,וישנם מבצעים לא רעים בכלל.אני הייתי לפני זמן באתר כזה בבולגריה ובימים האלה שלחו לי חומר על פולין,אם תרצה בבקשה,אתן לך פרטים;

למעלה