עזרה בתכנון טיול קיץ

עזרה בתכנון טיול קיץ

אני מנסה לתכנן את הטיול קיץ שלי לארה״ב ואשמח לעזרה אם אפשר...

התכנון הוא לנסוע לסביב חודש.. תאריכים 12 ליולי עד 9 לאוגוסט או 16 ליולי עד ה19
לאוגוסט.

האילוץ היחידי בעיקר זה שצריכה להיות בלוס אנג׳לס בתאריכים 26-30 ליולי והשאר די גמיש העניין הוא איך לתכנן נכון..

הרצון הוא לשלב איכשהו את: לוס אנג׳לס, אטלנטה, בוסטון, אורלנדו ואולי מפלי הניאגרה (שהבנתי שעדיף הצד הקנדי על האמריקאי..)

מה ראלי ובר מימוש? מבדיקה רק של חלק מאופציות טיסה ללא הכללה של כל המקומות יוצא לי עלויות של 3K לפחות.. האם הגיוני? אשמח לעזרה... תודה!!! הפורום הזה הוא הצלה ענקית:)

האנפה

New member
אורלנדו זה בשביל פארקי השעשועים?

אם כן, יש לך את דיסני, יוניברסל ושות' גם ממש ליד לוס אנג'לס

לא רק האמת

ואין להשוות בין דיסני אורלנדו ללוס אנג׳לס... מה גם הייתי כבר כמה פעמים בפארקים בלוס אנג׳לס... הייתי רוצה לחוות גם את אורלנדו:)

האנפה

New member
טוף... נו...

ניסיתי לחסוך לך דילוג אחד לחוף המזרחי

לא יודעת אם הפארקים של אורלנדו טובים יותר; מה שבטוח מזג האויר ב-LA נסבל יותר

moco10

New member
דווקא יש הרבה מה להשוות

נכון שבאורלנדו יש יותר מבחר והם מרוכזים יותר בקרבה אחד לשני, אבל בסופו של דבר, זה אותו עיניין.
כשמוסיפים לשיקול את זה שאת ממילא תהיי בל.א., שאורלנדו זה בקצה השני של היבשת ובעיקר, שפלורידה זו זוועה בקיץ (אני הייתי באורלנדו בחופשת קריסטמס והלכתי עם מכנסיים קצרים וטי שירט) - הייתי מוותר על אורלנדו בנסיעה הזו.

הרצון לשלב את אטלנטה הוא תיירותי או שיש צורך בביקור משפחתי או עסקי? שואל מסקרנות כי זה לא ממש אחד המקומות שמושכים תיירים.

דניאלה1311

Active member
מנהל
נראה לי שהתכנון שלך קצת מתפזר מדי
אם את חייבת להיות בלוס אנג'לס אז תתרכזי בחוף המערבי. תבקרי למשל גם בסן פרנסיסקו אולי תסעו לאחד הפארקים המפורסמים או לפארקים סביב לאס וגאס?
לדעתי לטוס מל.א. לאורלנדו רק בשביל דיסני כשאת הרעיון את מכירה ובקיץ?
לא ממש רעיון מוצלח. אבל, אם זה חד משמעית חשוב לך, נסי לטוס מהארץ למיאמי משם קחו רכב או טוסו לדיסני וטוסו מאורלנדו או מיאמי לל.א. וטיילו בחוף המערבי את בוסטון וניאגרה פולז תשאירו לנסיעה נוספת.

בגלל זה אני נעזרת בסיעור מוחות

על מנת להבין עד כמה ניתן לממש את הרצון:) אם בכלל..

לאונידס

Active member
נראה לי מאוד מפוזר, בתכנית שלך המון זמן ילך לאיבוד

על טיסות מנהלות ודילוגים ממקום למקום.
אפשרי אבל פשוט הרבה זמן וכסף ילך על טיסות.
&nbsp
אני מציע קודם כל לשים על המפה את העוגנים שרשמת וזמן שאת רוצה לשהות בהם.
LA ברור
לניאגרה המפלים והסביבה נניח כמה? 3 ימים? 4?
בוסטון מה יעניין אותך לראות? כמה זמן יקח? 3 ימים? 4? את צריכה לשים נתון שלך.
אורלנדו שבוע? עשרה ימים? מה את רוצה לכלול?
אטלנטה אני לא יודע לתת אפילו ניחוש מקורב.
&nbsp
אחרי שתשימי את מה שאת רוצה בעוגנים נראה לי שאת צריכה לנסות לבדוק את הטיסות.
אולי כדאי לך לנחות ב SF, יש טיסה ישירה של יונייטד ומשם לטייל ל LA.
מאיפה הטיסה חזרה? יהיה צריך להחליט שיצא הגיוני עם מינימום טרטור. אולי מטורונטו אחרי ביקור בניאגרה?
לפי מה קבעת את תאריכי ההגעה והחזרה? לפי טיסות? כי יכול להיות שכדאי לך לנחות עם אל על ב LA ב 25 ליולי ולחזור עם אל על מבוסטון באוגוסט.
&nbsp
אחרי שתהיה לך התחלה של תוכנית תראי אם חסרים לך ימים או יש לך ימים "מיותרים" ותחליטי אם לחתוך או להוסיף יעדים קרובים.
תצטרכי לשבץ בפאזל הזה טיסות פנימיות, לא מכל מקום לכל מקום יש טיסה נוחה. תצטרכי לאתר את הצירוף המתאים ביותר.

והאמת לא בדקתי עם אל על בכלל

לא אוהבת כלל לטוס איתם... שלא לדבר על כך שהם יקרים להחריד...
&nbsp
חוץ מהסופש אחד בla חלק גם תלוי בזמינות קל חברים שגמישים סביב אותם תאריכים.. לא דווקא טיסות ולא מחייב גם הסדר שהצגתי אלא ניתן לשנות.. אבל רציתי לדעת מבעלי ניסיון :)

דניאלה1311

Active member
מנהל
יש מרחקים בארה"ב ששווה לחפש טיסות כדי לצמצם בזבוז זמן
לכן את צריכה לעשות לך שלד של הטיול. מה הדברים שהם MUST עבורך
חוץ מהביקור בל.א. ולפי זה לתכנן את הטיול. האם אורלנדו יותר חשובה מבוסטון (מה יש בבוסטון?) האם ניאגרה פולז ואטלנטה הם מקומות בעלי חשיבות זהה? חבל לקפוץ מפה לשם ללא תכנית סדורה ומחשבה על מה ניתן לוותר ועל מה לא. כתבתי פה לא פעם על הטיול בן ה-7 שבועות שעשיתי לפני המון שנים בארה"ב. למעשה בניתי שלד של הטיול והראתי אותו לחברים אמריקאים והם התעלפו וקיצצו לי בחצי ועדיין זה היה טיול מטורף מבחינת מרחקים. טסנו לוושינגטון (משפחה) משם טסנו לאורלנדו, משם לסן פרנסיסקו שם לקחנו רכב ונסענו צפונה על הכביש הנהדר ליד הים לקרטר לייק, לחברים בפורטלנד, לסיאטל ועלינו לוונקובר וירדנו חזרה בדרך אחרת עד לסן פרנסיסקו, טיסה לניו יורק (משפחה) וחזרה ארצה. היום לא הייתי מעלה על דעתי טיול כזה. את רוצה לטייל חודש נכון? צריך לחשוב על הנאה מנסיעה כזו ולא לחזור מותשים (באורלנדו בקיץ לא ממש תהני אבל כבר כתבתי לך זאת). את יכולה לשאול ואנחנו נשתדל לעזור אבל תגבשי לך משהו התחלתי קודם כל.

לאונידס

Active member
אני גם לא מהחובבים אבל גם לא מהמחרימים

אם הטיסה המתאימה ביותר של אל על - מצידי שיהיה אל על.
היא עשויה להיות המתאימה ביותר אם תסדרי אחרת את התאריכים, תנחתי ישר ב LA ותחזרי לישראל מבוסטון.
אחרת יכול להיות שיתאים לנחות עם יונייטד ב SF, לעשות טיול מערב ארה"ב עד לעוגן שאת חייבת ב LA, ולחזור עם יונייטד או חברה אחרת ב STAR מעוגן אחר בחוף המזרחי.
&nbsp
בגדול אני דווקא מעדיף את הנחיתה לעשות במזרח ולחזור הביתה מהמערב (רצוי בטיסות ישירות), אבל התאריכים והיעדים שלך לא מתאימים להעדפה הזו.

דניאלה1311

Active member
מנהל
הכוונה לסטאר אליינס Star
האגוד של חברות התעופה לופטהנזה, אוסטריאן, סוויס וכו 28 חברות תעופה סה"כ.
http://www.staralliance.com/en/member-airlines

מעוגן אחר כלומר ממקום אליו הן טסות וממנו חוזרות שנחשב לשער כניסה ויציאה מארה"ב

לאונידס

Active member
כדי לרכוש כרטיס הלוך ושוב כשבכיוון אחד טסים אם אחת ובשני

עם אחרת צריכים להיות בינהן הסכמים מתאימים.
רכישת כרטיס הלוך בנפרד וחזור בנפרד עולה הרבה כסף ולכן תכלס לא ראלי.
אני מתכוון במודל של טיסות טראנס אטלנטיות בשירות מלא, לא LOW COST.
&nbsp
לכן את לא יכולה לטוס כיוון אחד עם אל על וחזרה עם דלתא.
לעומת זאת את יכולה לטוס לופטהנזה כיוון אחד ובכיוון השני עם יונייטד.
כלל אצבע לחברות שמאפשרות שילוב בינהן לטיסות לישראל יכול להיות חברות שנמצאות בברית star aliance. לא תמיד מדוייק אבל טוב בתור התחלה לתכנון טיסות.
&nbsp
כשאני כותב עוגן אני מתכוון למקומות שמבחינתך את חייבת לבקר או "לעגון" בהן.
&nbsp

למעלה