כמו שהבטחתי- טיסת אלעל לJFK.

כמו שהבטחתי- טיסת אלעל לJFK.

טסנו בטיסת לילה, ושרדנו.
מתחילה בסיכום- אם יש אפשרות אחרת במחיר דומה ושעות שנוחות לכם, תבחרו בטיסה האחרת.
המושבים מאוד לא נוחים. ריפדתי את המושב בסוודר, אחרת הייתי מסיימת את הטיסה כואבת ומאובנת. הברכיים שלי התחככו במושב שלפני, ולמזלי הוא היה ריק, כך שלא היה מי שיטה את הגב לאחור. אני מניחה שאנשים בגובה 170 (אולי טיפה יותר) ומטה, לא יתקלו בבעיה הזו. המושבים צרים מאוד. אין בעיה לשבת, ואני חושבת שלרוב האנשים לא תהיה בעיה לשבת. הבעיה היא ברוחב הזרועות, שמעל המושב. מכיוון שגם הידיות מאוד צרות, אין מרווח בין שני אנשים מבוגרים בגודל ממוצע שיושבים זה לצד זה. אנחנו היינו שלושה, אחת מאיתנו קטנטונת, ולכן היה לנו קל. הרמנו את משענות היד ופלשנו אחד למרחב הישיבה של השני.
המסכים קטנטנים. בכל ערוץ רצים סרט או שניים. אין אף ערוץ עם סרטים או תוכניות שמתאימים לילדים. הסרטים מתחילים כשהם מתחילים, כך שראיתי שני חצאי סרטים, כי פיספסתי את תחילתם. הערוץ בו היה אמור להיות מוקרן הסרט שרציתי, לא היה פעיל. האוזניות שקיבלתי לא היו תקינות. שמעתי עוד אנשים מתלוננים באוזני הדייל על אותה בעיה. הם לא קיבלו אוזניות אחרות, אז לא טרחתי להתלונן בעצמי, וראיתי סרטים שקטים. מזל שכולם עם כיתוביות.
זו היתה טיסת אלעל.
אח"כ בשדה התעופה היה מאוד יעיל. לא היה צריך למלא טפסים. יש עמדות ממוחשבות, וממלאים הכל על מסך המגע. המכונה גם לוקחת את טביעת האצבעות, ואז מוציאה כרטיס איתו ניגשים לפקיד ביקורת הגבולות. לנו כל זה לקח רק כמה דקות. הגענו למסוע עוד לפני שהמזוודות התחילו לצאת. גם הפקדת המזוודות מחדש לקחה רק שתי דקות. לקחנו את השאטל לטרמינל 5, והופתענו לראות תור קצר ומהיר לביטחון. זו פעם ראשונה בארה"ב שתוך רבע שעה אנחנו מסיימים את בדיקת התיקים.
טיסת ג'ט בלו לסן פרנסיסקו- כל מה שאל על לא היתה. הכל מהיר, נחמד, וזורם. המושבים נוחים ומרווחים, הדיילים מאירי פנים. מסכי מגע בגודל טוב, וסרטים ותוכניות טלויזיה מכל הסוגים ולכל הגילאים והטעמים (חוץ מסרטי אימה). יש גם ווייפיי, שאפשר קבלת ושליחת אימיילים. בקיצור,חוויה מתקנת.
עכשיו נשאר רק להתגבר על הג'טלג, ולהתחיל ליהנות.

אודרי11

New member
כמה טוב שאני מתעקשת לא אל על

ביום שישי הקרוב, אטוס ליוארק עם יונייטד...בחזרה עם אוסטריאן...מבטיחה לדווח.

לפני 3 חודשים היה ממש בסדר בטיסה הישירה של יונייטד לתל אביב.

דניאלה1311

Active member
מנהל
גם אני לא טסה אל על
אני טסה, אם זה רק מסתדר, עם סוויס ומאחר והם עושים קוד-שרינג
עם אל על אני בוחרת לטוס רק בטיסות שהן לא אל על אלא סוויס. הנסיון שלי עם אל על גרם לי לוותר לחלוטין על כל נסיון נוסף לטוס אתם. אחרים מציעים במחירים מתחרים, תנאים הרבה יותר טובים.

מחכה לחוות דעת על יונייטד

כנראה אצטרך לטוס דרכם הקיץ...
אל על יוצא לי יותר זול אבל דווקא בגלל מה שהוזכר מעלה.

אודרי11

New member
הדרימליינר של אייר קנדה יותר נעים

אבל גם הטיסה של יונייטד מניוארק לתל אביב, היתה לגמרי לא רעה, בגלל ששינינו את תאריך החזרה, נאלצתי להסתפק במושב אמצע, בין שני אנשים, הייתי מבועתת לגמרי אבל למזלי היו משני צדדי אנשים צעירים, רזים ואסטתיים, שישנו רוב הטיסה.

טיסה בשבת, שקטה מאד...לא הקהל הרגיל של אמצע השבוע מניוארק, בסך הכל לא נורא תשע וחצי שעות ונחתנו בשלום בתל אביב....

אחד הדיילים עשה לנו סטנד אפ קומדי כל הטיסה, מומלץ לטוס עם אייזיק, ישראלי בן 71 שגר כבר 50 שנה בני יורק.

xfwind

New member
טסתי עם אייזיק פעם...נדצה לי בחברה אחרת - אולי יונייטד

xfwind

New member
תלוי במצב רוח...לפעמים גם מעיק...יש לו "נוכחות"

לאונידס

Active member
מטוס 777, יחסית סביר, מה המידע שאת מחפשת מעבר למה שמפורסם

נניח ב SEATGURU?
תפרטי ויהיה קל יותר להתמקד

Nרב

New member
מגעיל אותי האזניות של חברות התעופה, משתמשת רק בשלי....

YosMan1

New member
כל ה 787 צפופים לרוחב באותה המידה וגם לאורך רובם צפופים כי

זו האופנה העכשוית של חברות התעופה וזה המוטו החדש שכולן מיישמות את הצפיפות במטוסים החדשים.
ה 787 פשוט יותר צר בחצי מטר רוחב מה 777 ויש לו אותו מספר מושבים לרוחב 9.
זה נכון לכל החברות...
ה 777 של אל על יותר מרווח מה 787 שלהם.

guinness76

New member
ואני רק שואל למה?

יש כ"כ הרבה טיסות הרבה יותר טובות מאל על .
מטוסים חדישים, נקיים .
מסכים שעובדים . סרטים שאפשר לראות .
ועוד במחיר הרבה יותר נמוך.
הטיסה האחרונה שלי לשיקגו עם הפולנים 787 חדש מעולה מרווח שקט .
עצירת ביניים בוורשה 13 ו-8 שעות גם הספקתי עוד יעד וגם מחיר .

גילוי נאות- דעתי על אלעל משוחדת.

אודרי11

New member
נזכרתי במשהו מיונייטד..למי שהעברית חשובה לו

חלק מהתוכן הבידורי, קיים עם תרגום לעברית, למי שזה חשוב.

יש גם דיילים דוברי עברית בטיסות.

iris mom of two

New member
בטיסה שהגיעה אתמול מניו ארק

חצי מהצוות היה ישראלי. כל ההודעות היו גם בעברית, ועל רוב הסרטים היתה אופציה של כתוביות בעברית.
האוכל זה אוכל של מטוסים, כך שלא טעים. אבל אכין, פנוי המפגשים היה מהיר. ונתנו לשון רוב הטיסה. מה שכן, צפוף. כשהכסא לפניך ישר יש מקום, אבל כשמשכיבים אותו זה ספור אחר

למעלה